Jump to content

Kur visizdevīgāk nopirkt iPhone, kuru varētu izmantot arī Latvijā?


Krablis
 Share

Recommended Posts

Latvijā arī jāpērk. Ja nevari atļauties, tātad iPhone nav priekš Tevis. Neesi vēl izaudzis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Pa 140ls no manis

ceturto (bez eS), protams :D

 

komentārs atbilstoši tēmai

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Latvijā arī jāpērk. Ja nevari atļauties, tātad iPhone nav priekš Tevis. Neesi vēl izaudzis
 Ar visām četrām pievienojos. ĪPonis jau nu nav tas tālrunis, kuru pērkot vajadzētu skaitīt kapeikas. Tālrunis ir jāpērk atbilstošs savam ienākumu līmenim, tāpat kā auto, pulkstenis, un viss pārējais.
Link to comment
Share on other sites

Man jāpiekrīt, ka tiešām lielākai daļai vajadzētu staigāt ar 3310 nevis ik pārdienas skriet uz lombardu ieķīlāt ko dārgāku par 3310. Daudziem jau gribas uzlēkt augstāk par savu smaguma centru.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ķirzak - neesi taču padsmitnieks, bet vecis netālu no maniem gadiem - davaj ka labāk pasaki, kas manā sacītajā nav pareizi? Tev liekas normāli, ka senči lien no ādas ārā, lai savām pamatskolas atvasēm sapriktu Galaksijus un īPoņus, kamēr knapi sanāk kapiekas sagrabināt skolas lietām? Vai ka pusaudži, kas nevar pat savam bābietim vakariņas atļauties izmaksāt, ved no štatiem/karalistes savus pārcenotos Ābolus, un zīmējas uz katra stūra, kamēr kāds iedod šnobelī un noceļ?!



 

 

Man jāpiekrīt, ka tiešām lielākai daļai vajadzētu staigāt ar 3310
Pievienojos. Pēdējais laiks manai paaudzei ar savu padomju domāšanu izsprāgt, lai jaunatnei beigtos visas šitās Cayenne un iPhone rozā pasakas.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja pērk neverlocked iekš USA, tad ietaupīsies kāds sotaks aptuveni, bet garantijas remonts Latvijā nebūs pieejams.

Link to comment
Share on other sites

D_L, tu pievienojies jākslim? Esi santīmpisējs? iPhone ir statuss, nevis truba. Attiecīgi ja pīpls grib nopirkt statusu iepišost santīmu, tad nu viņs nav pelnījis to iekosto ābolu.

 

Zajivļaju prajmo: Borja, bļa, ti, nahuj, ne pral, bļa, v pizdu nahuj!

 

Garantija? Lai pīpls pats nočeko būs vai nebūs worldwide.

Link to comment
Share on other sites

Bāld! Vai nu atzīsties par kapeikpišanu, vai arī pastāsti man, durakaam, un kriminālidiotam mušmirei savu nostāju.

 

Tas ka čalis nemāk atrast neverlocked trubu, tā jau ir viņa paša vaina.

 

Protams vienmēr pasāv iespēja nopirkt lētāk čainfonu. Tas speciāli santīmpisējiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kaapeec nee? peerc neverlocked par pilnu cenu pokuj kur un lieto visur...

 

Un? Es nezinu vai pasaulē cenai ir atšķirība. Mani neinteresē cena.

 

#9. Tu pats lasīji topika nosaukumu? šajā kontekstā izcevīgi=iepist santīmu. A huļi jāiepiš santīms? Lai vidusskoliņā pazīmētos? Nekuja nav pelnījis aifonu.

 

Uzlaust, salaust, sahakot, sažokļot, pilnīgi pohuj! ja nevar normāli nopikt, tātad nav jālec augstāk par savu stāstiu un punkts.

 

Vispār jau vislētāk naktī kādam iedot pa tāsi un nogopīt aifunu. Nevajadzēs maksāt ne santīma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ieraksti salidzini.lv iphone 5s/5c, paskaties, kur vislētāk un nopērc! ;) Pagājšgad šādi nopirku 4s kādā no populārajiem i-veikaliem. Lietoju un priecājos. Nesaprotu tos, kas ņem šos LMT nereālos līgumus, kur sanāk kārtīgi pārmaksāt.

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Mani gan nenomāc skaudība.

Lai pērk kaut Obamas mammu, ja var nopirkt.

 

 

 

Ir kādi citi izdevīgi varianti?

 

Nopirkt, piemēram, Samsung Galaxy Nexus.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Būšu skarbs.

 

Nafig kaut kādiem kapeikdrāzējiem jāpērk aifons? Krāns par īsu? Bābietis nedod seksu bez aifona? Nu ja nevar sakrāt naudu aifonam vai kādai citai trubai, tad pērciet to, ko atļauj maka biezums. Šitādi topiki te jau atkārtojas ar zināmu regularitāti un gandrīz vienmēr ir kontekstā ar dārgā gala verķiem.

 

Jau pati topika autora vēlme nopirkt jaunu verķi un uzlaust ir stulbuma kalngals. 

 

Te reku daži topiki, ja gribas atrast alternatīvas vai arī pievienoties kādam no geju un citu mazohistu klubiem, kas nodarbojas ar publisku diršanu

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/156572-smartfona-izvele-musdienu-prasibam/?hl=iphone#entry1662306

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/156459-apple-gayphone-5s-ieg%C4%81de-lielbrit%C4%81nij%C4%81/?hl=iphone

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/155565-kur-un-pa-cik-var-atkod%C4%93t-iphone-4-atvests-no-kan%C4%81das/?hl=iphone

 

Slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...