Jump to content

hackintosh bootable usb


Gachaans
 Share

Recommended Posts

Sveiki kolēģi! :)

 

Ir iepirkti dzelži lai uzbūvētu hackintosh. mekleeju info, bet nevaru atrast ,vai ir iespējams uztaisīt bootble usb ,ja mac os x ir kačāts no pirātlīča, nevis pirkts appstorē?

 

Varianti, kā uztaisīt imidžu, ja OS ir pirkts appstorē, ir daudz, bet nevaru atrat kā tas jādara ar kačātu OS.

Link to comment
Share on other sites

 Ar ko atšķiras nopirkts no "nopirkta" softa, protams, ja "pārdevējs" to nav "uzlabojis" ?

Link to comment
Share on other sites

nezinu :) iedomājos, ka tur varētu būt problēma. Ar UniBeast mēģinu uztaisīt, bet parādās ,ka installation failed.

Link to comment
Share on other sites

tad aizej uz apple veikalu un palūdz ai uztaisa bootatable flesh 

ja pat šo nevri izdarīt ko tad ar ntajiem nezinajmajiem kext darīsi :?

Link to comment
Share on other sites

Tīru Mac OS X flešu es varu uztaisīt, ja autoram vajag, bet cik virspusēji izskrēju cauri, tad tur jāliek kaut kādi draiveri klāt... Fakts vai meli?!  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es gribeetu saakt ar to kaadi tev dzelzhi sapirkti. Jo nu ne vienmeer nostraadaa viss pat uz 99%, jo es uzliku uz sava laptopa un nestraadaaja skanja. Un ar i7 procesoru un 32Gb Ram iebremzeeja juutami. Vai tas ir to veerts apshaubu. Beigsies ar to ka cik aatri uzliki tik aatri nonesiisi nost.

Link to comment
Share on other sites

dzelzhus salasiju peec tonymac x86 hackintosh ieteikumiem. parastu bootable flash uztaisiit ir easy un esmu to darijis n reizes. šeit runa iet par bootablo fleshku prieksh hackintosh. mēģināju taisīt ar Unibeast softu, bet metās errors, ka installation failed. varbūt kāds var padalīties ar pieredzi, kādi softi šim nolūkam ir izmantoti, kādi grābekļi ir bijuši?

 

p.s - interesē kā to izdarīt Mac OS X vidē, nevis windows vidē.

Labots - Gachaans
Link to comment
Share on other sites

Es darīju tā, ka uzinstalēju IATKOS brīnumu (kas ir kautkāds Mac OS installers ar visiem draiveriem prieksh PC), tas man ļāva tikt app store un nopirkt to brīnumu. Tālāk jau visu pēc pamācības ar unibeast. Nonesu IATKOS un uzliku fresh, pirktu mantu. Nebij žēl to padsmit latu iztērēt, jo sirdsapziņa tīrāka un lietoju kompi ikdienā darba vajdzībām. Nopirktu īstu mac, ja vien vini ražotu kautko starp imac un mac pro.

 

PS. Strādā ideāli!

Link to comment
Share on other sites

"Wailjdii: Nopirktu īstu mac, ja vien vini ražotu kautko starp imac un mac pro."

Ko tu ar to domaaaji, kas buutu tas starp iMac un Mac Pro? Mac Mini... :/

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi sapratu, tad tas unibeast, kaut kā searcho appstore kontu un meklee vai uz mana macbook attiecīgā vietā ir nokačāts os x no appstore? samaksāt protams nav problēmu, gribu tikai saprast vai ar legāli pirktu os x viss būs ok?

Link to comment
Share on other sites

ProBook:

Gribētu kautko līdzīgu vecajai mac pro kastei, tikai ar opciju i7 nevis xenon (kuru man nevajag). Lai ir iespējas pašam sabūvēt, bet nav kosmosdārgi.

īsi sakot par kompi, kuram var izvēlēties video karti, pats ielikt cik RAM gribi (nevis maksāt 4x vairāk pērkot no apple), pats izvēlēties kādus un cik HDD likt. Tik ar katru jauno viņu ierīci, tās iespējas pašam kautko nomainīt arvien samazinās. :D

 

Vai arī windowsā quicklook, askētisku interfeisu, task switchingu kā mac os (alt tab vs cmd tab)

Labots - wailjdii
Link to comment
Share on other sites

Kaut kad biju licis uz sava Dell D630. 

