Jump to content

Apple gayPhone 5s iegāde Lielbritānijā


Birokrāts
 Share

Recommended Posts

Šodien "Capital" nācis klajā ar paziņojumu (http://www.apollo.lv/zinas/sak-jauno-iphone-modelu-tirdzniecibu-latvija-cik-tie-maksa/614470), ka uzsāks Apple gayPhone 5c un 5s tirdzniecību Latvijā. Lieki piebilst, ka šī uzņēmuma noteiktā cena - Ls 699  par gayPhone 5s 16 GB modeli - ir, maigi izsakoties, uzpūsta, jo UK tieši tādu pašu telefonu iespējams iegādāties par 549 mārciņām jeb aptuveni 462 latiem. Mana sieva tik izmisīgi vēlas minēto ierīci tieši zelta krāsā, ka šodien izteica gatavību ziedot Ls 699 no savas sūri un grūti pelnītās naudiņas un iegādāties "Capital" salonā. Saprotams, ka centos atrunāt viņu no šāda soļa, jo man princips neļauj kaut "kādiem" uzņēmējiem pelnīt uz manas vai manas ģimenes rēķina. Jau ilgāku laiku neesmu bijis UK, tādēļ nolēmu doties turp un iegādāties minēto ierīci pašrocīgi.

Sakiet, lūdzu, kam būtu jāpievērš uzmanība? Vai UK pirktais gayPhone atbalstīs LMT GSM/3G/4G frekvences? Cik zinu, tad gayPhone ir vairāki apakšmodeļi, no kuriem Latvijas apstākļos piemēroti "Model A1457: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)" un "Model A1530: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); FDD-LTE (Bands 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20); TD-LTE (Bands 38, 39, 40)". Vai tie ir pieejami Apple veikalos UK?

 

Es īsti nesaprotu, kas tā par gayPhone fiksāciju cilvēkiem! Vai tiešām Latvijā ir tik daudz latento homoseksuāļu, ka katra otrā indivīda "mitrai sapnītis" ir gayPhone? Varbūt vēl sievietei tādu Apple nieciņu es vēl saprastu, bet vīrietim - man tas šķiet dīvaini. Ja es vēlētos izdot 700 latu par telefonu, es tad noteikti labāk šķirtos no 2 tūkstošiem latu un iegādātos Vertu zīmola tālruni. Tas ir apgādāts ar ļoti augstas kvalitāte safīra stiklu, salīdzinot ar kuru visi Gorilla Glass izstrādājumi šķiet bērnu spēlītes. Arī Vertu korpuss ir nesalīdzināmi kvalitatīvāks par jebkuru gayPhone, turklāt Vertu, manuprāt, izvēlas cilvēki (lasi - vīrieši), kas dzīvē ko sasnieguši, nevis latentie... Jūs jau saprotat...

 

Jau iepriekš pateicos par atbildēm!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    6

  • Fruzz

    5

  • vvv

    17

  • Леший

    8

Top Posters In This Topic

martinno

:)

Izskatās, ka tēma Tev diezgan tuva un aktuāla... ka tik nav tā, ka pats sev gribi iegādāties?



Brīžiem jābrīnās, cik ļoti cilvēki nīst kādu konkrētu lietu/brendu...

Te ir tikai viens risinājums - ārsts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Brauc uz Vāciju un pērc AppStore to iPhone 5S zelta krāsā par 699EUR, ja negribi maksāt 699LVL vai arī sazinies ar kādu ss.lv tirgoni, kas jau Tavā vietā aizlidijos/aizlidos un piegādās Tev to iPhone 5S.

 

P.S. Kaimiņš tieši šodien pie BITEs nopirka iPhone 5 nesagaidot jauno iPhone 5S.

Link to comment
Share on other sites

Autor, nu nevajag kautrēties no savas orientācijas un visiem citiem trūkumiem. Izlasot to murgu ir skaidri redzams, ka visa tā tēlošana un izlikšanās par "pareizo" ir smagi iedragājusi tavu psihisko veselību. Ja tā turpināsi, tad sieva pirks ne tikai jaunu telefonu, bet arī nomainīs vīru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Latvijas standarts kosmiska peļņa, vai netirgoju vispār

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Mana sieva tik izmisīgi vēlas minēto ierīci tieši zelta krāsā, ka šodien izteica gatavību ziedot Ls 699 no savas sūri un grūti pelnītās naudiņas un iegādāties "Capital" salonā

google -> "iepazīšanas portāli" + google->"juridiskās konsultācijas laulības šķiršanas jautājumos"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

jo man princips neļauj kaut "kādiem" uzņēmējiem pelnīt uz manas vai manas ģimenes rēķina.

