Jump to content

Asinsspiediena mērītājs.


Zoom
 Share

Recommended Posts

Labvakar,

Meklēju jaunu asinsspiediena mērītāju. Vecais uz delnas liekamais ķīnietis ir baigais suuc. Vienīgais ko +/- pareizi parāda ir pulss, bet spiediens kā ienāk prātā.

Man būtu 2 vēlmes no jaunā:

  1. Lai strādātu no elektrotīkla. Varbūt gan ar baterijām, gan barošanas bloku. 
  2. Uzliekams uz bici kā tas parastajiem, analogajiem mērītājiem.

Protams, uz cenu arī skatos, bet tie 2 punkti ir svarīgāki. Pašreiz kaut cik precīzu aparātu iesaka no Omron ražotāja. Xnet'ā ir arī Rossmax par kuru arī ir skaisti uzrakstīts, bet vai dzīvē viņš strādā skaisti tas ir cits jautājums.

:wub:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Te nu es Tev ieteiktu griezties pie mana sievuka , taču jams jau guļ ..... ja netiksi skaidrībā , savedīšu kopā . Bet par to , vai pirkt no viņas , vai nē ... lai paliek uz Tavas sirdsapziņas.

Link to comment
Share on other sites

Lai strādātu no elektrotīkla.

vai tad ir arī tādi?

 

pašam ar ir Omron, precizitāte ciešama, ja mērot neknosās, nerunā un sēž pareizajā pozīcijā

Labots - raiviss
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ar tiem elektroniskajiem kā ar bitem. No 3x jāizvelk vidējais, tad tikai var saprast precīzo. Ir reizēm bijis bez jebkāda iemesla pārmērot 150 augšējais.

Link to comment
Share on other sites

Omron labs un arī A&D labs. Viens ir vecākiem. otrs pašam Reizēm salīdzinām rādijumus.Abi rāda vienādi. Abi pieslēdzami ar barokli vai baterijām.Omron pēc svara stipri vieglāks, sajūta, ka tikai korpuss ir :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ieteiktu ņemt jebkuru puslīdz ok cenā un aiznest nokalibrēt uz kādu uzņēmumu kuram ir licence to darīt. Tas maksās ap 10ls, bet tad zināsi kļūdu, ko ņemt vērā. Par tiem elektroniskajiem ir japiekrīt smartdevil, pilnīgi tā arī ir, ka jāvelk vidējais no vairākiem mērījumiem. Omrons parasti verificējot ir visnormālākais.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

ok, skaidrs. Vēl radās jautājums par pumpēšanu. Pusautomātiskais vai automātiskais. Ja pats sev pumpē, tad var ar to pacelt minimāli pulsu un varbūt pat asinsspiedienu. Kas labāks?

Link to comment
Share on other sites

 Nu taču nevajag būt paranoiķim (ja vien tiešām nav darīšana ar nopietnu sirdsslimnieku, kur mazākās nianses var būt būtiskas) - tā baloniņa spaidīšana neko vērā ņemamu ietekmēt nevar - varbūt kādu vienu vai divus pulsa sitienus un tikpat niecīgu ietekmi uz spiedienu (ja vispār ko ietekmē). Nevajag jau drudžaini, ātrā tempā visu darīt, spied to baloniņu prātīgi :download: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Omron ir sertificēti sirds slimību asociācijā un tiešām par to cenu nekā labāka nebūs. Kāpec tieši gribi tādu kas no elektrotīkla strādā? Baterijas taču kalpo gandrīz gadu. Kad man pēc avārijas mediķi sabiedēja, ka pulss lēkā, nopirku štruntu aptuveni 30 Ls automātisko. Tagad stāv gandrīz nelietots, bet mēra labi.

