Jump to content

Bluetooth adapteris, lai kopētu datus no Windows XP uz Nokia Lumia 520


datorists
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Palīdziet lūdzu ar padomu! Vajadzīgs Bluetooth adapteris datoram ar Windows XP 2. servispaku un USB 2.0 atbalstu, lai varētu kopēt datus no datora uz tālruni Nokia Lumia 520 un otrādi! Ar kādiem parametriem, kādas firmas ražotu iesakāt Bluetooth adapteri?

Link to comment
Share on other sites

datorists

Jā, kabelis ir, bet XP 2. servispaka neredz telefona SD atmiņas karti. Un tāpēc nevar iekopēt aplikācijas no datora telefona SD kartē! Var tikai iekopēt fotogrāfijas no telefona datorā- ar draivera palīdzību tās pašas iekopējas, pieslēdzot telefonu datoram! Tad konkrēti lūdzu, kādu Bluetooth adapteri ieteiksiet?

Link to comment
Share on other sites

@@datorists, man šķiet arī bluetooth te nepalīdzēs.. un kāpēc nevari pašā telefonā app storā lejupielādēt aplikācijas izmantojot interneta savienojumu telefonā?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Gadījumā nav jāpienstelē nkijas pc suite, vai kā viņu tur?

Tas bij Nokiām ar Symbian, Lumiām bij kkāda cita proga vajadzīga (ja lieto XP/Vista/7)

Link to comment
Share on other sites

datorists

Nokia PC Suite neko nepalīdz- neredz ne Windows phone, ne SD karti! Bet galvenais jau, ka ne jau Internets te līdz. Aplikācijas instalācijas fails vispirms jāiekopē SD kartē un tad tikai caur Wi-Fi to pieinstalē! Kāpēc, Tev CAP, laikas, ka Bluetooth nepalīdzēs?

Link to comment
Share on other sites

Bluetooth ari Afrika ir bluetooth. Gan jau, ka jebkurs veikala noperkamais bluetooth USB pulkis darbosies uz Windows XP + SP2. Un ja to pulki izdosies uzinstalet (ir vajadzigie draiver), tada talak, parejam bluetooth iekartam ir vienalga kas aiz ta bluetooth stav: Windows, MacOS, iOS, Android vai Linux.

Link to comment
Share on other sites

Priekš XP Lumia softa nav.. ir tikai Win7 un Win8.. un, protams, MacOS. Nokia Suite (Ovi Suite) bija vecajām nokiām.. un arī tā jau ir kirdik..

 

 

 

Aplikācijas instalācijas fails vispirms jāiekopē SD kartē un tad tikai caur Wi-Fi to pieinstalē!

 

Šis citāts vien apliecina "datorista" sapratni :D Ieslēdz wi-fi telefonā.. ieej windows marketplace.. atrodi vajadzīgo programmu un instalē..

Link to comment
Share on other sites

datorists

CAP! Te visa sapratne ir naudas maka plānumā! Nevaru es atļauties interneta pieslēgumu telefonam un dzīvoju tādos laukos, kur Wi- Fi ir tikai centrā- līdz manai mājai nevelk! Tāpēc lūdzu, ja nevari neko konkrēti ieteikt, tad vismaz lūdzu bez apvainojumiem!

Bet par USB cardreaderi gan varbūt ir vērts padomāt! Paldies, BORJA! Kādi tie cardreaderi ir, kurš labāks, ar kādiem parametriem vajadzētu manā gadījumā? Vienīgi, ka neērtības sagādās katreiz slēgt telefonu ārā un viklt to karti ārā, iekšā, lai ievietotu cardreaderī!

Link to comment
Share on other sites

reizi nedēļā jau var nokāpt no plosta un aizvilkties līdz tam centram, kur ir wi-fi.

Link to comment
Share on other sites

@@datorists, es par to, ka saki, ka iekopē programmu kartē un tad, izmantojot wi-fi instalē.. nu kas tie par jokiem?! Ja ir wi-fi.. tad pieslēdzies ar telefonu un uzreiz lejupielādē un instalē.

Link to comment
Share on other sites

No skolas raksti ?

 

Piedod bet Amigo senāk bija par 0.99 santīmi, mierīgi var pāris GB mēneša laikā ''sarušināt'' (pārbaudīts variants), tik daudz domāju ka jau vari atļauties.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nevaru es atļauties interneta pieslēgumu telefonam

 

Gigabaits uz nedēļu piemēram okartei maksā 1 latu, to taču vari atļauties?Pasūti, sapumpē ko vajag un miers mājās! Pārējiem ir plus mīnus līdzīgi. Var maksāt tikai par patērētajiem megaibaitiem 1santīms/MB. Aplikācijas nesver simtus.

 

Par karšu lasītājiem, ņem to kas patīk. Apacer piemēram!

 

Kāpēc XP tev nav 3SP?

Link to comment
Share on other sites

datorists

Borja! Paldies par ieteikumu, bet skatos, ka eksistē gan readeri, gan readeri/writeri! Kādas tur atšķirības? Varbūt labāk uzreiz readeri/writeri pirkt, jo man jau vajadzēs iekopēt tajā mikro SD atmiņas kartē no datora aplikācijas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādas tur atšķirības?

 

dooh, tiešām nespēj gugles tulkotājā iesist? nosaukumā atšķirības pateiktas, vieni tikai lasa, otri arī raksta!

Link to comment
Share on other sites

datorists

nnoname!

Tik daudz jau nu es saprotu, kā vārdus Reader un Writer iztulkot! Bet man nav pārliecības. Kāpēc tad flešatmiņām nav atsevišķi izdalīts tā, kuras tikai lasa un kurās var tikai ierakstīt? Līdz šim visās USB flešatmiņās varēja veikt abas darbības.Tas kaut kā tā jocīgi skan. Nav jau CD Room, kurš tikai lasa, bet ja gribi gan gan, tad jāpērk CD R/RW. Iespējams, ka tagad braucu "auzās", bet tiešām nesaprotu, kāpēc pārejas dalās tikai lasošajās un tajās, kas gan lasa, gan kurās var iekopēt failus? Bet nu, ja ir atšķirības, tad acīmredzot manā gadījumā ir vajadzīga pāreja ar abām funkcijām, ja?

Es nevaru izšķirties starp šo https://de.hama.com/00055348/hama-35in1-usb-20-multicard-reader-blue

un šo

http://www.logilink.com/showproduct/CR0015.htm

Varbūt variet palīdzēt, lūdzu? Kurš labāks, kadas atšķirības strap tiem?

Link to comment
Share on other sites

Tak tie cardreaderi visi pusliidz liidziigi.
Neesmu redzeejis nevienu, kas ljautu tikai lasiit bez rakstiishanas.
Njem to, kas atbalsta vajadziigo flashkartes formaatu, un miers.
(izskataas, ka hama varints ir drusku universaalaaks)

Link to comment
Share on other sites

datorists

Izvēlējos to Hama lasītāju, bet pēkšņi iedomājos, ka jāpērk taču tādu, kurā būtu iebūvēts arī eID (elektronisko identifikācijas) viedkaršu lasītājs! Bet nevaru nekādi atrast tādu tik universālu, kurā būtu apvienots viss to karšu atbalsts, kas šim https://de.hama.com/...ard-reader-blue plus vēl eID. Varbūt lūdzu kāds zin ieteikt!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...