Jump to content

RDP klients ar lokālu skeilošanu.


nevertell
 Share

Recommended Posts

Labvakar. 

Meklēju dajebkādu, vienkāršu RDP klientu kas māk lokāli/serveriski skeilot attēlu. Negribu dabūt izgrieztu pleķi no servera puses, nedz arī forsēt serverim laptopa natīvo izšķirtspēju, gribu servera puses pilno izšķirtspēju downskeilot uz laptopa natīvo. Kāpēc ? A vot ar 1024x768 nav aršana, ja vajag lietot visual studio. Visi klienti līdz šim vai nu neskeilo vispār, vai tikai izgriež gabalu. 

Serveris ir virtualbox, viss pasākums tiek tuneļots ar ssh, tā kā protokoliski nekas sarežģīts un advancēts tur nav. Bet varbūt ir vēl izdevīgāk lietot nevis virtualbox'a rdp bet gan uzlikt uz paša vm'a kādu vnc vai palaist rdp ? 

Papildus cepumi, ja atrodās arch repo vai AUR'ā. 

 

Liels paldies par atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez kāpēc man liekas, ka tev nekas nesanāks :)  Vismaz no lietošanas viedokļa galīgi garām, jo tas būtu tas pats, kas strādāt uz 14" aizvēsturiska CRT monitora ar FullHD izšķirtspēju, ja vien strādāšanu uz VS nedomā vienkāršu atvēršanu fonā. VNC toties noēdīs visu trafiku un par kādu softa lietošanu uz VM nevar būt ne runas. 

 

Es saprotu tavu bēdu, ka laptopam ekrāns maziņš un visu saturu nevar iebāzt iekšā, bet ja vien negribi iedzīvoties brillēs ar ļoti bieziem stikliem, piepērc klāt lielāku monitoru. Nu nav VS domāts rukāšanai uz 10" vai 12" ekrāna. Arī jebkuru citu programmēšanas IDE nevarēsi darbināt.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ej nu ej, no 1280x1024 noskeilot uz 1024x768 nebūs tik slikti nemaz. Nekur es te neminēju 1080p. 1280x1024 ir pirmā izšķirtspēja, kas ir lietojama priekš Windows 7. Nebūtu man jāmācās tieši C#, vispār rakstītu ar sublime vai nano. 

Link to comment
Share on other sites

TeamViewer to ļoti smuki prot izdarīt. nekomerciālai lietotšanai AFAIK par brīvu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Teamviewer jādzenā ir uz guest OS. Teamviewer cik zinu nedos man savu ip/portu, vajadzēs lietot tw klientu un tas viss notiks caur tv serveriem. Bet ok, paskatīšos, cik labi ar to sanāks.

Link to comment
Share on other sites

TW ir baigais bremze, IMHO.

 

Priekš Mac ir tāds klients kā CoRD - spējīgs izpildīt Tavas vēlmes... Bet uz citām OS nav manīts nekas līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

DPI maiņa neder?

Njā, skatījos, ka windows 7 var tikai lielāku tekstu dabūt.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...