Link to comment
Share on other sites

Traumējis mani ir tas pašreizējās ķīnietis. Kādas 50x uzpumpē un baterijas cauri. Bet cik saprotu, tad normāli mērītāji strādā godam.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau arī baterija ir lētais šķībacis. Mans Rossmax nu jau kādu trešo gadu darbojas bez mainīšanas - nu jā, netiek gan lietots katru dienu, bet pa retam, jo pirms dažiem gadiem uzradusies aritmija paldies Dievam, atkal ir pazudusi. Un arī Rossmax ir sertificēts.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tad Rossmax var likt vienlīdzības zīmi ar Omron? :D

 

Skatos vēl ir daži kas nosaka aritmiju un vēl daži kuri nosaka paaugstinātu spiedienu. Šajā ziņā aritmija būtu laba, jo paaugstināts spiediens ir zināms.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Nu un ar ko atšķiras Omron no Rossmax ? Ar nosaukumu un dizainu ? Iekšā tās pašas ķīniešu detaļas saskrūvētas un varbūt ķīnietis arī skrūvējis. Sāksim ar to, ka nekad neviens šitāds verķis neatkarīgi no ražotāja (nav runa par nopietnu pro medicīnisko tehniku, kas maksā ciparu ar n-nullēm) pulsu un spiedienu neuzrādīs precīzāk, kā māsiņa ar parasto aproci un stetoskopu ausīs. Tas vispār nav diskutējams jautājums, esmu ne ar vienu vien pazīstamu mediķi runājis par šo tēmu..
Neatkarīgi no ražotāja un sertifikātu esamības/neesamības lētā gala ražojumi ir vairāk vai mazāk vienādi un gļukaini (kā prakstiski jebkura ierīce) un der tikai aptuvenam priekšstatam par situāciju. Tā kā -ja vien verķis nav kāds noname darinājums - cenā starp 30 - 100 ir pilnīgi vienalga, kuru pirkt.

  Khmmm... aritmija ir vēl jānosaka ??? To taču nav nekādu problēmu sajust, ka sirds kūleņo, vai pataustīt pulsu, lai sajustu, ka ritms klibo. Vēlme pēc tehnikas šim nolūkam stipri atgādina vēlmi pēc kalkulatora, lai noskaidrotu cik ir 2 x 2 :sarcastic: .

 Un jā - nepārstāvu kādu firmu vai aptieku, bet - pāris gadus bija visai nopietnas problēmas ar sirdi un esmu ievācis pietiekami info gan internetā, gan no mediķiem (pašam rados ir vienas slimnīcas galvenā ārste) - tādēļ mani var necensties pārliecināt par ko citu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Nu es par savu sirdi +/- zinu kas ir. Vienkārši gribas pārbaudīt sirdi jebkurā dzīves situācijā. Pēc slodzes, pirms slodzes, pēc lielas slodzes, pirms gulētiešanas, tikko uzceļoties, šad tad jūtu, ka sirds savādi uzvedās utt. Man nav rados Andrejs Ērglis pie kura varētu aizbraukt ciemos. Pie ārstiem staigāju un gaidu rindā, bet ir vēlme arī pakontrolēt mājās kā sirds uzvedas. Kaut vai par to, ka mērot ārsts spiedienu uzrādīs +10 (augšējo), jo nervi uzdod savu. Mājās esmu nomierinājies, atbrīvojies un tad es zinātu savu reālo spiedienu. Nu labi, paldies! Galīgu ķīnieti pirkt nevajag tas skaidrs. Laikam palikšu pie Omron, jo to ražo it kā japāņi :D

Link to comment
Share on other sites

Traumējis mani ir tas pašreizējās ķīnietis. Kādas 50x uzpumpē un baterijas cauri. Bet cik saprotu, tad normāli mērītāji strādā godam.

Tev pamatīgi nav paveicies, senčiem ir kautkāds modelis, neatceros un nevaru atrast uz sitiena, kalpo godam jau daudzus gadus, baterijas arī kalpo godam, liekas ka arī pirka aptiekā, bija sertificēts ārstu asociācijā.

Labots - deriksx
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
viesturs0711

Paspārdīšu mironi...

 

Kāds zina kur var pārbaudīt asinsspiediena mērītāja precizitāti. Pašam ir Šveices Microlife pusautomāts. Paņēmu no drauga viņa Omron'u un mērot viens rāda vairāk, otrs mazāk un beigās sanāk kaut kā na glas almaz.

Link to comment
Share on other sites

Netiešie asins spiediena mērītāji ir viena neprecīza padarīšana. principā jāmēra uz abām rokām un vairākas reize, ta jārēķina vidējais atmetot lielāko un mazāko mērījumu. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Starpība ir tik liela?

