Jump to content

SMSam samainās tekts


The_Saint
 Share

Recommended Posts

Vakar piedzīvoju ļoti interesantu parādību:

Sūtu draudzenei smsu, bet viņa uz sava telefona saņem smsu, kur norauta daļa manas sms un vietā parādījies kaut kāds svešs tekts. Pievienoju screenšotus no abiem androīd telefoniem, kur viens ir Desire S 4.04 (mans pa kreisi skrīnšotā), otrs Samsung S2 4.0.4 (draudzenes, pa labi skrīnšotā) ražotāju ROMi androidam. Abi atrodas Tele2 tīklā. SMS nosūtīta/saņemta 12:02.

 

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka tas teksts, kas parādās otrā galā nav ne kādā citā manā smsā rakstīts/sūtīts, ne kaut kāda cita teksta fragments, kurš varētu būt no kaut kurienes paņemts kopējot tekstu.

 

Kā kaut kas tāds ir iespējams? No kurienes teksta daļa varēja pazust un parādīties svešs teksts vietā?

 

Uzrakstīju Tele2, lai komentē situāciju, bet īpaši neceru saņemt saturīgu atbildi.

 

post-79841-0-44044100-1389949122_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Bitei no interneta sūtot ar kas līdzīgs ir novērtos

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ja tiešām otrs EMS saņēmējs ir dabūjis Tavu sūtīto ziņas daļu, es esmu zem krēsla... Ņemot vērā kontekstu, tas varētu būt apmēram:

 

"Mēs atradām apsekojām Maximu, un atradām plaisu jumtā. Domājams, ka šis bija viņu vienīgais lielais misēklis ka jāiet ēst."

 

:D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu vienu....

nakuj taas sms jaasuuta? labaak paliek bakstoties ar pirkstu? noiet? ahujennaa informaacija tiek nosuutita?

imho taa smsosjana ir kaut kaads slikti sleepts slims cilvēksma paveids! plje! seezj visaadi citaadi simpaatisks meiteens un divas stundas ar nagiem bakstaas 4" tacjaa... nu nakuja?

 

arii afftara sms nes dzilju jeegu, bljedz! taa vietaa, lai drukaatu, mljedz, dari darbu!

Link to comment
Share on other sites

Es arī labāk pie zvanu nekā bakstos, bet bieži ir situācijas, kad operatīvi kaut kas jānoskaidro, bet nevaru nedz zvanīt nedz atbildēt, piemēram, esmu sanāksmē, kas man ir ikdiena. Tādos brīžos SMS ir labākais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

SMS burvība - var loģiski savirknēt savu sakāmo, ja saprāts buksē. SMS saņēmējs nedzird manu pielieto muti un nejūt emocijas manā runā. Pēc tik gļukainām īsziņām telefonsaruna neizbēgama!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...