Jump to content

Tildes Visvaris


Pahans 29
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Esmu saskāries ar dažām problēmām un tāpēc vēršos pie gudrākiem cilvēkiem pēc palīdzības.

 

   1. Man ir ieinstalēta programma neredzīgajiem JAWS for Windows, kas runā angliski. Uzzināju ka ieinstalējot Tildes Visvari var dabūt lai tas runā latviski. Bet viss, ko viņš man pasaka: ''Neparedzēta sintezatora izmantošana. Lūdzu sazinieties ar Tildes tehnisko atbalstu pa tālruni 67........''. Telefons tāds neeksistē. Varbūt kāds zina kas par problēmu?

   2. un vēl, varbūt kāds zina kā izdarīt, lai tā programma ieslēdzas kopā ar datoru? 

 

          Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu tik daudz es zināju. Man tur pateica ka nearko palīdzēt nevar. Domāju ka šeit kāds var palīdzēt!

Link to comment
Share on other sites

un vēl ieslēdzot kompi parādās tads logs par īsinājtaustiniem.Ir bilde.  nezinu kā tikt no viņa :)

+ man windows ir LV valodā un programma ir ielikta mapē - Startēšana, bet tiuk un tā nestartējas kopā ar kompi.

Man jau godīgi sakot galva kūp no tā kompja, bet progu kautkā jāpiespiež runāt latviski, jo meita ir neredzīga un viņai ir jāmācās rakstīt un strādāt ar datoru.

 

 

post-96882-0-06181000-1379054413_thumb.jpg

Labots - Pahans 29
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Ir zināms viens vājredzīgais, kas strāda ar JAWS un pats apmāca citus neredzīgos vājredzīgos darbam ar datoru, viegli atrodams draugiem lv, un twitter, tur bieži arī sastopams, vārdu uzvārdu aisūtīju tev uz PM. Varbūt viņš varēs pastāstīt kā to visu piedarbināt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...