 

no kā var secināt, ka tu līdz šim sekojot savam principam pilnīgi visu iegādājies pa taisno no ražotāja? jeb eksistē sadalījums "pareizie" uzņēmēji un "kaut kādi" uzņēmēji?

Link to comment
Share on other sites

Vai tie ir pieejami Apple veikalos UK?

 

Droši vien nē,  kad es pirku savu iepriekšējo telefonu, tad es tur gāju katru dienu lūgties, lai man pārdot to telefonu,  bet viņi sacīja, ka neesot.

 

Beigās pasūtīju online veikalā un atsūtīja uz mājām, bet nācās ilgi gaidīt.

 

Tāpēc jau cilvēki stāv rindās diennaktīm  utml.

 

 

PS  Vai tad apple UK online veikals uz LV nesūta ?

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

es tur gāju katru dienu lūgties, lai man pārdot to telefonu

Vot izstāsti, kāds bija iemesls šādai rīcībai. Ja izdosies atrast atbildi uz šō jautājumu, tad var izveidot veselu jaunu atzari psiholoģijā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vot izstāsti, kāds bija iemesls šādai rīcībai.
 

 

iPhone ir lielisks telefons, kurš gan sev tādu negribētu, turklāt pēc iespējas ātrāk    :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mana sieva tik izmisīgi vēlas minēto ierīci tieši zelta krāsā,

 

sieva vai sievs ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

ir lielisks telefons, kurš gan sev tādu negribētu, turklāt pēc iespējas ātrāk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Autors padla. Sieva viņam grib ifonu pirkt Capital veikalā par 699 latiem. Viņš neļauj. Takš, kā autors nesaprot, ka sievai tas pats telefoniņš ir tikai daļa no gribēšanas, galvenais, droši vien, ir process - sapucēties, sagaidīt, kad salonā cilvēku pavairāk, un visu acīs, naķe vam, nopirkt par 699 latiem. Un pēc tam draudzenēm (un draugiem) lielīties, es šito Capital par 699 latiem, pirmajā tirgošanas dienā sev nopirku. Jupis ar ifonu, kāds tūlīt būs lielam baram. Pats fakts, ka pirmajā tirgošanas dienā un par 699 latiem jau vien ir ko vērts. Autor, neatņem sievai prieku. Vajadzīgs kādam no kaut kāda nezināma UK veikala te telefons. Apdomā, pirms sāpini sieviņu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
iPhone ir lielisks telefons

Ar ko šis lieliskums izpaužas piemēram ar samsung x620, kurš darbojas vēljoprojām kopš 2007.gada, kad viņu nopirku. Tas aifons labāk sms sūta? labāk zvana? jebb fiška tāda ka krutāk spēlītes dzenāt un sēdēt internetā?

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Ar ko šis lieliskums izpaužas?
Tāpēc, ka ar krāns kļūst par iLocekli!
Link to comment
Share on other sites

 

 

šodien izteica gatavību ziedot Ls 699 no savas sūri un grūti pelnītās naudiņas

Nu tad lai iet un pērk to zelta krāsas $ūdu. 

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs varat ņemties ar ifona pircēju nonievāšanu. Ja ļaudīm gribas, lai taču pērk veseli. A te vēl zelta krāsā. Kā var tādu nepirkt. Atbalstījuši kaut kā būtu tos ifona pircējus, paslavējuši viņu mantiņu. Lai prieks lielāks. Iedomājieties, dažam labam zelta ifona pircējam pie mums varbūt nez cik maltītes dažus gadus uz priekšu būs tādas paknapākas dēļ šāda pirkuma. Par to vajag padomāt.

Link to comment
Share on other sites

bļin, man tas atgādina kā savulaik sieva NC piespieda nopirkt sudraba krūzi ūdenim (ja nekļūdos).

