Jump to content

Lielās ausis 60Ls - 80Ls robežās


Tomekks
 Share

Recommended Posts

Sveiki! 

Meklēju ausis, kuras slēgt pie datora un kuras dažreiz varētu arī pie telefona piespraust. 

Līdz šim bija Sennheiser HD 465, bet tās savus gadus jau ir nokalpojušas un vēlos apgreidu. Šīm problēma bija arī ar to, ka ilgākā laika periodā valkājot, ausis sāka sāpēt, jo bija plakanas un neapņēma ausi. 

Vai ir kādi ieteikumi, ko Latvijā var dabūt 80Ls robežās? 
Esmu metis acis uz audio technica, bet Latvijā cena ir neadekvāti augsta, bet no ārzemēm nezinu nevienu uzticamu veikalu, no kura varētu pasūtīt. 

Labprāt dzirdētu jūsu ieteikumus.

 

Link to comment
Share on other sites

Es pats sapņoju, ka kādu dienu varētu nopirkt Sennheiser HD280 Pro, taču šejienes audiofīli droši vien mani noraks. :p Par 80Ls nāksies pameklēt, bet savulaik varēja dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Protams, veicu apskatu, par ko ir runāts.

 

Vienīgais no citām tēmām, kas piesaistīja bija Sony MDR-V55.

Bet vēlos ko jaudīgāku, tādēļ šobrīd esmu metis acis uz Sennheiser - HD 518.

Vēl redzes lokā ir parādījušās Razer Kraken Pro, bet par šīm neko nedaudz nezinu.

 

Varbūt ir kāda alternatīva vai kāda no nosauktajām ir tik laba, ka citu nevajadzēs?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Baigi neredzu jēgu ņemt austiņas pa 80ls, ja netiek domāts par DAC/amp iegadi. Ja patīk audiotecnika, tad boot biedrs tirgo labas sērijas par labu naudu. HD518 ir ok, bet jārēķinās ar to, ka atvērtās un uz ielas vai sabiedriskajā viss nāks uz āru. No razer Orca ir testētas, ļoti ērtas, skan līdzvērtīgi hd518, bet skats, uz ielas ar tādām jau nerādīsies :D Ja gribās lētāk arī HD429, HD419 ir apskates vērtas, arī komfortablas. 

 

Vispār kādu mūziku klausies ?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

80Ls ir ieguldījums diezgan ilgam laikam. Ja ir ērtas un skaņa ir lieliska, var ņemt.

Tādēļ prasu par alternatīvām, jo ļoti laba pieredze ir bijusi tieši ar Sennheiser un Audio Technica ausīm.

 

Neatradu biedra sludinājumu, labprāt ievērtētu.

 

Lielās ausis pārsvarā būs datoram. Telefonam, visdrīzāk, ļoti retos gadījumos, ja vispār. Tam man ir mazie audio-technica in-ear.

Vēl metu acis uz lētākām Sennheiser HD439, kuras nav high fi, bet ir medium un šķiet pietiekami ok. Vēl aizvien neizprotu Sennheiser modeļu iedalījumu.

 

Mūzika ir, sākot no roka, rokenrola līdz pat klasiskajai mūzikai, kad ir intensīvs darbs.

 

Labprāt paskatītos vēl kādas alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Biedra Audio-technica http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/156540-p%C4%81rdod-audio-lietasausti%C5%86asatska%C5%86ot%C4%81ji/

 

Priecē tava mūzikas gaume, tad nebūs sūdzību par basa trūkumu, kas ir lielākajai daļai electro fanātu. 

 

HD518 es pat nerekomendētu, labāk "brāli" HD555, būs labāk tavai mūzikas gaumei. Vari aizstaigāt uz audio star veikalu uz stabu ielas, paklausītes grado(SR60, SR80), varbūt iepatīkas, lai arī veidokļi dalās, bet būs jāklausās tev, tāpēc iesaku aiziet. 

Link to comment
Share on other sites

Ar datoriem jāuzmanās, vai skaņas izeja nav ar jūtamu fonu. Ar to fonu ausis ātri gurs.

Link to comment
Share on other sites

Autor, kādas Tev ir inear austiņas?

Audio technica austinas var pirkt no ebaya Japanas pardevejiem, vai ari no cooljapannow.jp, bet tad bus jamaksa pvn.

 

Pag, autoram tak ir manas bijusas cks77:)

Lidzigakas audio technica portativas over ear ausis butu ws55x. Cena $78, kopa ar pvn sanak apmeram 53 lati. Ari pastiprinataju nevajadzes.

Bet nezinu vai ir jegas no lielajam ausim, jo tas cks77 ir loti spejigas.

Link to comment
Share on other sites

Lasīju daudz labas atsauksmes par Sennheiser HD 439.

Pirks no Latvijas interneta veikala vismaz būs garantija un cena arī ir adekvāta.

 

Rīt vēl aiziešu līdz Stabu ielai un paklausīšos, ko tur piedāvā, tad arī pieņemšu galējo lēmumu.

