Jump to content

Drošākie (uzticamākie) cietie diski


e = d
 Share

Recommended Posts

intervall

Paskaties ar hd tune pro, ja tas rāda ko bēdīgu, tad ar ražotāja tūli.

Bet ja klakšķ, tad ļoti iespējams, ka būs mironis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MIGs

    11

  • raiviic

    4

  • mafijs

    6

  • Bonifacijs

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un ko tad SMART saka? Kaut vai iesākumā caur to pašu CrystalDiskInfoPortable, ja nav vēlēšanās nopietnākus tūļus instalēt.

 

p.s. datus gan labāk noglabā pēc iespējas ātrāk.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu nav īsti klakšķis, es pat sākumā domāju ka kaut kāds troksnis austiņās - parāk muzikāls, bet nē nebij gan austiņās. Vēl aizdomu sarakstā ir pats uTorrent un MB


vēl neesmu laidis nevienu tūli izņemot pasa win error ceching   skaņas muzikalitāte mulsina


šis saka ka GOOD

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet ja klakšķ, tad ļoti iespējams, ka būs mironis.

Tas jau IR mironis, izslēgs un var vairs neieslēgties.

Link to comment
Share on other sites

intervall

ID-05- tur nevajadzētu būt "0"?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

palaidu kopēties svarīgāko arī uz C    un eju meklet to htd tune pro

Link to comment
Share on other sites

Man tieši tāds pats Seagte, kādus 1.5 gadus vecs, aizvakar aizgāja. Notika tas brīvdienās un faktu konstatēju pirmdienas rītā, kad kolēģis atsūtīja e-pastu par dīvainām skaņām no mana datora. Tajā pašā datorā ir vēl viens tāds pats disks, tikai kādus 5 gadus vecs (SMART rāda 4 gadus un 6 mēnešu uptime). Vienīgā strapība, ka ejošais ir ražots Ķīnā, bet mironis bija Tailandē ražots. 

Link to comment
Share on other sites

Kad pārkopē visus datus, uztaisi LowFormat, lai "atsvaidzina" klaserus. Tad pavēro, kas notiekas. Praktiski manā praksē 3.5" disku "zvanīšana" nav gadījusies, bet ir ar 320GB lapša cieto gan. Bet kā pa brīnumu tas cietas jau trešo gadu turpina strādāt - arī SMARTs bez dzeltenumiem.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

drīz būs hd tune pro poisk owibok pabeigts, pagaidam drusku pari pusei un viss zaļš

 

ko vēl paprovēt? man liekas ka tur vis tā kā OK ir, varbūt tomēr tā skaņa ir no kā cita?

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Ja zvana/klakšķ tad ne jau badblokus jāskatās, bet smart info.

Viens otru protams neizslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Ja šitādas skaņas ārā nenāk, tad kādu laiku jau strādās  :mrgreen:

Labots - DeEK
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja zvana/klakšķ tad ne jau badblokus jāskatās, bet smart info.
 

 

SMART manējam mironim bija normāls, un nekādu brīdinošu skaņu pirms galu atdošanas nebija. Izrādās, ka bija no Barracuda sērijas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Vispār jau, kad torrenta fails atnācis, tad torentklients "nozvana"

 

manējais nezvana, tur arī nemaz nebij momenti kad fails atnāk, bet galveneis ka visas skaņas ir USB austiņās, bet nu šīs gan nebij.. a vispār jau skaņa tāda ka varētu teorētiski būt PC pīkstulis, tik pīkstulis pīkst a šis čerkst/zvana 

Link to comment
Share on other sites

andza - vai tad es apgalvoju, ka nomirt var tikai tad ja ir slikts smārts ?!

Es saku, ka ja zvana/klakšķ, tad nejau badbloki ir jāskanē,bet jāiemet acs SMARTĀ, bet tāpat skaidrs, ka troksnsis nozīmē to, ka disks ir metams.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Hmm kaut kā health sadaļa neko nerāda, vai nu es nemāku viņu palaist???


tur tak būtu uzreiz jarādas kaut kam līdžigam kā pirmajā bilde bija vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nē, viss kā parasti sata vadiņš


vienkārši rāda sostojanije neizvestno un iet jau nezkurais 1 min cikls - 


speciali apskatījos bios - smart ieslēgts


paņēmu citu hd tune portable  arī tas pats health status - n/a

Link to comment
Share on other sites

kā jau teicu - kapsēta diskam. Ja jau vairs smartu neraada. klakšķis pēc skaņas ?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

a šis iet  CrystalDiskInfoPortable hmmm?!??!?!