 

Jebkurā gadījumā, autor, tā ir sievas nauda un, lai viņa to tērē kā vien grib, jo Tev, gar viņas skanošo nav pilnīgi nekādas daļas. Ja viņa grib šo telefonu- lai pērk, pašai būs prieks, un viņas draudzenēm skaudība.

Labots - HTC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

o jūs varat ņemties ar ifona pircēju nonievāšanu

Kā jau pateicu, gribās izprast iemeslu tik neracionālam fanbojismam. Kaut ko līdzīgu var novērot religijā, bet tā tak ir vienkārši ierīce, un Stīvs nav nekāds dievs, so, kāds ir iemesls? Tīri zinātniska interese.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja viņa grib šo telefonu- lai pērk, pašai būs prieks, un viņas draudzenēm skaudība.

HTC, pareizi pateici.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Tīri zinātniska interese

Tas mēsls negļuko, ir ļoti labas kvalitātes dzelzis un OS ir fakin vienkāršs un pārdomāts. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā jau pateicu, gribās izprast iemeslu tik neracionālam fanbojismam. Kaut ko līdzīgu var novērot religijā, bet tā tak ir vienkārši ierīce, un Stīvs nav nekāds dievs, so, kāds ir iemesls? Tīri zinātniska interese.

Drīzāk nesapratīšu nekad, kāpēc ļaudis pērk sev dārgus karekļus, dārgas greznumlietas utt, praktiskā labuma nekāda. Te tomēr var zvanīt, sūtīt sms, ieiet internetā, spēlītes spēlēt, fotografēt, mūziku klausīties, pat pirkstu nospiedumus ievadīt. Jāsaka, ļoti loģisks pirkums, par šo mantu 699 latu nemaz nav nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

var zvanīt, sūtīt sms, ieiet internetā, spēlītes spēlēt, fotografēt, mūziku klausīties

Ok, to visu var darīt ar čainas aphone, vai jebkādu lēto droidu pa 50Ls. Your point? Kas tajā aifounā ir tik unikāls, ka cilvēki skrien maksāt tādu piķi? Jeb tomēr, galvēno lomu spēle zīmols?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

699LVL par laimi nav daudz. Žēl tikai, ka tā nebūs ilgstoša. Kupertīno nedus!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Jebkurā gadījumā, autor, tā ir sievas nauda un, lai viņa to tērē kā vien grib, jo Tev, gar viņas skanošo nav pilnīgi nekādas daļas

Kas tie pa murgiem? :grin:

 

Bet autors šādi izrunājoties var tikt pie grey iphone :TBS:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

shito brinumu es 7dien darba tusinja loterija vinneju :D tik nezinu kada krasa, mulkjigakais "vinnejums" mana dzive, itka vinne, bet pasu balvu vel neesu dabujis :D bus laikam kadam japardod

Link to comment
Share on other sites

Autor, laika nav daudz līdz veikala slēgšanai. Aši ved sieviņu pirkt zelta ifonu. Nokavēsi šodien, rīt vairs nebūs pirmā diena. Un pasarg, pēc dažām dienām vēl nolaidīs cenu, ko tad.

Labots - vvv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

mēsls negļuko, ir ļoti labas kvalitātes dzelzis un OS ir fakin vienkāršs un pārdomāts.
 

Gluko (varbūt retāk, ka androids, bet tomēr). Labas kvalitātes dzelzis - a droidiem vai WP nokijām dzelzis smird? OS fakin vienkāršs - jā, un ierobežots.

 

Esmu savulaik pastaigājis ar iP4 3 nedēļas . Pēc s2 ērtības, ir ļoti grūti pierast pie tā, kad nav pat elementāras back pogas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Kas tajā aifounā ir tik unikāls, ka cilvēki skrien maksāt tādu piķi?
Maskavā uztaisīja restorānu. Parasts restorāns, ne ēdienu kvalitātē, ne dizainā ne ar ko īpašs.

Bet ēdienu cenas pašas dārgākās Maskavā, tikai tāpēc, lai cilvēki varētu teikt, ka ēduši pašā dārgākajā restorānā. No klientūras nevarēja ne atkauties. Lielākajam vairuma cilvēkiem gribas zīmēties.

Vienīgi nav info, cik ilgi tas bija/ir dārgākais restorāns.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jeb tomēr, galvēno lomu spēle zīmols?

