Jump to content

Vai var būt pussprāgusi videokarte?


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Kādā jaukā dienā atteica Aero uz Win 7. 

 

b1SokFr.png

 

Draiveri likti vairākos veidos - manuāli, ar kaut kādu Nvidias automātisko draiveru instalētāju, caur Windows update driver. Nepalīdz.

DirectX arī pārinstalēts katram gadījumam.

Videokarte izņemta un rūpīgi iztīrīta.

 

Ak jā, vēl viens simptoms - POST skrīns ir ieguvis jocīgu viļņainu backgroundu, kāds agrāk nebija.

 

Tomēr šobrīd pat, kamēr šo rakstu, monitors ir piesprausts pie šīs kartes - tātad vismaz daļēji tur kaut kas strādā.

Bet nu vispār viss liecina, ka karte iet pie dieviem, ja?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

43. kods parasti to noziimee.

Link to comment
Share on other sites

Pag tev monis piesprausts tak pie GeForce nevis pie mātesplates?

 

[uPD] Sūdīgi lasu. Caur safe mode nones vga draiverus un uzinstalē, var palīdzēt. Ir iespēja ka problēmas ir OS nevis kartei.

Labots - nock
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Diez vai buus draiveru vaina, jo gluki jau pie post screena saakas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādā jaukā dienā atteica Aero uz Win 7.

 

Man arī vienreiz atteica un pēc neilga laika nobruka sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Šitā tak no cepešu sērijas :D

9800 GT :)



 

 

Man arī vienreiz atteica un pēc neilga laika nobruka sistēma.

 

Mhh, nevis sistēma nobruka, bet krešo jo nevar palaist video draiveri (dēļ pussprāgušas video), par ko arī met BSOD :>

Labots - Red
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visu jau izsaka cik ir nauda, cik laika un cik patīk ķēpāties.

 

No prakses - cepeškrāsns pasākums manā gadījumā atgrieza 8800GT dzīvē pirms 2 gadiem.

Karte iet vēl šobrīd un nav bijusi neviena problēma.

Link to comment
Share on other sites

 

 

eddybois ir dauns.

 

Tad sauc mani arī par slimu cilvēku, jo šodien uz 5 min ieliku nestrādājošu 7300GT krāsnī uz 200 grādiem un viss strādā.  

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Videokarte ir beigta, jo Cod 43. to nozīmē.

 

Krājam postus???



 

 

šodien uz 5 min ieliku nestrādājošu 7300GT krāsnī uz 200 grādiem un viss strādā.

 

Šis viennozīmīgi tas ir un paliek tāds kaktu remonts, ko var organizēt mājas apstākļos priekš sevis, cepto tehniku tālāk netirgojot. 1 no simts gadijumiem paveicas un karte strādā ilgu laiku. Savukārt ja šādi atdzīvina klienta tehniku, un paprasa tikpat, cik Markei par jauna čipa uzlodēšanu, tad tur tikai mežā aiz pautiem ... :hunter:

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

Tad sauc mani arī par slimu cilvēku, jo šodien uz 5 min ieliku nestrādājošu 7300GT krāsnī uz 200 grādiem un viss strādā.  

Dauns.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un tā Latvijas sabiedrības progesīvāka daļa sadalījās divās kategorijās: dauņos un nedauņos :shok:

Link to comment
Share on other sites

Jup. slimi cilvēki un nedauņi.

Pievienojos dauņiem no prakses par kartes cepšanu.

1. Strādā.

2. Cik ilgi? Kaste pelē zem galda, ne tāpēc, ka kkas negāja. Manā gadījumā nepilnu gadu rullēja bez problēmām pēc pārošanās ar krāsni.

3. 100% kaktu variants, kā jau tika minēts. Labāk nodrošinies ar variantu, ka tiec vismaz pie kādas aizvietojamas kartes, ja cepšanas laikā esi pamanījies kko sačakarēt.

 

Bet vispār... 9800GT smird pēc ieteikuma pirkt jaunu kompi nevis tikai videni o_O

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pievienojos DL viedoklim. Tiražēt čipu cepšanu kā devaisa labošanu ir pilnīgs absurds. Viena lieta paildzināt mironim dzīvi priekš sevis, bet šie sprāgoņi pēc tam nonāk lietoto mantu tirgū un karsēšanas speciālisti sevi prezentē kā meistarus, kas pilnībā nonivelē normālos speciālistus, kas izmanto klasiskas metodes salabojot iekārtu nevis uzbliežot ar āmuru. 

