Jump to content

Dilemma starp HD7790 un R7 260x


Microsoft
 Share

Recommended Posts

Čau, taisos pirkt videokarti un nevaru izvēlēties starp divām ļoti līdzīgām videokartēm, varbūt kopā savāksim pa kādam plusam vienai vai otrai GPU :) Abi samērā līdzīgi arī cenā un abiem pa diviem propelleriem :)

1) Gigabyte Radeon R7 260X  2GB - Nedaudz jaunāka par otru bračku...

2)  Asus Radeon HD7790 2GB - Šim atkal ir DirectCU II itkā labs esot :)


Likšu kopā ar AMD A8 6600K un smērēšu virsū uz  Gigabyt GA-F2A88XM-D3H 

:pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Es ņemtu 260x, jo strādā tieši par tik cik melns aiz naga ātrāk, bet ja godīgi tad tāpēc, ka svaigāka un atbalsta pāris sīkumus vairāk kā HD 7790

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Pateicos, bet vai ražotājam ir liela nozīme, tieši manā gadījumā starp Gigabyte un Asus, kā ir ar tām dzesēm ? Vienīgais ko zinu, kad Asus mēdz savus lolojumus nedaudz vairāk uzfrišēt takts frekvences ziņā :)

Čau :)

Labots - Microsoft
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja tev patīk uzspēļot, tad noteikti ņem R9 260x, jo kā jau AMD ir paziņojis, drīz iznāks saucamais "Mantle", ko noteikti varēsi ar šo karti izmantot. Par 7790 gan neesmu pārdrošs, ka šī fīča būs pieejama.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Mantle būs uz GCN arhitektūras kartēm. Gan 7000 sērija, gan R7/R9 ir uz GCN, jo jaunās AMD kartes ir vienkārši rebrandotas vecās (ar dažiem izņēmumiem) . Un 7790 un 260X ir tā pati karte, tikai 260X nedaudz frekvences paceltas

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Uzspēļot man patīk tikai man īpaši laika tādām padarīšanām nav... Ko tas mantle dod? Cik angliski rubiju (maz), tad tas ir kaut kads directx aizstavis, kurs loti labi optimizets prieks frostbite... Kas tas frosbite man ari nav ne jausmas xD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

Uzspēļot man patīk

Ko tad Tu spelē, CS 1.6, jeb Bf4

 

 

tikai man īpaši laika tādām padarīšanām nav

Tad priekš kam tev diskrēta VGA, pietiks ar integrēto 

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Ar integrēto labi ja to pašu cs 1.6 uz 40fps izvilks :) Neticu tās integrētās videokartes veiktspējai, bet APU vajadzīgs, lai kādu laiku ar kompīti vienkārši pastrādātu :)

Labots - Microsoft
Link to comment
Share on other sites

Neticu tās integrētās videokartes veiktspējai

Varbūt no sākuma notici tam ko tad īsti gribi spēlēt, kāda rezolūcijā un kvalitātē.Par jauniem un prasīgiem geimiem 1080p ar tām budžetniecēm vari aizmirst 

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

blekjapauris ir ieradies aizkakaat

Tavu smalcinātāju :) 

 

 

Paldies par ieteikumu 

Vienmēr laipns  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...