A bet. Vienā kompānijā biju, tur dāma visādi gudra un cienījama, ka izvilka no somiņas svaigi pirktu iphone, lai parādītu dažas ģimenes fotogrāfijas. Vajadzēja tik kādam pateikt, o, tev iphone, tad dāma tā sāka starot, bija tik laimīga. Nav ne par kādiem 699 latiem tāda laime nopērkama.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Lielākajam vairuma cilvēkiem gribas zīmēties.

Nez vai var zīmēties ar telefonu, kuru pilnīgi droši var paņemt kredītā. Daudziem skolniekiem Rīgā ir visādi iProdukti.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Nav ne par kādiem 699 latiem tāda laime nopērkama.
Tikai tā laime ir ļoti īslaicīga, jo vietā nāks jauns modelis un laime būs beigusies.

 

 

 

Nez vai var zīmēties ar telefonu, kuru pilnīgi droši var paņemt kredītā.
un kā vēl var. Arī ar kredītā paņemtu X5 'džipu' pie Purčika vienistabas dzīvokļa var zīmēties.

 

Kā var zināt, ka jūsu sarunas partnerim ir iPhone?

Neuztraucietes, jums viņš to pats parādīs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

un kā vēl var. Arī ar kredītā paņemtu X5 'džipu' pie Purčika vienistabas dzīvokļa var zīmēties.

Taisnība. Pasen lasīju vienu rakstu kaut kādā krievu saitā. Raksts par iphone pircējiem Amerikā un Krievijā. Iezviedza raksta autors par krievu cilvēciņu, kas no blokmājas dzīvokļa ar trolejbusu katru rītu brauc uz darbu, pārtiek no cīsiņiem un rupjmaizes, bet kabatā viņam ifons. Amerikā ifonu par nelielu daļu mēnešalgas cilvēks nopērk, bet Krievijā, tas pārsvarā ir atsakoties no daudz kā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Леший,

Protams, tas ir mans personīgais viedoklis, bet iOS ir krietni vien priekšā pārējiem - Androīdam gļuku un stabilitātes ziņā, WP aplikāciju ziņā.

Parādi man cik daudz cilvēkiem vajag to ūber advancēto modificēšanas iespēju kāda ir androīdam?

 

Prastam mirstīgam lietotājam vajag devaisu kurš strādā out of stock, jo nav vēlme un saprašanas jāties ap OS, lai to dabūtu lietojamu.



P.S.

Mēs te no tēmas aizbīdījāmies... Labāk kāds autoram varētu palīdzēt :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Prastam mirstīgam lietotājam vajag devaisu kurš strādā out of stock, jo nav vēlme un saprašanas jāties ap OS, lai to dabūtu lietojamu.

Arī es šitam piekrītu. Riebjas, ja telefonu veikalā, kad pārdevējam vaicāju, vai šim modelim ir latviešu valoda, man atbild - nav, bet var uzlikt. Da priekš kā man noņemties ar to uzlikšanu. Ir vai nav. Ir - labi, nav - slikti. Neinteresē, ko var uzlikt.



 

 

Mēs te no tēmas aizbīdījāmies... Labāk kāds autoram varētu palīdzēt

 

Autor, dzirdi. Skrien ar sievu ātrāk uz Capital. Pēc pusstundas slēgs. Pērk lai tik nost sieva to zelta ifonu. Būs laimīga. Un, ja sieva laimīga, arī vīrs laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Viens nu gan ir skaidrs kā bankā - ja sieva nedabūs to zelta iPhone , tad vīrs nedabūs ko citu .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viens nu gan ir skaidrs kā bankā - ja sieva nedabūs to zelta iPhone , tad vīrs nedabūs ko citu .

Autor, klausi lietpratējus. Citādi paliksi gribot.

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, Tu jau pirmajā dienā stock andrīti ar kaut kādu kreiso darinājumu pārrakstīji, kādu gan stabilitāti Tu sagaidi? 

Kolēģim ir stock legālais īfon 4s, abiem mums tie gļuki puslīdz vienādi bieži gadās.

 

Bet Apple ir labs mārketings, nostrādāts dizains un programmatūra, kāpēc lai cilvēki, kas naudu neskaita to brīnumu nepirktu? Ja pērk Apple produktus kredītā, vai jebkuru gudro telefonu, tad gan tas ir dīvaini un tukša zīmēšanās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...