Jump to content

Vīrus Boot.lv lapā


superKrona
 Share

Recommended Posts

Tiko gribēju taujāt, kur jos šosa ķerat, bet nē, tiešām uz IE uzleca AV logs ar:

articles.php?what=27    Blocked: http://pzadusyrp.is-a-chef.net:15489/input/proxy/fun/articles.php?what=27 (analysis using the database of malicious URLs)    2013.10.18. 0:31:42    http://pzadusyrp.is-a-chef.net:15489/input/proxy/fun/    

Uz citiem pārlūkiem gan nē, tur visur, acīmredzit, adbloks nošancēja.
Skumji...

 

Za to vismaz prieks, ka ka kaitinošais autologons ir beidzies :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    4

  • Zux

    11

  • Mezavecis

    4

  • Sanchus

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eeee... No ilglaicīgās izolācijas izlaistais hakeris, iespējams, uzdarbojas!

Varbūt tas ir Neo no diskotēkas #3?

Kurš rakstīja kodu, kurš iepludināja zarazu dižajā mirkļtvertnē b®oot.lv?

Nedaudz tracina, ka degunā urbin''atāji tā arī nav atbildējuši, kas karina šo.. nezinu kā nosaukt.. mirkļtvertni.. :)

pieGdiena ir klāt. dzeriet vitamīnus!

Link to comment
Share on other sites

Man w8+chrome+adblock plus. Ne reizi neko līdzīgu neesmu manījis. Nesaprotu, kā mūsdienās var normāli lietot internetu bez adblock veidīgiem papildinājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Negribu taisīt atsevišķu palagu, bet kāds uzjautrinās ar šāda satura epastiem:

 

Cau!

Te bus tas fails par ko stastiju, ja infromacija noklus lidz peresei bus lielas problemas! Domajam ko darit!

http://failiem.lv/down.php?i=banhhst

Iveta

 

Lieki piebilst, ka tai failā ar .doc.exe galā dzīvo interesanti zvēriņi :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kams, godīgi sakot, man pie d**rsas, kurš par šo atbild... Jau kuro dienu ir pilnīga šīs situācijas ignorēšana. Iedod tālruņa nr. tam, kas par šo atbild, kaut tūliņ piezvanīšu..

Un noritināt boot.lv lapu līdz apakšai, kur ir kontaktinformācija, pats nespēj, jo?... 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iesaku apmeklēt psihologu un/vai kādu laiku atturēties no interneta lietošanas. Ja reiz stresu izraisa šādas nenozīmīgas problēmas, acīmredzot ir jārīkojas, lai neturpinātu veselības bojāšanu.

 

 

Mans pacietības mērs ir galā.
 
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

 

 

perese

 

Pie trako ārsta! PERESE????? wtf?????

 

Paskatīšos e pastu, varbūt man arī atsūtīts????



Tā, apskatījos boot reģistrācijā uzrādīto e-pastu. Nekādu vēstuļu par peresi tur nav :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā, apskatījos boot reģistrācijā uzrādīto e-pastu. Nekādu vēstuļu par peresi tur nav
Ko tu pīpē, pričom te boot reģistrācijā uzrādīto e-pastu.
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Izlasi tēmas nosaukumu un postu #47.

N,B es nu labi zinu, ka tavs komentārs ir provokācija, lai man iedotu vārnu utt. Paldies, vingrinājums psiholoģijā ikdienai. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izlasi tēmas nosaukumu un postu #47.
Nu!

Ta šis par savu e-pastu runā. Saka, ka klīst tamlīdzīgas vēstules apkārt. Sieva ar tik pat līdzīgu vakar saņēma. Pričom te boot reģistrācijas e-pasts?

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir wersa, reizēm vispār grūti saprast, kādus sūdus kārtējā kāsi iemaisījis...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jep, man arī zābaks tripo hroma aizsardzību. Gan jau, ka kāds bannerītis nejaucīgāks gadījies.

Link to comment
Share on other sites

var ieiet.. tik jānospiež papildus.. un FF arī rāda, ka boot.lv ir zarazns.. :D

Link to comment
Share on other sites

Padomus nodrošina malware_logo.gif Droša pārlūkošana Diagnostikas lapa vietnei boot.lv

Kāds statuss pašlaik ir piešķirts vietnei boot.lv?

Vietne ir atzīmēta kā aizdomīga — apmeklējot šo vietni, jūsu datoram var tikt nodarīts kaitējums.

Kas notika, kad Google apmeklēja šo vietni?