Bootable USB ar driveriem vajadzēja taisīt caur virtuālo mašīnu ar OSX. Nekas sarežģīts nebija. 

Link to comment
Share on other sites

A jēga?

Izmurgot jau var viskautko. Kādreiz arī daži "provaJderi" laida RouterOS no VM, kas griezās uz NT4.

Man gan šķiet ka tādu ideju autoriem vajadzētu samesties priekš anālā dildo.

 

P.S. MacOS no USB būs lēns, un uz neAplle dzelžiem vienalga nelegāls. Vajag tak kādreiz palasīties arī EULAs.

Link to comment
Share on other sites

Par appstore lietām tā arī netieku skaidrībā. Man ir vajadzīs kačāt mac os x imidžu no App Store, ja gribu taisīt bootable usb ar unibeast? vai unibeast kopē failus kur no paša mac os x ,kas ir uz mana macbook?

Link to comment
Share on other sites

Unibeast, Iatkos un niresh ir 3 visbiežākie veidi. Es uz sava Dell Vostro 3550 liku ar Niresh USB flešku - iededzinu gatavu iso usb un tad lieku klāt kompim un instalēju.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

A jēga?
 

Ņjā, esi dzirdējis kaut ko par ziņkarību?

Kāpēc, lai būtu japērk dzelzis ar OS par nedraudzīgu summu, lai tik apskatītos, kas tur un kā?

Kādu laiku palietoju. Centos pat izmantot kā primāro OS, ātrums apmierināja, bet OS kā tāda man tā arī neiepatikās.

Ar 30 minūtēm veikalā man noteikti nepietiktu, lai gūtu tādu priekšstatu par OS.

Pirkt, lai aplauztos, liekas visai nejedzīgi, ne?

Link to comment
Share on other sites

@@itanium, ar to pirkt lai aplauztos ir vēl viens stāsts.

Šefs nopirka Air'u - dēļ izmēra, izskata, u.t.t. BET, turpmākos divus mēnešus lieto savu veco HP laptopu. Es viņam prasu - kas ar Air'u noticis - viss ok, tik ņihuja nesaprot un liekas baigi savādāks un vispār nah neko negrib vairs mainīt. Es šim saku, lai piespiež sevi un tomēr vienu nedēļu nomet HP malā un pamācās ar Mac OS. Tas bija pirms kādiem 4 mēnešiem, tagad viņš saka, ka nav labāka OS par Mac OS - viss tik forši, tik ātri, tik parocīgi... :D

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku ka jāpērk Apple! Es saku ka nav jēgas pisties uz USB instalēt. Vai ko nu tur tas autors domājis. ..

Paņem un uzinstalē uz kāda cietņa! Vai aizņemas cietni! Es nez, kautkā, bet ne jau kautko 3,1415sties.

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, es tieši tāpēc arī centos sevi piespiest to OS kādu laiku palietot kā primāro. Galu galā neparāva un nebija jēdzīgu alternatīvu man nepieciešamajām programmām (vajadzēja izmantot kaut ko līdzīgu wine, kas deva nepareizus rezultātus un neapmierinošu ātrdarbību). Manuprāt, OSX ir tik pat jauks kā Linux. Apskatīties var, bet lietot ikdienā - nē, paldies   ;) Bet katram jau savs! 

 

Ukaduks, neviens šajā tēmā, neskaitot tevi, nerunā par OSX instalēšanu uz USB zibatmiņas...

 

 

P.S. Autor, es toreiz izmantoju myHack.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par info itanium! Ar myHack izdevās izveidot bootable image. bet kaut kas līdz galam nav. itkā tikko būtotoes sāk, parādās apple logo uz pelēka fona. sāk griezties tas riņķītis ar strīpiņām, itkā tīlīt viss sāksies. tad nomirgo ekrāns, augšējā labajā stūrī parādās DVI spraudņa simbols, un tad vienkārši pelēks ekrāns. un tālāk nekas nenotiek.

 

BIOS setupam vadījos pēc šīs instrukcijas: http://www.tonymacx86.com/99-quick-guide-configuring-uefi-gigabyte-s-7-series-lga-1155-boards.html

 

Itkā jau nav tieši manam dēlim domātā instrukcija, bet dažiem ir izdevies viss.