Link to comment
Share on other sites

Tak hdtune ir gan bezmaksas, gan trials pro versijai. Kāpēc jāņem kaut kāds līkrocis jau var būt sačakarējis ?! :?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

pēc skaņas  - trrrr tāds muzikāls pēc ļoti īsa aprauta velozvaniņa izklausās, tik muzikāls ka varētu būt arī izkropļots win kļūdas pīkstuļa signāls    dīvaina skaņa, tik pec kādas 10 reizes piefiksēju ka tā točna nenāk no austiņām kā domāju no sākuma


2 dažādi hd tune neiet


vēl labāk tad portable uzkārās un vairs nav aizverams

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

end task līdzēja ar kādu 15to piegājienu izmetot visadus errorus un not respondingus :mda:  :)   nu vienalga ir skaidrs ka tā nav jābūt


pašlaik apdomaju variantu a ja nu tas gadījuma būt 1 īss beep kods


pēc skaņas ir diezgan tuvu

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku atjaukt to disku un apskatīties - varbūt ar skrūvgriezni var kaut ko pieregulēt ! :sarkasms:

 

Nu ko vēl tu gribi ieraudzīt ?! BEIGTS tas disks ir un miers.

Vari protams piespraust pie cita datora paprovēt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

man bij doma ka vajadzet atskrūvēt kasti, pielikt roku un ausi pie ta HDD un mēģinat izprovocet to tirkšķi kaut kā

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu ja nu tas nemaz nav HDD

 

vai ir vēl kāda uzticama programma bez hd tune ar ko varētu smart palūkot lai ir ar to crustaldiskinfo portable salīdzinātu   moška tas crystal vispār kaut kur no zila gaisa parāva tos datus, 


nu jau rīt, jo ai kreņķiem paņēmu double un nu ir uznākusi milzīga inerce

Link to comment
Share on other sites

Tu te kaut kur rakstiji, ka prasot padomu, te neviens to nedodot.

Tad te tev saka mest to disku araa, bet tu tak neklausies ...

tad nu karogs rokā - tirnets pilns ar visadam progzaam, velc instale skaties ....

man ar hd tune pietiek.

Link to comment
Share on other sites

vai ir vēl kāda uzticama programma bez hd tune ar ko varētu smart palūkot lai ir ar to crustaldiskinfo portable salīdzinātu

smartctl no Linux live-cd.
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

a no win vides? negribas burties cauri kā taisīt bootojamu linux flash un kā no tā palaist minēto progu   tik daudz nervus bojāt netīkas, tad jau labak uzreiz pirkt jaunu HDD

Link to comment
Share on other sites

joperesetē .. disks krakšķ, smart datu nav . faili pazūd .. nu ko tev vēl vajag  noskaidrot ??

man jau apnika.  emulators vai zin ...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Tu te kaut kur rakstiji, ka prasot padomu, te neviens to nedodot. Tad te tev saka mest to disku araa, bet tu tak neklausies ... tad nu karogs rokā - tirnets pilns ar visadam progzaam, velc instale skaties .... man ar hd tune pietiek.

 

nu jā, klausoties to skaņu nudien negribas ticēt ka tas ir HDD, nu gribas vien teiksim 2 uzticamus avotus kas norāda ka tas ir tieši disks - pagaidām 1 proga rāda ka smart ir ok, vel 2 atsakās vispār ko parādīt, un ir 2 progas kas rāda ka bad bloku nav. Nu kaut kā par maz liekas lai izdarītu  konkrētu secinājumu, nu ir bijuši krakšķoši diski, bet ta ir nu pilnīgi cita skaņa. Nu un viktorīnas jautājums joprojam ir atklāts - kāpēc tas crystal bez problemām rāda smart a HD tune atsakas - kas pa sviestu?? crystal melo? dati nav nolasami vai ir kaut kas kaut kur ieslēgts tāds kas neļauj nolasīt

Link to comment
Share on other sites

Paņem disku un atved rīt līdz manis - ātri apskatīšos un pateikšu kas ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nevaru nopamatot, bet nu man nezkāpēc iekšēji liekas ka tur ir MB pie vainas, nu vot liekas tā un viss


un kur tad Tu atrodies?

Link to comment
Share on other sites

Nevajag ākstīties ar HD Tune u.c. drazu, bet uzrīdīt Hard Disk Sentinel Pro ( ļoti laba lieta, pat atļāvos nopirk, ir savas cenas vērts ) - parādīs visu ko vēlies.

Link to comment
Share on other sites

Es kad vajag testēt HDD blēņojos ar HDDScan . Nezinu cik uzticams, bet maziņš, bezmaksas nav jāinstalē, rāda visu kas man interesē ... tik šķiet ka neko nelabo, tikai diagnosticē ..

Labots - dudam
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...