Link to comment
Share on other sites

Varu teikt, ka HD650 tīri labi skan. Var jau provēt eBay nocopēt 558/598 vai 580. Visas skan samērā adekvāti, ja nav vēlme pēc mega basiem. Tiesa, kolēģis no foruma paklausījās 650 un devās naudu krāt :)

Diez, kā skan 700 un 800? Uztaisīšu Aikido HPA un provēšu sarunāt patestēt, plate un lampas jau nopirktas.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau, Torni, sāc kā MārisO, nav tas šis līmenis. Un HD700 skan draņķīgi, drusku līdzīgi Grado. HD800, savukārt, ir vienas no izšķirtspējīgākajām dinamiskajām austiņām, kas ir drausmīgi prasīgas pret DAC un stiprekli. Vienas no retajām austiņām, kam varētu piedēvēt stereoskatuvi. Lai ilgstoši klausītos HD800 ir jāmodificē ar filca ielīmēšanu. Savādāk viņām ir viena nejauka rezonanse.

 

Pasūtīju no ASV sev Etymotic ER4P, lai ar Paradoxu nebūtu jāstaigā apkārt. Forši, ka šamējās izolē līdz pat 48dB, mašīnas varēšu tikai sajust.

Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu, ka man ir laba dzirde, bet nu komofrta ziņā un skaņas kvalitātē mani pilnībā apmierina Denon AH-D1100 ausis. Varbūt tikai nedaudz par daudz basu.

 

http://reviews.cnet.co.uk/headphones/denon-ah-d1100-review-50001789/

http://www.amazon.co.uk/Denon-AHD1100-Over-Ear-Headphones-BLACK/dp/B003YUBE4E/ref=cm_cr_pr_product_top

Link to comment
Share on other sites

Sony MDR-V6 / 7506 shajaa budzetaas iekljaujas. Lietoju abus modeljus jau gadus 10, patiik. Shodien pasuutiiju vecaakajaam mainjas spilventenjus pa 7$ un domaaju veel gadus 10 lietot.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau, Torni, sāc kā MārisO, nav tas šis līmenis.

 

kas vainas paprovēt manis minētos 5xx Sennheiserus nocopēt eLīcī pa zem-100EUR? Iekļaujas cenā.

 

Ja reiz pieminam sāpīgos tematus - iegādājos Aikido kitu uz oktālajām lampām, taisīšu lampu austiņu stiprekli priekš sava HD650 . Būs man silta un mīksta lampu skaņa :D Korpusu neesmu izdomājis. Domāju apgādāt izstrādājumu arī ar lielajiem VU metriem, lai smuku dzelteni spīd un kratās :D Un nule sapratu - korpuss - šasija būs no tērauda un HROMĒTS!!!

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

grumpy-cat.jpg

 

Es nīstu ķoplij vakumnoķubnij zvuk. Precīzā traņu skaņa uber alles!

Link to comment
Share on other sites

normundss

 

 

iegādājos Aikido kitu uz oktālajām lampām, taisīšu lampu austiņu stiprekli priekš sava HD650

Es pirms gadien trim biju uzcepis vienu šitādu oktālo konstrukciju P2P izpildījumā. Īsti nepavilkos, lai gan kā preamps Aikido man patīk.  Uz HD650 bija paplūduši basi un pietrūka dinamikas. Ja būtu uz noval lampām, varētu mēģināt izejā salikt kādas 6Н30П. Var pamēģināt izeju salikt push-pull konfigurācijā, varbūt būs labāks draivs.  Ar Aikido vispār ir interesanti, regulējot lampu katodstrāvu (saprātīgās robežās), skanējums praktiski nemainās.  Toties skaņa pamatīgi mainās atkarībā no anodsprieguma.  Tā ka ir vērts padomāt par regulētu barokli, kaut vai tikai lai spriegumu varētu pieregulēt pēc patikšanas.

 

Nu labi, atkal jau ne par tēmu aizgāja...

Link to comment
Share on other sites

Var būt un var nebūt precīza, kā jau ar jebkuru slēgumu. Manam QRV-08 ir diezgan precīza, tas pats ar Normunda Beta22. Tagad pie manis iedots patestēt ir Violectric V200 un tas skan samērā mīksti, gluži kā labs lampinieks. Tiesa, lampinieki arī var būt ļoti dažādi un galīgi neskanēt kā stereotipiskās vientakts triodes, ko parasti arī saprot ar lampu skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Eu, veči, jums drusku kauns ir? Nu vai tad tiešām savu personīgo DIY u. tml. audiosfēras sasniegumu apspriešanai ir jāizmento jebkurš topiks, kas vien tiek iesākts audio sadaļā? Tikko bij cepiens, ka visi topiki pārvēršas par vienu un to pašu, bet kas tad pie tā ir vainīgs?

Nekā personīga, vienkārši ja sēžat, tā teikt, citā plauktā, nu cepiet vienu grand vai vairākus midi topikus un spriedelējiet par to kāds kuram zelta teļš mājās, te cilvēciņam ausis pa 60Ls vaig...

 

Par tēmu neko piebilst diemžēl nevaru. Kā lietoju savas AKG budžetnieces, tā lietoju. Ieteikt ipaši nevaru...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par ieteikumiem, bija ļoti interesanti paklausīties, kā strīdas augstās audio klases cienītāji.

 

Pagaidām palieku pie HD 439, vēl neesmu vīlies Sennheiser.

 

Arī Denon firmas austiņās vēl neesmu minējis, bet mēģinājis esmu tikai in-ear lēto galu (Ap 20Ls).

Link to comment
Share on other sites

Es ne ar vienu nestrīdējos. Es centos ieteikt paņemt augstākas klases, bet lietotas, ebay. Vai head-fi trade forumos. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...