 

manējais kompis pēc parametriem:

 

Procesors: Core i3 BX80637i33225 ir EOL

RAM: Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz (PC3 12800)

Mātesplate: Gigabyte DDR3 1600 LGA 1155 GA-Q77M-D2H

Videokarte: GIGABYTE GeForce GTX 660 Ti WINDFORCE 2X OC GV-N66TOC-2GD

Wifi: TP-LINK TL-WDN4800

Labots - Gachaans
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ja te kaut ko līdzīgu uzjautātu par windows uzreiz atrastos biedri, kas norādītu adresi uz legālas windas ripuli  :shok:

 

Bet par tēmu savā laikā pirms gadiem 3 biju uzlicis mac uz extensa 5220 tā jau viss gāja pēc dienas čakara ar skaņas un lan draiveriem :D 

 

Kādu mēnesi palietoju un nācu pie secinājuma ka mac ir hipsteru modes lieta.  :dribble:

Programmu vide mazāka par windows, ātrdarbība vienāda ar windows, njā kaut kas bija ar ntfs tik vairs jau neatceros.

 

Speciāli komplektēt kompi kuram iespējams uzlikt mac nesaskatu tam jēgu!

 

Ja pērk macu tad īstu!

 

http://www.1a.lv/apple/apple_mac_mini/apple_mac_mini_md387za

 

nav nemaz tik dārgs forši izskatas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nav nemaz tik dārgs forši izskatas

Tas tāps ķepļeps vien ir ar lapša iekšām.Alternatīva galda tornim sākot no Ls 900.

Bet tiešām,visi moderi palaiduši garām foruma noteikumus...

Link to comment
Share on other sites

Esmu ticis tik tālu ,ka ar myHack izdevās uztaisīt imidžu un pie boot opcijām palaižot komandrindu ierakstīju GraphicsEnabler=No

Sistēma itkā veiksmīgi uzlikās, bet pēc restarta aizgāja pelēkais logs ar apple logo, un itkā kaut kas lādējas. bet pēc brīža cietais pārstāja mirgot, un izskatās ka nekas nelādējas. ks varētu vēl būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

dabūju šādu erroru, kā burtiem boldā

 

WARNING: IOPlatformPluginUtil : getCPUIDInfo : this is an unknown CPU model 0x3a
-- power management may be incomplete or unsupported


means you are using Sandy Bridge Power Management on an Ivy Bridge CPU.

The only way to get rid of it is to use proper Ivy Bridge Power Management.

 

Kāds var izstāstīt kā izpaužās use proper Ivy Bridge Power Management??? kādam ir bijis tāds gļuks?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds var izstāstīt kā izpaužās use proper Ivy Bridge Power Management??? kādam ir bijis tāds gļuks?

 

use a Ivy sysdef and SSDT.

Ivy Sysdef nozīmē, ka jālieto Ivy atbilstoša mac modeļa definīcija, kas jāraksta tavā boot loaderī.

 

SSDT ģenerē ar šo

 

hackintosh nozīmē daudz lasīšanas, ja negribas, nav nemaz vērts sākt.

Link to comment
Share on other sites

Man Mac OS X stāvēja tikai pieredzes dēļ uz laptopa + gribēj uredzēt vai ir atšķirība uz Photoshop vai Lightroom ātruma ziņā. Patīkami pārsteidza ka hackintosh momentā bija gatavs savienoties ar manu telefonu caur zilzobi. Smuki sakačāju vajadzīgos failus uz telefona un ar zilzobi aizmetu uz mac, sastellēju un viss čotka. Tikai tagad saprotu, ka Windows 8 efektīvāk izmanto resursus un labāk strādā ar man vajadzīgajām programmām.

Link to comment
Share on other sites

Sen jau ar Windows 7 laikiem Microsoft sadarbojoties ar dzelzhu izstraadaataajiem ir mainijis darbiibu, stabilitaati un veiktspeeju. Mac OS sen nav nekas iipaah, ar ko buutu vairaak izcelties. Microsoft izstraadaataas sisteemas prot lieliski izmantot dzelzhu veiktspeeju u.c. Taapeec neredzu veelmi peec Mac OS X. Ja patiik GUI, tad jau taa ir cita runa.

Link to comment
Share on other sites

Ja patiik GUI, tad jau taa ir cita runa.

