Jump to content

Kondensatoru pārlodēšana


scorp
 Share

Recommended Posts

Man vispār besī ārā lodāmura zīmuļveida gals. Mazajam 15W normāls sīks plakanais, 40W zīmuļa. Ik pa laikam, kad iegriežos Argusā, uzprasu. Atbilde patreiz nav, bet var parādīties. Protams, runa iet par lētiem, pārs lati. Dārgos var dabūt, bet tad gals 5X dārgāks par lodāmuru. Ja lietotu ikdienā, tad cita runa.

Var jau lietot to apaļo, bet man besī.

Link to comment
Share on other sites

 

 

krievu lodāmurs ar kapara galu tad var normāli izkarsēt izvadus.
Ta muļķības, ar parasto ķīnieti un plakano kapara uzgali 30W to daru, biški jāpatur ilgāk lai PCB uzsilst. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribi teikt ka, 40W par švaku, lai alva izkustu visā caurumā.

 

nevis jauda par švaku, bet temperatūra par zemu, lai padarītu šķidru bezsvina alvu visā kājas garumā

Link to comment
Share on other sites

nevis jauda par švaku, bet temperatūra par zemu

Vo bļ.. neizprotu šitos! Daži labi izceļas ar savu zemo IQ, laikam tā to var nosaukt.

Saprot par ko iet runa, bet nē,kaut kas taču jāiebaksta. Es jau ne tikai par tevi, te daži labi ir tādi.

Kā tu domā, kāpēc temperatūra par zemu paliek, kad mēģina atlodēt???

Atvetitj slabo!?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā lai vēl pasaka.

Nu pieliec garāku galu švakākam un jaudīgākam, kuram tas gals būs karstāks?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds lodēšanas eksperts, varu atbildēt tikai par savu pieredzi - ar 40w weller vai lētajiem argusa 25-60w ķīniešiem no vienpusējām rohs platēm elementus var nomocīt diezgan nesāpīgi (tas gan nenozīmē, ka alva paliek šķidra), no 2+ slāņu ar metalizētajiem caurumiem nea, daudz labāk ar to tiek galā lētais ķīniešu sūds no lemonas ar temperatūras regulāciju līdz 450C.

Link to comment
Share on other sites

 

 

40w weller vai lētajiem argusa 25-60w.. ..ar temperatūras regulāciju līdz 450C
Tā arī uz reiz būtu savu domu pateicis. Tipa, ne vienmēr praksē jaudīgāks nozīmē karstāks. Bet cilvēkam, kurš pirmo reizi pirks lodāmuru pa 3,50 Ls un varbūt divreiz paņems rokās, kā tu savādāk ieteiksi, kādu ņemt, ja ne pēc watiem?
Link to comment
Share on other sites

Tomēr joprojām neesmu redzējis korelācijas izskaidrojumu starp lodāmura jaudu un nepieciešamo temperatūru attiecībā uz rohs šņagu, manā izpratnē jaudīgāki lodāmuri ļauj lodēt lielākus priekšmetus, šaubos, ka padomju laika 150w bļodu lodējamais tev labāk palīdzēs tikt galā ar pēc 2007 gada ražotājiem dēļiem salīdzinājumā ar 40w ķinieti, kurš tiešām galā tur 360C.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es nezinu, bet neko citu secināt nespēju, ko tie elektrolīti tik štengri turās. Tur fiška kāda vai? Gribi teikt ka, 40W par švaku, lai alva izkustu visā caurumā.

 

Sanāk ka fiška ir tajā, ka cita lodalva (vai kas) kura prasa augstāku temperatūru?

Link to comment
Share on other sites

to kondiķi vajag spēcīgāk paraut aiz gala kad lodē, gan jau nonāks nost.

Link to comment
Share on other sites

no tevis šādu jautājumu negaidīju

Jā, nezināju, vai neiedomājos.

 

laikamtak, nekad tās temp. nebiju mērījis un nebija vajadzība, pieņēmu, ka jaudīgāks ir arī vienlaicīgi karstāks.

Nekad nebiju pētījis, kādi tik tagad nav pieejami. I sīki ar 600C t.

 

 

 

to kondiķi vajag spēcīgāk paraut aiz gala kad lodē, gan jau nonāks nost.

Cik nu ir tas darīts, tad nu pēc tāda principa.

 

Nu kauns, ko lai saka.

Nu man jau to lodāmuru kondiķu pārlodēšanai labi ja reizi gadā vajag.

Tā jau var iztikt ar parasto.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man vispār besī ārā lodāmura zīmuļveida gals. Mazajam 15W normāls sīks plakanais, 40W zīmuļa. Ik pa laikam, kad iegriežos Argusā, uzprasu. Atbilde patreiz nav, bet var parādīties.
 

Zinu, ka tā nav labi darīt, un tūlīt dabūšu dzirdēt par savām prāta spējām- bet es priekš lētā Ķīniešu lodāmura paņēmu smalkāko Argusa apaļo galu un novīlēju plakanu.

 

Racionāle- tie gali ir pietiekami lēti, un lodēju pietiekami reti, lai nesatrauktos, ka viņi ātrāk apdegs vai nevarēs apalvot. Kādu pusgadu lodējot pāris reizes nedēļā nekas īsti apdedzis nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...