Jump to content

Laptops neuzsak darbibu


riichy
 Share

Recommended Posts

Labvakar.   atvainojos jau ieprieks ka rakstu bez garumzimem. Jo nav pieejas datoram. taatad veletos lugt palidzibu kadam sakara shadu problemu. pec windows parinstelesanas dators vienkarshi netiek talak par savas firmas zimes simbolu asus. hdd problema itka nav jo notestets uz cita pc. reizem tieku lidz bios izvelei. bet talak neko izveleties nav iespejams. ludzu help

Link to comment
Share on other sites

Mēģinājis sākt vēlreiz instalācijas procesu neesi ?

Nebūtu, '' Pēc Windows pārinstelēšanas'' tad varētu likt uz RAM vainu.

Link to comment
Share on other sites

vienkārši -  kāpec vajadzēja pārinstalet -vari pateikt?

Link to comment
Share on other sites

Win nebūs pie vainas, ja dators neiziet POST.

Jautājums autoram - dators "uzkaras" ar Asus logo uz ekrāna? Vai tomēr logo pazūd, bet vairs nekas nenotiek?

Link to comment
Share on other sites

Ar vienu Samsungu bija tieši tā pat.

Sāka gļučīt, un kārās pie BIOS jeb kā Tavā gadījumā vienkārši BIOSā ieiet nevar, ja pat iegājās, tad nekas praktiski nebija aktīvs, funkcionāls. Konkrētu solution pateikt nevarēšu, pats neņēmos toreiz, bija vēl garantija, padevu citiem.

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka rakstu šeit galīgā offtopikā ,bet nevaru izvedot jaunu topiku nav 25 posti bet palīdzīvu vaig ar steigu -  
 

Man šeit ir tāda problēma - 
 
laptopa - Inspirion srs premium sound neņem pretī windows 7 disku , uz viņa jau stāv windows 7 ,bet man palūdza lai pārinstelēju , jo nabags neko nesaprata no pc salādējis tādas herņas ka tur nez vai ar izdzēšanu pietiks ;DD , sekojoši
 
-Ielieku disku
-Restartēju datoru
-Atverot boot menu man neļauj neko atvērt piem dvd/r lai ķip rakstas no dvdr nu nekā nav ,pēctam kur rādās "........" neparadas press any key to continue , un sākās windows 7 palaisana (Vecā protams)mēģinot pa tiešo no datora man viņš neņem pretī es ielieku disku un spiežu instalēt un gaidu cik gribu nekas nenotiek. varētu palīdzēt?

Varat uzrakstīt te pat lūdzu ?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

varētu palīdzēt?

Atļaušos atkārtoties un piekrist D.L. - serviss būs tavs draugs. Tu tur tikai lielākus s...us sataisīsi.

Link to comment
Share on other sites

Hahā nemīžat bumbās ;D  man viss čotka ;D dators pārinstelēts draiveri ir , viss top ,vienkārši nebija darīšana ar laptopiem bet  nu viss ok ,savus pēdo lāčus varat sūtīt gudri izrunāties tak netaisos maksāt par parinstelēšanu :D

Link to comment
Share on other sites

raivucis1992
· Hidden by Grisha, Oktobris 28, 2013 - No reason given
Hidden by Grisha, Oktobris 28, 2013 - No reason given

Sveiki atvainojos kad rakstu par problemu sadi,vienkarsi nevaru usakt jaunu temu

man ir problema kad nevaru izdzest sistemas32 shel failus,kas man nobira tad kad gribeju theme uzlikt windows7,bet es ustaisiju bc tiem 3 failiem un tagad man ir jaizdzes vini,bet nevaru jo man vins neatlau

un es to cieto ieliku cita kaste un butu loti labi ja kads man uzrakstitu ka izdzest caur cdm,ja man no driver S: jatiek lidz E:/windows/saystem32/en-US 

Link to comment

d_l,

ā, nu skaidrs, postu tādā gadījumā palaboju.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...