Jump to content

samsung monitors nesavienojas ar HP kompi


jazzman^
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nopirku HP DC7800 stacionālo datoru, nu tagad slēdzu klāt pie sava vecā, labā Samsung Syncmaster nw920, bet šams galīgi mēms. Tumša bilde un nekas vairāk, kontakts ar pašu kompi ir, jo pirms tam parāda "cable not plugged" un kad ieliek datorā, tad nodziest, it kā savienojoties. Protams, ietestēju arī pie cita monitora jauno datoru, tas pats. Uz vecā viss bija oki doki. Jautājums - vai varētu būt tā, ka datora video karte vai mātesplate negrib ar monitoru draudzēties? Videokarte - nvidia quadro 512mb. Izskatās, ka pats netikšu galā, bet nedomāju, ka arī problēma ir ļoti liela, tāpēc varbūt kads arī var ieteikt kādu sakarīgu meistaru, kurš varētu šito salabot? Kompis ir lietots, tāpēc arī īsti nezināšu pateikt mātesplati, jo nevarēju baigi saskatīt, kādas firmas tad ir. Zinu ,ka ir bijuši līdzīgi topiki, bet es drīzāk meklēju kādu, kas šo var man sataisīt, jo pašam nav ne laika, ne zināšanu, lai ņemtos pa datora iekšām.

Link to comment
Share on other sites

Ja arī citu monitoru "jaunais" dators nestrādā, tad kāpēc esi izsecinājis, ka tā ir monitora vaina? Tam datoram tikai viena video izeja?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pamēģini pie integrētās videokartes pieslēgt? (ja pareizi saprotu tad tev ir 2 videokartes)

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu es esmu izsecinājis, ka dators nestrādā, kā vajadzētu... monitors jau uz vecā datora iet. ;)

 

Nu divas man ir tādā nozīmē, ka vienam datoram ir sava ( jaunajam - nvidia, vecajam - radeon kkāds 128mb laikam).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kompis ir lietots, tāpēc arī īsti nezināšu pateikt mātesplati, jo nevarēju baigi saskatīt, kādas firmas tad ir

 

 Absoluutas mulkjiibas. 

 

 Izrauj to videokarti un piespraud pie iebuuveetaas, ja taada ir. Maatesplatei liec mieru, ja jau ir iesprausta videokarte. Iespraustaa videokarte vizticamaak ka ir iesmeereeta beigta.

 Taa, protams ziileeshana kafijas biezumos.

 

 Vari man atstiept, aatri pateikshu kur vaina.

P.S. Arii shitos, kas iedomaajas ka Riiga ir pasaules naba, banoshu uz meenesi. 

Link to comment
Share on other sites

manuprāt vaina nav ne datorā, ne monitorā tik vien kā windows uzstādījumos.. jo minēji, ka lietots..

 

pie win ielādes spied f8 un izvēlies vga mode, tas nometīs uzstādījumus video..

 

p.s. tas protams, pie tā, ka bildi rāda vismaz bios vidē.. ja nē.. tad spraud pareizā kontaktā.. šiem brand kompjiem hwz kurā vietā jāsprauž :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast, ka jaucu caurumus? Ir tikai viena vieta, kur kabelis iet iekšā. :)  Un arī BIOS man neparāda, tā kā tur ar neko nevaru darīt... a varbūt to VGA mode var uzlikt arī pie melna ekrāna?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kompis ir lietots

 

Tu pērkot lietotu datoru maz pārbaudīji vai tas ir darba kārtībā? Ja nē, tad vaino vien sevi.



 

 

Kā to saprast, ka jaucu caurumus? Ir tikai viena vieta, kur kabelis iet iekšā. Un arī BIOS man neparāda, tā kā tur ar neko nevaru darīt... a varbūt to VGA mode var uzlikt arī pie melna ekrāna?

 

Pēc šitā izskatās, ka mātesplates vai proča bēda....

Link to comment
Share on other sites

@@jazzman^, vispār jau cik HP lapā rakstīts.. tam datoram ir integrētā video.. pieņemot, ka tevis norādītā karte ir iesprausta.. kā jau iepriekš minēja.. atver korpusu un izrauj to karti ārā un monitora vadu pieslēdz video izejai (zilā krāsā) pie integrētās..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nevarēju izveidot savu tēmu, bet tātad pieslēdzu jaunu monitoru un gribēju apdeitot driverus monitora, bet uzpiežot driver tālāk nevar uzspiest driver update.

poxyt2o3bh3lfed3w19.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ hehe12

Tāda bilde parasti rādās ja ierīču pārvaldnieku atver no ierobežota lietotāja konta.

Link to comment
Share on other sites

Nav nekādu ierobežojumu eju caur vienu vienigo profilu, par kādiem tieši ierobežojumiem tu runā?

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...