Jump to content

Vai var uzinstalēt Windows 7 (legālo) velreiz, ja tas jau tikka izmantots ?


Artuuurs
 Share

Recommended Posts

Uz viena datora vari instalēt līdz nelabi paliek ar oem licenci!

Ar Retail uz jebkura datora,galvenais,lai tiktu izmantots(aktivizēts) uz viena!

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A paldies, sanāk ja es tagad atinstalēšu varēšu uz tā paša datora velreiz uzinstalēt. Visu pareizi sapratu ?

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz papildināšu interval teikto:  Ja OEM licence - tad uz tā paša datora ar esošo key vari pārinstalēt cik gribi, ja nevar aktivizēt internetā (gadās), tad pa telefonu mierīgi, bet - nomainot kādu būtisku detaļu, vismaz MB pilnīgi noteikti, jau licence vairs nederēs.  Uz cita datora instelēt nedrīkst.

 Par Retail:  Viss atkarīgs no licenču skaita. Cik licences ir nopirktas, uz tik datoriem arī var instalēt un pārinstalēt.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Attiecībā par MB maiņu,tas ir risināms-zvans MS-pasakam beidzās māte,tādu pašu nopirkt nevar vai zināmu iemeslu dēļ iepirkta cita un aidā.MS tomēr arī cilvēki strādā :)



Autoram-ja licences uzlīmes nav uz datora(ir norauta),vai dvd ir pasēts,tad noraksti esošo atslēgu.To var apskatīt ar speccy u.c. bezmaksas softu.

Link to comment
Share on other sites

Ja aizmirstam jurisdikciju, tad tehniski var instalēt visur, kamēr plācenis izdilst. Tur tikai tad tur bišķi, nedrīkstu turpināt...

Link to comment
Share on other sites

Bet tad es nesapratu, par savu otro jautājumu.

 

''Un vel ja es tagad windowsu dzēšu man arī visi faili miskastē ? Un cietais disks viss tuksh būs ?''

Link to comment
Share on other sites

ja es tagad windowsu dzēšu man arī visi faili miskastē

   Piekrītu D_L teiktajam, bet ja tomēr - tad pirms pārinstalē, visu vajadzīgo (dokumentus, bildes, mp3 u.c. drazu) pārkopē kur citur.  Nekas speciāli nav jādzēš - sāc instalāciju un tās laikā piedāvās disku/partīciju formatēt (ja vairāki diski - pacenties nekļūdīties izvēlē) - formatēšanas laikā arī viss tiks notīrīts.

  Ir jau iespējas instalējot jauno, saglabāt vecos failus un nevajadzīgo izdzēst vēlāk, bet es šo metodi izmantoju tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku to,ko parasti McBetons šādos gadījumos-samaksā kādam,kas to prot.Savādāk nākamais jautājums būs: kāpēc mana windows 7 HP atslēga neder windows 7 Ultimate,vai kur dabūt iso,kā to iecept ripulī,kā veidot bootablu flešu,kāpēc neiet tas un tas.Draiveri...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visiem paldies par palīdzību. Man viss aizgāja tīrs HDD, pa jaunam uzstādīts windows viss čotka, draiveri un parējais ir uzinstalēts, tik vel pāras lietas palika. Un uz haļavu dabuju atkal 60 dienu licenzi Internet Security.

 

VAR VĒRT CIET !

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...