 

P.S. Placebo arī darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Šis viennozīmīgi tas ir un paliek tāds kaktu remonts, ko var organizēt mājas apstākļos priekš sevis, cepto tehniku tālāk netirgojot. 1 no simts gadijumiem paveicas un karte strādā ilgu laiku. Savukārt ja šādi atdzīvina klienta tehniku, un paprasa tikpat, cik Markei par jauna čipa uzlodēšanu, tad tur tikai mežā aiz pautiem ...

 

Protams, ka karte tikai priekš sevis, nevienam tirgot netaisos, jo principā brāķa detaļas netirgoju. Bet lai es skaitītos dauns tikai tāpēc, ka priekš sevis pamēģināju vecu karti salabot - drīzāk cits vārds jālieto, ne dauns.

 

 

 

Viena lieta paildzināt mironim dzīvi priekš sevis, bet šie sprāgoņi pēc tam nonāk lietoto mantu tirgū un karsēšanas speciālisti sevi prezentē kā meistarus, kas pilnībā nonivelē normālos speciālistus

 

Tāpēc es nepērku neko no cilvēkiem, kas liek sludinājumus un prezentē sevi kā meistaru. Bet arī sevi tā nepozicionēju kā tādu un netirgoju neejošas detaļas.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet vispār... 9800GT smird pēc ieteikuma pirkt jaunu kompi nevis tikai videni o_O
 

Nav nemaz tik traki. Kompis ir pavecs, bet ar SSD disku un pilnīgi spējīgs darbināt visādus softus ātri un bez problēmām. Imho kompju attīstībā pienācis tāds interesants un nebijis brīdis - parastie nespeciālie softi vairs īpaši ēdelīgāki nekļūst un daudzi neredz jēgu apgreidot vecos dzelžus, jo tie joprojām ir pietiekami jaudīgi. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imho kompju attīstībā pienācis tāds interesants un nebijis brīdis
-  hmm... tā ir šķietamība... man ar likās ka par PII 350 nekas krutāks nevar būt, bet īstenībā dzelži un softs>>> viens dzen otru ar arvien lielāku paātrinājumu
Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu. Ja runa ir par parastajiem softiem, tad tur dzelži ir apsteiguši softu. Man ar 5gadīgu kasti desmitais Ofiss veras 2 sekundes. Fainrīderis, Akrobāts, Failzilla, daži specifiski softi - visi šie arī apmēram 2 sekundes.

Man nav jēgas pirkt jaunu kasti un tērēt 400 latus, lai divu sekunžu vietā iegūtu vienu sekundi vai pussekundi. Divas sekundes ir pietiekami ātri, lai es pat nesāktu uzvilkties. :D

Labots - Sky_High
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka ierindas lietotājs jau vairākus gadus var neatjaunot savu kasti un dzīvot, bēdas nezinādams ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Paceļu vecīti!

Beidzot nomira HP lapsis ,kura videočipam GeForce Go 6100 drīzu drošu nāvi prognozēja jau pirms ~gada. Pirms utilizēšanas izjaucu un uzmetu aci iekšām.
Jautājums vairāk adresēts biedriem Markei, Marter.. Vai šāda aina (sarkanā masa ap čipu)  ir normāla vai arī nozīmē , ka iepriekš kāds te kaut ko ir cepis/vārījis/tūnējis?

post-85674-0-99063000-1407396867_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kečups!

Jocīgi, bet negaršo pēc kečupa...
Link to comment
Share on other sites

Tas ir orižinal rūpnīcas ķepeklis :) (vismaz ja pareizi atceros), tā kā ar to laptopu nekas nav darīts.

 

Tas ir tas, ko toreiz Ogrē nopirki un kam monitors negāja ? :D

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti, ka solīji nodot ekspertīzē Markei vai Marteram - mēs te toreiz strīdējāmies :)

Link to comment
Share on other sites

Zinu, zinu, tiks darīts, ja vēl viņam būs interese ;) Bet Markei te nav rādījies pagaidām.
BTW, es pamanīju (un amputēju) arī tevis toreiz pieminēto uzsprāgušo mikreni uz MB ;) Par to sarkano masu man tikai sportiska ziņkārība.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau tu tur esi kko nolodējis nost, tad jau vairs īsti nav jēgas :D

Link to comment
Share on other sites

Nez... PM viņam uzmetu.. tad jau redzēs, ko teiks.

post-85674-0-61006400-1407576595_thumb.jpg

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...