Jump to content

NAS (network attached storage) mājas tīklā


ivo
 Share

Recommended Posts

 

 

ja kas, tas nav InWin :)

 

sorī, neuzklikšķināju uz linka, netipiski sakarīga priekš tā ražotāja kārba

kā tur īsti ir, bildē stiprinājumi priekš 2 3.5" cietņiem, specenē tikai 1?

Link to comment
Share on other sites

@@Guncha, es īsti netiku galā ar ZFS partīciju. Neko lielāku par 4GB nevarēju tur dabūt virsū. 



@@nnoname, tur ir tikai viens stiprinājums. Pēc fakta - vai nu divi 2.5" vai viens 3.5". Ja nedaudz padomā, tad atrodas vieta priekš otra 3.5". 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašlaik dzelzis ir gandrīz fanless micro-itx kompis ar WD green diskiem.

 

iesaku pavērot smart datus un palaist kadu testu vai nav aizdomigi daudz start stop cikli

ir nākuši uz garantiju ntie green diski kuri pēķšin nobeidzas bez jebkadām dzīvības pazīmēm  

Link to comment
Share on other sites

man šķiet, ka tur vairāk linuxam/freebsd ar to bija problēma, ka pārāk bieži parko galvas, ārstējas ar wdidle

 

 

 

tur ir tikai viens stiprinājums.

 

viens stiprinājums ar 8 caurumiem? :shok:

Link to comment
Share on other sites

 

 

iesaku pavērot smart datus..

Pagaidām ir ok, bet thanks par padomu..

Vajadzētu jau pāriet uz sarkanajiem WD, bet tā kā zaļie ienācās laba darījuma rezultātā, tad tiek izmantoti tie. :)

Link to comment
Share on other sites

Nav priekš diviem... Tur laikam var nobīdīt uz vienu vai otru pusi...

Es vispār ar vienu skūvi esmu pierāvis un ielicis slīpi :D

 

post-66304-0-80021400-1385754551_thumb.jpg

post-66304-0-24158700-1385754548_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Priekš mājas pilnīgi pietiek Qnap TS-212 NAS. Ieksha lien 2 diski. Pats shaadu lietoju,2 diski,kopaa 4TB ,pietiek liidz ''aciim'' un pat no ''Āfrikas'' labi striimo man vajadziigo info:)

Shaads modelits ,ko protams var atrast arii leetaak....www.dateks.lv/cenas/94/73631_qnap_ts_212.php

Protams viss atkariigs no finansu iespeejaam utt.,bet nu...nesuudzos ne mirkli.Kluss, viens ventjiks, web interfeiss, nekarst, pietiekami jaudiigs,jo no nav veel sanaacis vinju noslogot pat liidz 90%.  Vienlaiciigi nonstop-aa torrenti, striimoju uz TV filmas un paraleeli veel kopeeju veel visaadu infu citaam lietaam.. un , nejuutot nekaadu bremzi. Viss tas pasaakums sasleegts caur vienu router, giga LAN-s, pastaaviigi veel piejuugti 3 kompji. Ir vairaak nekaa okei:)

Link to comment
Share on other sites

 

Ko ar tādu monstu iesākt? Mājas filmotēku turēt? :)

IP FullHD video novērošanas ieraksts. Nav nekas ūber.

Šādā veidā var slēgt līdz 256 HDD. Nav gan nācies izmēģināt vairāk par 32 HDD vienā konfigurācijā. Varētu būt interesanti mainīt diskus caur RMA uz tādu apjomu. :D Galvenais, lai gana hotspāru un tie paspēj rebuildoties.

Labots - oxx
Link to comment
Share on other sites

Mana izvēle arī ir apstājusies pie qnap ts-212 modeļa, tikai ņemšu jauno versiju ar P burtu galā.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ok, vienīgā lieta, kas varētu tomēr radīt problēmas - mazais vents. Protams, ja to var paciest vai ir iespēja to kaut kur dziļāk noslēpt, tad par to nav jāsatraucas.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka izmantojot tikai kā NAS, tad virs tiem 57 grādiem 100%, ka neuzkāps.

Kas notiek, ja torrenti iet normālā speedā vai DLNA tiek darbināts?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+1 par DAFUQ #6 postā minēto.

Kāreiz no šīs tēmas iespaidojos un pats nesen pasūtīju. Jaudas gana, pat vairāk kā manam 6.g vecajam ikdienas laptopam :D

 

+ vēl par to, ka mātesplatei ir LPT un COM porti (ir cilvēki, kam tas ir svarīgi)

Link to comment
Share on other sites

Nu NASam jau varbūt gluži ne..

Kaut gan var kādu printeri nošārēt tīklā pie viena.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...