No 898 lapām, kuras šajā vietnē pārbaudījām pēdējo 90 dienu laikā, 0 lapā(-ās) tika konstatēta ļaunprogrammatūras lejupielāde un instalēšana bez lietotāja piekrišanas. Pēdējoreiz Google apmeklēja šo vietni 2013-11-19, un pēdējo 90 dienu laikā šajā vietnē aizdomīgs saturs netika konstatēts.

Šī vietne tika mitināta 1 tīklā(-os), tostarp tīklā
.

Vai šī vietne ir veikusi starpnieka funkcijas, izplatot ļaunprātīgu programmatūru?

Pēdējo 90 dienu laikā vietne boot.lv neveica starpnieka funkcijas citu vietņu inficēšanā.

Vai šajā vietnē ir mitināta ļaunprātīga programmatūra?

Nē, pēdējo 90 dienu laikā šajā vietnē nav mitināta ļaunprogrammatūra.

Kā tas notika?

Dažos gadījumos trešās puses var pievienot ļaunprātīgu kodu drošām vietnēm, tādēļ var tikt rādīts brīdinājuma ziņojums.

Nākamās darbības:

Atjaunināts pirms 4 stundām

© Google - Google sākums

 

 

https://www.stopbadware.org/firefox?hl=lv&url=http%3A%2F%2Fwww.boot.lv%2F%2F   Man arī,kas šitāds.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man uz S3 google bļaustas par forumu, a uz W7+Opera viss ir ok

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Gan jau, ka kāds no simts banneriem gadījies kreisais.

 

Bet vispār - jā, jāsaka, ka pēdējā mēneša laikā visātas kaitnieciskas zaras izplatītāji manāmi sarosījušies arī daudzos citos vairāk vai mazāk pazīstamos saitos.

Pat mana sīkā kantorīša taisītajām pārsimt-apmeklētāju lapām jau vairākas reizes notikuši urķu uzlidojumi - .htaccess un mysql injecti mēģināti. 

Link to comment
Share on other sites

Kas ir galv.hit.gemius.pl?

 

Bez refreša pie šitā vienmēr apstājas. Tas ir uz katra peles klikšķa uz linku, vienmēr vajag vēl F5 nospiest lai atvērtos.

 

Un arī pie i2.wp.com

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

man tos mistiskos linkus griež nost darba fw un tāpēc jāgaida vismaz 20 sek. kamēr iestājas taimauts un tikai tad forumu parāda pirmajā lapā. vai jāzina brīdis, kurā spiest esc.

Link to comment
Share on other sites

Man to rādija gan ejot boot.lv forumā, gan boot.lv, gan caur Feedly skatot Boot,lv rakstus.

Link to comment
Share on other sites

Vo, dadzīvojušies. Kam gan gribējās šito forumu ķeskāt? Interesanta vieta, bet, kā jāsaka, laikam nemaz tik bezvainīga nav. Parasti eju caur googli, gan chrome, gan IE caur googles meklētāju izmet to brīdinājumu par bīstamu lapu, ka netiek iekšā. Ja ieraksta adreses joslā saiti, viss veras labi.

Kad salabos? Jau no pusdienlaika šitā herņa.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

vvv, ja nav saprašanas par web tehnoloģijām, tad nevajag sevi pazemot ar pilnībām muļķībām. 

 

Papētot sīkāk, boot.lv domēns iekļuva google melnajā sarakstā sakarā ar kaut kādu rotējošā banera reklāmas skriptu, kas saturēja malware. Kaitīgais saturs sen ir aizvākts. Kad lapu izņems no melnā saraksta, ir grūti komentēt.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...Fairfoxis bļaustās ka var notikt kāda kaitniecība un nelaiž forumā, Hroms 3 reizes bridina ka labi nebūs un te es esmu. Uz rudeni parazīti savairojušies :diablo:
"Kaitīgais saturs sen ir aizvākts. Kad lapu izņems no melnā saraksta, ir grūti komentēt"
Skaidrs...

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, web tehnoloģiju nesaprašana nav netikums. Tas nevienu nepazemo. Tik tie web tehnoloģiju sapratēji nav uzdevumu augstumos, ja man nesaprašam jāpiedzīvo neērtības.

Link to comment
Share on other sites

Hei! Chrome/Mac OS X met warnin'gu, ka ir malware! Tieši nospiežot foruma saiti "Pieteikšanās". Neforši.

 

P.S. Adblock ir uzlikts.

Labots - qgmr101
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...