Jump to content

ipod shuffle - ''uzkāries''


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Mans ipod shuffle neriāģe slēdzot klāt pie datora un nelādējas nedz caur USB pie datora nedz arī pie 220 roezetes ar apple lādētāju. Vai kādam ir bijis kas tāds? Var uzskatīt ipod par mirušu? lietoju 2 gadus.

vienīgā dzīvības pazīme ir, ka slēdzot pie datora uz mirkli iedegas indikātors - sarkans, un pēc mirkļa izdziest.

 

Atbildēšu uz visiem, papilduis jautājumie!

Jau iepriekš paldies par palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

Vads, iespējams pie vainas. Vai mēģināji citu vadu?

Link to comment
Share on other sites

Tad vismaz izzvani ar testeri esošo, vai nav kāds vads pārlūzis.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Gandrīz vai 100%, ka šo lēto grabuļu standartvaina - nosprādzis akumulators. Met laukā un pērc citu, vai meklē netā, kā nomainīt, un ar ko. Pēc idejas tās mantas ir vienreizējas un neilgam lietošanas laikam. Lai arī Apple.

Link to comment
Share on other sites

ar testeri ipod konektoru? pats esi mēģinājis?

Protams, esmu. Esmu arī savulaik uzlodējis vadu no ebaja pirktam shuffle - vecs usb vada gals + 4 kontaktu štekeris no Argusa. Esmu mainījis arī aķīti (tiesa gan, nano nevis shuffle, bet idejiski atšķirības nekādas).

 

 

 

Pēc idejas tās mantas ir vienreizējas un neilgam lietošanas laikam.

Īsti tā vis nav, nomainam aķīti un lietojam tālāk. 

http://www.ifixit.com/Guide/Replacing+iPod+Shuffle+2nd+Generation+Battery+Replacement/3656/1

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

aķus arī esmu mainījis, un uzlodēt konektoru ir pavisam kas cits, bet ar vidusmēra 10Ls testera taustiem vienalga nevaru iedomāties kā var nomērīt aipōda konektoru

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Interesanti vai ebay atrodamie aklumātori ir ilgspējīgi? Es domāju par tiem kam cena 10-20$$

Link to comment
Share on other sites

manuprāt tādam suflē nav jēgas ieguldīt jaunā aķī, lielākais iespringums, kurš ir viņa vērts - pamēģināt citu kabeli

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...