Jump to content

*nix serveris kuram var ar RDC pieslēgties no Win vides


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sekojošs jautājums - nepieciešamība pēc FREE servaka, lai no Win vides ar RDC varētu piekļut servakam no ārpasaules. Reālā IP ir. Cik dzirdēts, tad lai GUI darbotos vajadzīgs gan uz *nix, gan uz Win vides vienāds RDC softs. Šajā gadījumā tas neder, nepieciešams lai darbotos caur iebūvēto Win RDC.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Priekš kam vajag GUI klients? Linux tāpat pa lielam administrējas no konsoles. 

Link to comment
Share on other sites

kitai: kā cilvēks kas tā ir strādājis saku ka nav vērts. Strādā lēni,slikti , nestabili.

Es domāju ka visvienkāršāk būs lietot xrdp uz ubuntu.

augstāk jau uzrakstīja kas un kā.

 

Es pats lietoju SSH ar X11 forwardingu ( tas pats putty der). ērtāk un  labāk.

Link to comment
Share on other sites

Šad tad tiek lietots vncserver uz RH Enterprise, pielēdzos ar Tightvnc no windows. Nu tā eksotiski, bet stabili .

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nach jālieto arhaisks un bremzēts RDP, ja var lietot SPICE'u ? 

 

Un vispār, kāda jēga no GUI uz tava servera ? 

Link to comment
Share on other sites

Es, kā liels serveru nīdējs un ābolkoncepta piekritējs (lietoju GUI un peli, nevis apple produktus), izmantoju VNC. Windozei laikam saucās UltraVNC vai RealVNC klients (pagooglē pats) un/vai serveris (ja vajag kā RDC alternatīvu win videi). Uz Ubuntas bija vino serveris (sudo apt-get install vino, vai pat jau uzinstalēts defaultā, tātad atkal pats goolē) un bija arī kaut kāds VNC klients. Nezinu, itkā viss strādā normāli un nekarās.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Nach jālieto arhaisks un bremzēts RDP, ja var lietot SPICE'u ?

:D :D :D Klauns... Zini kādēļ Tev RDP liekas bremzēts? Tādēļ, ka Linux pasaules līkroči serverus un klientus uztaisījuši tādus, kas izmanto tikai bilžu sūtīšanas režīmu, nevis video draivera komandas, lai varētu renderēt uz klienta. Nezin kādēļ RDP no Windows uz Windows salīdzinoši lido... Viņu nespēju domāt pierāda VNC protokols, kas vispār ir tikai tups bildīšsūtītājs. Varbūt, ka SPICE beidzot ir prātīgs protokols, bet tam ir cita tipiskā open-source haotiskās pasaules problēma - tas ne sūda nav atbalstīts, neattīstās un strādā ne tuvu ne visiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak te jau pateica, ka jālieto SSH+X11, un nebūs nekādi līkie VNC vai citi protokoli jāmoka. Un VNC sākotnēji vai tad nebija komerciāls produkts? Kāds tam sakaras ar open source prāta spējām?

Link to comment
Share on other sites

VNC ne VNC. Man nekas baigi nebremzē (Rīga<=>Rīga ar vadu netu). Jā esmu svētdienas lietotājs un to visu vajag reti un specifiskām lietām. Tomēr, ja RDC serveris atrodas uz DSL līnijas lauku miestā, tad jebkāda kompresija ir pie kājas. Kā bemzē tā bemzē, jo DSL izejošā truba ir... Paši ziniet kāda.

 

 

Kāds tam sakaras ar open source prāta spējām?

 

Ņemot vērā ka tu esi anglišijā, tad laikam to eglišu māki lasīt...

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_Network_Computing

Link to comment
Share on other sites

Redzi, īsts linuxists strādā ar konsoli un lamā dauņus (mani) ka es lietoju linux ar GUI. GUI ir ir sātana (XEROX, Aplle Stīvā Jobsa) izgudrojums un tas ir slikti. Jāstrādā ar konsoli. No tā tad arī sanāk ka esmu debīlais applists, kurš lieto GUI un peli. Īstiem vīriem pele, nakuj, nav vajadzīga. Console for ever, bļa.



GUI lietotāji un applisti un pediņi... Ko man tagad, slimam cilvēkam un pederastam darīt. Iešu slīcināties Āzenes kanālā, jopta...

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt, ka SPICE beidzot ir prātīgs protokols, bet tam ir cita tipiskā open-source haotiskās pasaules problēma - tas ne sūda nav atbalstīts, neattīstās un strādā ne tuvu ne visiem.

 

Tas nu gan ir BS.. Spice tiek atbalstīts un attīstīts un šobrīd tiek lietots gandrīz visās uz Qemu/KVM balstītās virtualizācijas platformās - RHEV, oVirt, ProxMox u.c. Tas, ka virt-viewer strādā ne visiem un visur, tas gan ir fakts. Bet tas ir tikai laika jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Bet tas ir tikai laika jautājums.

Tāpat kā tas, kad Linux pārņems universālā Desktop OS segmentu... :D Microsoft basņām neticat, bet open-source gan? ;) Tas gan tā vairāk vispārīgi muldot.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Spice'u jau vispār Windows atbalsta gan. Spice gan specializējas virtualizētās servermašīnās (as in virtualizētajai mašīnai ir remote serveris), un Windows atbalsta gan kā klientu, gan kā serveri. 

 

Un RDP kā protokols jau pats par sevi ar nav slikts, tik vecs. Un smuki savietojams ar ļenuksu :>

Inspektor, tevī dziļi iekšā kautkas kautko grauž, kad kāds piemin sociālistisko oupensurs ?

Link to comment
Share on other sites

SPICE problēma ir tā ka viņš domāts lai pie virtuālajām mašīnām slēgtos klāt. Bet ja man vajag pie reāla Linux desktopa pieslēgties.... Labi, bieži tādas vajadzības nav, bet tomēr.... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...