Jump to content

Smart TV ap 300Ls 32"


kikiss
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Caps. ko tas Hybrid LED nozīmē? Esi to tv redzējis dzīvē?

 

Moš ar šādām prasībām labāk paņemt ko lietotu no pēdējās paaudzes CRT  ar plakanu kineskopu un 100 hz?

Link to comment
Share on other sites

Hybrid LED arī ir tas pats, ko marketingiski sauc par LED :D Pašam bija EH5450.. vēl šodien sievasmātei kalpo godam. Tā kā, ja ir vēlme pēc lēta un laba TV, tad būs ok..

 

Runājot par CRT.. pasaudzē maciņu un mammas acis.. paņem vien to pašu LCD/LED. Ak jā.. tas pirmais iekš rd veikals ir 2013. gada modelis.. EH ir 2012. gada.. Bet šaubos vai tas kko maina skatāmībā, jo sevišķi analogās KTV.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet nu nelaba aizdoma ka uz lētā lcd tv (piem TOSHIBA TV LED 32W2333 vai līdzīga) analogā tv izskatīsies vienkārši anāli.

 

UZ jebkura LG/Samsung/Sharp/Philips analogā TV izskatīsies ciešami. Galvenais - neņemt AOC, FUNAI, HAIER utt. noname brīnumus - pēc pieredzes, tie ir atrodami jauni par fantastiski zemām cenām, izmantojot  DVB-T/ārējo signāla avotu - kalpo ideāli par savu cenu, bet tieši analogā tv izskatās vienkārši traģiski.

 

Ja galvenā prioritāte ir pēc iespējas zemāka cena un normāla analogās TV kvalitāte -  es tavā vietā pieturētos pie kāda LG (Lētajam galam modeļi mainās tik bieži, ka vienkārši nav vērts runāt par kādu modeli konkrēti, un vēl vairāk - lasīt testus un aprakstus utt.)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pasūtīju Samsung UE-32F4000 no elkora - viņiem bezmaksas piegāde arī uz manu čuhņu ;) Paldies par padomiem.

Link to comment
Share on other sites

Shaubos vai vinju tev piegaadaas, taads modelis nav redzeeeets seeen un es tavaa vietaa no elkor buutu panjemis 32h5000 pa 289 vai philips 32pfh4309 pa 260€

Link to comment
Share on other sites

imperial

Sveiki. Pec dažādiem apskatiem internetā un atsauksmēm ir izvēlēti 2 modelji.

1. Philips 42pfl5008k

2. Sony kdl-40w605

Jautājums vai kāds ir sastapies ar augstāk minēto philipsu?

Interesē vai vel joprojām ir tie programmatūras gljuki vai tas ir novērsts ar atjauninājumiem?

Vai Sony rāda daudz labāk par philipsu.

Kuru un kapēc jūs man ieteiktu. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

@@imperial, no šiem 2viem Philipsu, bet kāpēc neapskati Samsung, piemēram,Samsung UE-40H6400 cenas - http://www.salidzini.lv/search.php?q=40H6400

?

 

P..S. Kādiem mērķiem TV domāts? t.i. smart, hd, 3d, utt...

 

p.p.s kāpēc man liekas, ka tas philips ir pavecs modelis? t.i. 12. gada?!

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

imperial

Apskatījos veikalā samsungu,ja nemaldos,h6200 man nepatika kā vinš rādīja. Philips 40pfh4509 rādīja daudz patīkamāk manai acij.

Pārsvarā izmantošu ikdienā virszemes tv un vakarā kādas filmas uz 720p,reizēm kādu spēli caur datoru. Konkrētu mērkju nav.

Jā, šis modelis ir 2013 gada,bet domāju,ka pa lielam nekas nav mainījies,tikai 2014 gada philipsam nāk divu kodolu procesors. Smarta,ja izmantošu,tad tikai youtubu vai kādu ineta TV aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

@@imperial, h6200 tomēr nav gluži h6400, un viss jau vēl atkarīgs kāds režīms uzslēgts un tā, kā arī tas, ko rādīja. Bet nu.. dari kā vēlies :)

Link to comment
Share on other sites

imperial

Es nezinu kapēc man ir alergjija pret šo brendu,varbūt dēlj pārāk lielas reklāmas.

Paldies Tev par ieteikumiem ;) Laikam njemšu philips,ja nav izteiktas problēmas šim modelim.

Tiešām filipam tik lēns menu un smārts kā raksta internetā? Vai pēc pēdējā update nekas nav mainījies?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man jautā cilvēks, kurš no tv saprot tik, cik ieslēgt. Es jaunos modeļus zinu arī maz.

Vai uz aci būs pamanāmas atšķirības starp 1366x768@50Hs vs 1980x1080@100Hz uz 32'', ja galvenokārt tiks skatīta Lattelecom interaktīvā televīzija?

Vai par to ir jēga maksāt papildus 70 eur?

Link to comment
Share on other sites

@@_dunduks_, nosacīti uz papīra mazliet labāks attēls, bet, ja cenas atšķirība nav tik liela, tad labāk 100Hz..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ieteiktu nemt samungu jo uz samsung ir viss vairaak izstraadaatas aplikacijas  Taisniiba ga pa to naudu nekaads dizh 3D nesanaaks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...