 

nē, tieši terminālis patīk! nu labi, GUI arī patīk  :yahoo:

Labots - shpokas
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uztaisīju bootable flash ar unibeast + Mavericks OS. Sainstalējās diezgan feini. Ar multibeast nomodificējo ko vajadzēja. Vienīgais ,kas pagaidām neiet ir USB 3.0 un DVD-RW roms. 

 

system specs: 

 

Motherboard: Gigabyte GA-Q77M-D2H 
Video: Nvidia Geforce GTX 660 Ti 
RAM: Corsair 2x8GB 1333mhz DDR3 
Procesor: Intel Core i3 (i3-3225 LGA1155)

 

Kas man un kā ir jāmodificē, lai ietu USB 3.0 un DVD roms? pietiek ar to pašu Multibeast pēdējo versiju kko pamainīt, vai ir kkur atsevišķi kext faili jākačā un jāliek?

Labots - Gachaans
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Neliels offtopic: Priekš kam to darīt? Nopietni - lūdzu vismaz kādu pārīti iemeslu studijā.

 

Man pašam ir divi āboļi un divas Win kārbas mājās. Katrai ir savs pielietojums, un OSX uz pīšļa dzelžiem ir bezjēdzīgs sekss, kurš tāpat beigās nedos ne to pašu lietošanas prieku ne stabilitāti ne ātrumu, ko uz natīvajiem dzelžiem. Es esmu divreiz taisījis Hackintosh pašizglītošanās nolūkos, un vienreiz pat ar +/- lietojamiem rezultātiem, bet tas arī tam vien der - paākstīties.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Ja visu izdara pareizi, tu iegūsti mac os x par 3x lētākām naudām. Jā un pašizglītošanās arī ir laba lieta :) šobrīd izņemot usb 3.0 un dvd man viss šancē pat ļoti labi. Pat spēles iet uz ļoti prasīgiem settingiem.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu divreiz taisījis Hackintosh pašizglītošanās nolūkos

 

Pats atbildēji uz savu jautājumu. Es ar uztaisīju Dell Vostro ar hackintosh ar triple boot. Un viss gāja kā vajag, pāris programmas gāja labāk kā uz Windows 7, bet kad iznāca Windows 8, tad tās pašas programmas sāka labāk iet uz tā.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

kurš tāpat beigās nedos ne to pašu lietošanas prieku ne stabilitāti ne ātrumu, ko uz natīvajiem dzelžiem

 

Par cik esmu jau pusgadu ilgs hackintosh veterāns, tad padalīšos ar savu pieredzi! 

 

Nekad nav bijusi iespēja notestēt jaudīgu natīvo mac'u. Par cik nevaru jaudīgu tādu atļauties, bet OSX patīk (chakarēties un experimentēt arī patīk), tad arī lietoju hackintoshu. Lietoju kopš maija beigām un strādāju uz viņa gandrīz katru dienu!! (nodarbojos ar dizainu un video lietām) un pa šo laiku nav ne reizi bijis kāds kernel panic vai citi OSX gljuki. Pirms katra updeita backupoju. Dažiem čomiem ir pēdējie macbook pro un katrā ziņā tie ir ļooti jūtami lēnāki aparāti (ok man ir desktops ar i7 3770k un OK videokarti & RAM).

 

Esmu mēģinājis renderēt vienus un tos pašus projektus Adobe Premiere un After Effects - Jā, uz windows ir par kādiem 20% ātrāk!!! (bet to pat pati adobe atzīst ka uz OSX darbojas lēnāk)  Cinema 4D ir apmēram tas pats. 

 

Geekbench score windows un os x ir ljoti tuvi!

 

Kamdēļ šī performances upurēšana -  galvenokārt dēļ quicklook (darbojoties ar daudz failiem un meklējot īstos ļoti noder), forša quicktime playera, kurā var reizē daudz logus atvērt un jauki tīt pa vienam kadram uz priekšu, varenlabas Screenshot funkcijas!. Ir vēl daudz daudz lietu, kas ir krutas. No windows pasaules pietrūkst tikai Explorera address bars.

 

& vēl pieminēšu, ka sākumā bremzēju pāriešanu uz OS X dēļ pretīgā mouse acceleration, bet tad parādījās šis brīnums un pele kļuva lietojama!! http://smoothmouse.com   

Labots - wailjdii
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...