Jump to content

Apple gayPhone 5s iegāde Lielbritānijā


Birokrāts
 Share

Recommended Posts

Diezgan droši, ka nē. Pērkot at&t aparātu tas gribēs saņem at&t sim karti. 

 

LMT Latvijā ir Apple telefonu oficiālais izplatītājs. Nāc uz LMT bodi, pērc iphone, un viss būs kedā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    6

  • Fruzz

    5

  • vvv

    17

  • Леший

    8

Top Posters In This Topic

Nesen nonāca manā īpašumā 5S. Sāku saprast, no kurienes tam trakumam aug kājas.

Link to comment
Share on other sites

Nu aifons kā aifons, tēvocis Džobss tevi paņem aiz rokas un ved brīnišķīgā ceļojumā. Domāju, ka telefona veiksmes noslēpums slēpjas tajā, ka tas nav tīrs smārtfõns, bet gan t.s. fīčerfõna un smārtfõna hibrīds. Teiksim tā - telefons nav pārgudrs, pie katras iespējas ir piedomāts, lai tev būtu redzams pats galvenais, nevis viss un uzreiz.

 

Patīkami, ka telefons ir domāts darbam ar vienu roku. Manā skatījumā tas ir labs veids, kā griezt pogas droīdu flagmaņiem. Tīri psiholoģiski, ja Tu vēlies vienrocīgo kruto Samsung, tad jāpērk kāds lesser modelis - veceņu mini, piem.

Pirkstu nospiedumu lasītājs, kaut uzlaužams, ir derīga lieta. Ne tikai atbloķēšanai, bet arī autorizācijai Appstorā.

 

Viss pārējai lielās šaibās same old. Ir slo-mo kamera ar 120fps, ko paķēmoties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saki, ir tā vērts? Vai arī jāsamierinās ar to, lai arī labs gana, diemžēl maksā krietni par daudz?

 

Es neņemtu, jo man gluži vienkārši dienas izpeļņa nav tik liela, lai attaisnotu šādu pirkumu.

 

 

 

kā man patīk, kā cilvēki savus pirkstu nospiedumus dala pa labi, pa kreisi

 

Vai ne? Tā kā idioti viskautko aiztiek un pēc tam neslauka, NSA tak nofenderē to tavu kafijas krūzīti, noskenē un voila! Tad vēl visādas biometriskās pases... Nogriez pirkstus, fight The Man! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tajos ifonos kaut kas īpašs ir, atceros gadījumu, viesībās sanāca ģimenes, sāka vilkt ārā visi savus jūtīgos telefonus, dot bērniem spēlēties. Tak salipa beigās tie mazie bērni ap ifonu (viens bija), lai arī vecums tiem bērniem bija tāds, ka nesaprot nekā vēl viņi no brendiem. Bija krutie androīdi ne visai pieprasīti bērnu auditorijā toreiz. Ifons maziem bērniem patika vislabāk.

Link to comment
Share on other sites

Lasu ziņas un smejos,  apgraustajam ābolim vesela partija ar defektīvām baterejām....... :dornis:.....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...