Jump to content

HP Probook vai Lenovo IdeaPad?


phuck
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

Tātad, es vēlos iegādāties portatīvo datoru, ar kuru varētu uzspēlēt arī kādu spēli. Esmu noskatījis šos divus un vēlētos dzirdēt jūsu domas un ieteikumus. 

 

1. HP ProBook 450/15.6/i3-3120M/4GB/500GB/Radeon HD 8750M - 477 €

2. Lenovo G500H/15,6/i3-3120M/4GB/1TB/Radeon HD 8750M - 447 €

 

Pats vairāk sliecos uz HP pusi, jo tam ir alumīnija korpuss, kā arī 4 USB porti (Lenovo ir 3). Vai, jūsuprāt, ir vērts piemaksāt un iegādāties HP? Tas man liekas uzticamāks un izturīgāks korpusa dēļ. Par ProBook internetā ir tās labākās atsauksmes, bet par Lenovo neko jēdzīgu nevaru atrast.

 

Ko jūs izvēlētos manā vietā?

 

Paldies jau iepriekš! :)

Labots - phuck
Link to comment
Share on other sites

intervall

Par HP 450,470,455 korpusa kvalitāti aizmirsti,nu jau kā konsūmerim-dv6 brālis.Šeit tā "biznesa klases birka" ir nevietā.Otrs modelis arī nekas jēdzīgs kvalitātes ziņā.Gribi kvalitāti-skaties uz citu "plauktu".

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl budžets neļauj iegādāties kaut ko dārgāku par šiem.

Vakar 1a veikalā pasūtīju HP (ar atlaidi bija 445€), šodien man piezvanīja un pateica, ka vairs nav pieejams. Lenovo bija 2. variants, tātad šodien pasūtīju to, bet citā veikalā. Neilgi pēc tam atkal uzgāju to pašu HP RD Electronics veikalā par 477€, un tagad māc šaubas, vai nenožēlošu Lenovo iegādi. Pasūtījumu jau nav problēmu atcelt...

 

Tāpēc vēlos uzzināt, kurš, jūsuprāt, no šiem diviem modeļiem ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neilgi pēc tam atkal uzgāju to pašu HP RD Electronics veikalā par 477€, un tagad māc šaubas, vai nenožēlošu Lenovo iegādi.

 

Un kas tev liek domāt, ka rd elektronikam ir citi vairumtirgotāju avoti tam pašam modelim, kā pārējiem ē-šopiem?

Link to comment
Share on other sites

Man ir HP ProBook 450 G1 tik ar i5-4200m proci, 8 gb ram, 750gb disku.

Normāls PC par to cenu. Korpuss kā jau minēja - apakšā jūtama plastmasa :) Patīk podziņas: wifi on/off, sound on/off, kuras arī normāli strādā. fingerprint reader nelietoju.

Patīk, ka visi porti ir korpusa sānos.

Pirku bez OS, tādēļ sākumā bija nedaudz sports atrast īstos wifi draiverus jo bija pretrunīga info HP mājaslapā, kāda tieši wifi karte ir iekšā, beigās manuāli paskatijos. Patīk, ka ir matētais displejs.

 

Visā visumā ar price/performance esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

@nnoname

Par to jau es neko neesmu minējis. 1a sākumā bija vislētāk, tāpēc tur pasūtīju. Tagad konkrētais modelis vislētāk ir RD veikalā, bet 30EUR dārgāk kā iepriekš 1a (uz galīgi nedzirdētiem veikaliem nemaz neskatos). Vai arī es vienkārši nesaprotu, ko tu ar to domāji. :D

 

@falck

Liels paldies par atsauksmi, visvairāk tagad uztraucos par korpusa kvalitāti. HP šķiet pārdomātāks, kā arī izskatās labi. Matētais ekrāns arī ir liels pluss...

 

Galīgi nezinu - pasūtījumu atstāt un ņemt Lenovo vai atcelt un pasūtīt HP. Ko jūs darītu manā vietā?

Labots - phuck
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

visvairāk tagad uztraucos par korpusa kvalitāti.

Tad par šo Lenovo modeli aizmirsti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

1a sākumā bija vislētāk, tāpēc tur pasūtīju. Tagad konkrētais modelis vislētāk ir RD veikalā, bet 30EUR dārgāk kā iepriekš 1a (uz galīgi nedzirdētiem veikaliem nemaz neskatos). Vai arī es vienkārši nesaprotu, ko tu ar to domāji.

 

Tu taču neiedomājies, ka kādam no tiem veikaliem tas laptops ir uz vietas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...