Jump to content

Skārien jūtīga monitora izvēle


webboyz
 Share

Recommended Posts

Chau!

Saku uzreiz paldie visiem kuri centīsies izpalīdzēt.

Uzreiz saku neesu baigais speciālists datoros.

 

Man darba uzdeva uzlikt Skārienjūtīgu monitoru, lai klients caur to var uzveidot savu pasūtijumu.

 

es paskatījos internetā un tās cenas ir diezgan lielas.

bet uzgāju šo:

http://www.semicom.lv/Monitori_LCD/23_amp_amp_39_amp_amp_39_/Sk%C4%81rienj%C5%ABt%C4%ABgais_monitors_Iiyama_Prolite_X2380HS_B1_23_amp_amp_39_amp_amp_39_IPS_FHD_DVI_HDMI_Speakers__1970288_1297.html

šim ir ļoti laba cena, bet tā cena mulsina - varbūt viņš ir sūdīgs un darbs ar viņu ir tīrais murgs .

kapēc pārējie ir stipri dārgāki.

vai labāk man skatīties dārgāku teiksim 300 ls.

vai varbūt kāds var ieteikt kādu modeli

Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos, tad Iiyama Prolite X2380HS-B1 nav skārienjūtīgais ekrāns, lai ko arī minētais internetveikals nerakstītu. 

Var apskatīties monitoru sīkākus aprakstus ražotāja mājas lapā un salīdzināt, piemēram, X2380HS-B1 ar T2336MSC-B1 - ja pirmais ir skārienjūtīgais ekrāns, tad taču tas kaut ar pušplēstu vārdiņu aprakstā būtu pieminēts, vai ne tā? 

(Turklāt izskatās, ka visu skārienjūtīgo Iiyama monitoru nosaukumi sākas ar burtu "T".)

 

Par konkrētām rekomendācijām - svarīgi jau arī vadīties no aplikācijas/programmas/web-lapas vizuālajiem parametriem (kādai izšķirtspējai optimizēta, cik collu monitors derēs vislabāk), lai klientiem būtu skaidri viss salasāms un ērti saspaidāms.

Labots - goto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...