Jump to content

[Pērku] LMT 3G usb modēmu.


AVilks
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Takā LMT sāk masveida klientu pārcelšanu uz 4G tīklu (kur nu tas ir pieejams), tad vecie modēmi tiek mainīt pret jauniem vai 4G rūteriem.

Tad nu no manas puses ir piedāvājums vienu tādu atpirkt, par simbolisku samaksu (jo zinu cik maksā okartes starta komplekts Statoil :D ).

 

Neinteresē šie divi modeļi:

 

huawei_e353_hspa_usb_stick.jpg

090625_lmt.jpg

Ja nu kādam ir interese, dod ziņu.

Cenā līdz 10eiro.

 

Esmu sastopams: Ogres apkārtnē, Rīgā, Kokneses apkārtnē, Bauskas apkārtnē, Ropažu apkārtnē.

Protams darba kārtībā un lai vizuālais skats tomēr ar nebiedē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad vecie modēmi tiek mainīt pret jauniem vai 4G rūteriem.
 

Varbūt par šo vari man pastāstīt...kā tas ir pret jauniem mainīti par brīvu vai? Varbūt kkur viņu majaslapā tas ir rakstīts?
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Neinteresē šie divi modeļi:

 

Paskaidrosi kādēl? 

Link to comment
Share on other sites

Tā kā tiku pie jauna, varu piedāvāt Huawei E1552   tika pirkts LMT.....ja interesē tad PM

Labots - Ratz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt par šo vari man pastāstīt...kā tas ir pret jauniem mainīti par brīvu vai?

Ja esi LMT klients un esi 4G pārklājuma rajonā, tad ir iespēja tikt pie jaunas iekārtas ar 2 nedēļu izmēģinājumu, ja viss apmierina, līgums tiek pagarināts uz 2 gadi. Mājas lapā šo neatradīsi, jo tā ir lojalitātes programma, ko LMT piedāvā saviem klientiem.

 

 

 

Paskaidrosi kādēl?

Melnais - jo vāciņš kas ātri sāk neturēties (man sim regulāri jāņem ārā un jāliek iekšā).

Baltais - jo vajag, lai mašīnā var fiksi piemest pie laptopa (SIM laptopā neder - būtu jau krietni ērtāk, bet..).

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu man atkal tas baltais dikti patīk, jo pašam sanāk neregulāri lietot, sim karte smuki no sāniem ieliekas, nav nekādi vāki nost jāņem. Esmu lietojis tos puļķus, bet kaut kā nepatika.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt huawei e3131 .Viestur tev pm nevar nosūtīt.

Labots - Fēniks
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt huawei e3131

 

Paldies, ja uzmetīs cilvēks ar kuru sarunāju darījumu, tad došu tev ziņu.

Prece aizrunāta, domāju, ka šo var slēgt ciet.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

Par LMT piedāvātajiem modemiem nezinu, bet par rūteri viņi paši mājas lapā raksta - Iekļauts 4G Wi-Fi bezvadu rūteris BEZ MAKSAS*, nekādu lojalitātes programmu tur nevajag.

 

Par 3G modēmiem - vēlu veiksmi autoram ar okartes starta komplektu. Tos 3G modēmus varētu dalīt divās daļās - lēnie (kā Huawei E220, baltais pirmajā postā) un ātrie. No pirmajiem var max 5-7 Mbps izspiest, otrajiem - teorētiski līdz 21 Mbps laikam bija. Domājams, ka tam okartes komplektam līdzi nāk lēnais modēms, kuru pat par velti būtu kauns ņemt.


 

 

Baltais - jo vajag, lai mašīnā var fiksi piemest pie laptopa (SIM laptopā neder - būtu jau krietni ērtāk, bet..).

Tādam mērķim baltais kā reiz būtu ērtāks - modēms starp klavieri un monitoru, tālāk vads uz USB portu. Mazāks risks to modēmu kaut kur aizķert un aplauzt gan modēmu, gan USB portu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par LMT piedāvātajiem modemiem nezinu, bet par rūteri viņi paši mājas lapā raksta - Iekļauts 4G Wi-Fi bezvadu rūteris BEZ MAKSAS*, nekādu lojalitātes programmu tur nevajag.

 

Rūterim jā, tos pieslēdzot kādu no 3 IM12/15/19 dod bez maksas*, tiesa ja gribi USB variantu, tad būs ar līdzmaksājumu, tiesa vai ID12/19 ar nebija bezmaksas* to tagad nepateikšu, bet tā doma ir tāda, ka ja esi LMT klients, tad viņi skatās ja esi 4G zonā un tikko neesi paņēmis 3/4G iekārtu, tad piedāvā to piesaistīt pie esošā pieslēguma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...