Jump to content

[Pārdots] CPU i7 870, LGA1156, 2.93 - 3.6GHz 99 €


Jesus

Recommended Posts

Pārdots CPU Intel Core i7  870

 

LGA1156,  2.93 - 3.6GHz

 

4 cores, 8 threads

 

CPU var testēt un savākt pa taisno no mana datora kā arī līdzi var ņemt savu kasti un testēt (izpalīdzēšu ar transportu Rīgas robežās.)

 

Rīga.

 

120 €

 

100 

 

99 

 

t. 2-65-astoņi-četri-359

Labots - Jesus
Link to comment
Bonifacijs

Nuu iespejams ka cilveki gaida pilnīgāku piedāvajumu

Link to comment

Tā arī ir, ka cena par augstu. Nevienam negribas sapīties ar šo socketu, kamēr cena nav salda, jo mātesplates ir grūti dabūjamas. Vieglāk būs atrast pricēju, ja pārdosi kā combo.

Pats labprāt paņemtu to CPU kā upgreidu savam i5-760, bet ja vairāk par pārdesmit eiro jāmaksā, tad nav vērts.

Link to comment

 

 

labprāt paņemtu to CPU kā upgreidu savam i3-530, bet ja vairāk par pārdesmit eiro jāmaksā, tad nav vērts.
  - gluži manas domas.Bet pa mazām naudām.Man gan tas i3 patīk,visu velk ok,bet gan jau i7 pielietojumu atrastu.
Link to comment

Tev jāskatās Sold tabā, nevis Sale :grin:

~$120

Bet Eiropas līčos gan jau par labāku cenu notrigosi.

Labots - marrtins
Link to comment
Mezavecis

Es 2 gadus atpakaļ nopirku i7 860 + MB pa ~140 EUR. i7 870 varbūt pa 10 EUR labāks.

 

Principā atsevišķi tirgojot šim procim nav nekāda dižā vērtība ņemot vērā, ka 1156 mātesplates uz katra stūra netirgojas. Līdz ar to likumsakarīgi, ka procesori tirgū vairāk nekā plates un cena priekš i sērijas pročiem liekas zema.

Labots - Mežavecis
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

i7 sameklēja jaunas mājas caur SS.lv par 110 Curām.

 

Tagad plate meklē gādīgas rokas. Reaģējiet žigli, jo pārrunas ar potenciālo saimnieku jau notiek.

Labots - Jesus
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...