 

Nu tā 10-15 mm/hg. Ar stetoskopu, tad man kāda no manām dakterēm jānoprec! :D

Link to comment
Share on other sites

Kaut arī pašam jau ir arī sirds veselības problēmas, bet, domāju, vēlme mērīt pašam precīzi asinspiedienu ir tas pats, kas savu augumu ar milimetra precizitāti...

Ja kaut kas nav tā, tad organisms pats signalizēs, ka laiks pie daktera...

Tvaika katls gan to pateiks tikai ar manometru, lai mainītu enerģijas padevi...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Kaut arī pašam jau ir arī sirds veselības problēmas, bet, domāju, vēlme mērīt pašam precīzi asinspiedienu ir tas pats, kas savu augumu ar milimetra precizitāti

 

Gribējās daudz maz precīzi, jo saprotu, ka tikai dakters spēj precīzi izmērīt. Reizēm sajūtas ir tādas, ka īsti nevar saprast, vai aparāts vai sajūtas melo! Aparātu tik daudz un dažādi, ka nezin kurš no tiem labāks! Tāpēc biju domājis mol ir kāda vieta kur vienkārši pārbaudīt cik tad ir precīzs tas aparāts! Par mērīšanu esmu lietas kursā, ka vajag divas līdz trīs reizes un vilkt ārā videjo! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo saprotu, ka tikai dakters spēj precīzi izmērīt.

Domāju, ka tev ikviens ārsts pateiks, ka ārsta apmeklējuma vai ārsta mājas vizītes laikā veiktie mērījumi nav īsti objektīvi. Kāpēc? Psiholoģiskā ietekme :p

Domāju šis ir vislabākais variants:

 

 

kāda no manām dakterēm jānoprec! :D

 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Nekrofīls vai reklāmists?

Link to comment
Share on other sites

Lohatrons. Skatīt tai linkā atsauksmes, tur jau viss skaidrs....

Labots - broox
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Es personīgi iesaku Omron produktus. Es pats izmantoju šo: [spams]. Ļoti labas kvalitātes prece, vienmēr vairāk vai mazāk precīza. Es domāju, ka ir vērts to apskatīt. Es iesaku

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
INTRASERVERNET

Sveiciens visiem. Pacelsu augsa nedaudz mironi. Diemzel zsvetkos dabuju Covid, kas man ta teikt noriteja loti smagi. Joprojam pat pec 3 menesiem ir grutak ar elposanu, tapec es loti sekoju lidzi veselibai. Par Pulse Oximeter merijumiem Garmin viedpulkstenis loti precizi radija salidzinot ar slimnicas datiem. Taa teikt loti labi no Garmin puses joprojam veicu merijumus kad grutak ar elposanu. Bet par pasu veselibu man ir diezgan pamainijusies, sobrid interese dazhi razhotaju asisnspiedienu meritaji. Withings, Omron, Garmin. Svarigi ir kas spej sinhronizet datus ar telefonu un saglabat nedelas, menesa, vai pat gada griezuma. Jabut kliniski apstiprinatam, precizam, gan ar iespeju ari uzladet un bez vadiem. Jo esmu bijis vairakas reizes pie gimenes arsta, ar noradi, ka man ir augsts , vai zems asinsspiediens un izteigtas galvas saapes. Dakteris nomera, jums viss kartiba un nekadas zales neizraksta un problema paliek. Kas no ta vairak saprot, var iedot kadu padomu par asinsspiediena meritaju.

Link to comment
Share on other sites

Es nez, kad man radās tāda pati problēma es asinsspiediena mērīšanai iztiku ar atgādinājumu telefonā un tabulu google docs.

Tīri tāpēc , ka esmu skops un negribu vēl vienu krāmu mājās turēt. Tāpat lai pareizi izmērītu 5 minūte jāvelta pasēžot, kas tur nepatērēt vēl 30 sek saglabāt datus.

Balsoju par Omron, viņam arī gudrie aparāti ar programmām ir.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Omron M4 Intelli IT ar BT mučai ir asinsspiediena mērītājs. Tur visādas fīčas. Bet vismaz pusgadu neesmu sinhronizējis. Svarīgi, lai pašu spiedienu nomēra pareizi.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...