Jump to content

Mātesplate GA-EP31-DS3L videokarte ?


kaija
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem,

 

Nav mana stiprā puse datoru dzelži. Vai kāds var lūdzuIepriekš  pateikt, kādus parametrus skatīties videokartei, lai tā pilnvērtīgi darbotos uz konkrētās mātesplates? Mātesplate ir GA-EP31-DS3L.

Pašlaik lietoju HD3800 videokarti, bet vēlos uzstādīt jaudīgāku.

 

Iepriekš paldies!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tavai platei ir šāds slots:

1 x PCI Express x16 slot

 

Tātad derēs teju jebkura PCI-Express karte. Labāks jautājums ir kāds tev barošanas bloks, jo jaunai videokartei vajag normālu barošanas bloku. Un cik naudas esi gatavs videokartei atvēlēt??

Link to comment
Share on other sites

Es plānoju piemeklēt videokarti ap 50Ls, lai var brīvajos brīžos uzspēlēt kādu jauno spēli ar vismaz vidējiem grafikas uzstādījumiem. Pašreizējā videokarte dod iespēju uzspēlēt uz vājākajiem grafikas uzstādījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Es plānoju piemeklēt videokarti ap 50Ls, lai var brīvajos brīžos uzspēlēt kādu jauno spēli ar vismaz vidējiem grafikas uzstādījumiem. Pašreizējā videokarte dod iespēju uzspēlēt uz vājākajiem grafikas uzstādījumiem.

 

Ši ir laba - neslikta kā zemākā gala videokarte un nenoslogos tavu barošanas bloku tik ļoti, cik citas:

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/asus_amdati_radeon_hd7750_1gb_gddr5_pcie_hd77501gd5v2

 

 

Ja bišķi jaudīgāku prasās:

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/gigabyte_amdati_radeon_hd7770_1gb_gddr5_pcie_gvr777oc1gd_20

 

Tā otrā man pašam ir, spēlēju Assasins Creed pirmo un otro daļu uz 1080p ar normāliem setingiem, Assasins Creed 3 uz 720p ar normāliem setingiem. Esmu spēlējis arī Starcraft 2, Deadpool un citas spēles uz 1080p.

 

Kad pērc karti, skaties lai būtu GDDR5, nevis GDDR3. Jo GDDR5 1Gb uz viena monitora būs labāk kā GDDR3 2Gb.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...