Jump to content

DVB-S2 signāls no 36°e


maka
 Share

Recommended Posts

Sveicināti

Problēma: nespēju uztvert DVB-S2 signālus no Eutelsat 36°e,(izņemot šo vienu 11823 R 27500) ar DVB-S viss ir ok.

 

Šķīvis 90 cm, centrā 19.2°

 

Jautājums, vai vaina ir tajā ka ir vājš signāls(mazs šķīvis utt), jeb kaut kur tunera uzstādījumos?

Link to comment
Share on other sites

Šķivis tādam LNB izvietojumam uz mulfīda par mazu. Centrā 28E un pa malām attiecīgi 23E un 36E utt.

Vispār jau, nopērc vēl vienu 90cm šķīvi un tad visas LNB izvietosies ērti.

Lai gan pagaidi kamēr siltāks paliek....

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums, vai vaina ir tajā ka ir vājš signāls(mazs šķīvis utt), jeb kaut kur tunera uzstādījumos?
Tādā kombinācijā šķīvis vienozīmīgi par mazu(parastais),ja nav multifokusa vai Maxsimum T-90.Par tjuner uzstādījumiem neko diži nevar ,jau pateikt nezinot ,ko lieto.Bet cirkulārā galva un 10750 uz visiem pie lietotāja uzstādījumiem.
Link to comment
Share on other sites

man arī ir T90 šķivis, kad ar motoru(aktuatoru) pagriežu uz 36E satelītu skaidrā laikā rāda diezgan daudz DVB-S2 kanālus, bet lietainā laikā pazūd lielākā daļa, laikam tad jau man arī antena pa maziņu priekš šiem DVB-S2 signāliem...

Link to comment
Share on other sites

Negrozot Viasat un NTV+ var iespiest 110cm šķīvī (ofset parastā) ar gariem zobiem ziemeļvidzemē.Multifocus 90cm tik garus zobus nevajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

es arī varu teikt ka man rāda ļoti labi, gan Viašrotu, gan NTV, bet runa jau gāja pa kruto DVB-S2 signālu(HD kanāli)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

HD kanāliem objektīvi vajag stiprāku signālu kā SD -tas  bija labi redzams, kad vienu dienu olimpiādes laikā krita baigais sniegs - uz 110cm HD = Off, a SD vēl labu laiku gāja.

 

Manuprāt, 36E-5E tomēr prātīgāk nosegt ar divām ~90cm, tas būtu ar garantiju. Parastās pannas neko daudz tak nemaksā, un 2x90cm būs n-reizes lētāk par visiem gudrajiem toroīdiem. Rezultāts arī būs labāks, jo toroīdam NAV pilns antenas izmērs tālāk no nosacītā centra. Tas protams nenozīmē, ka toroīdi ir slikti, tur ir protams savas priekšrocības

Link to comment
Share on other sites

Man 36.0E uz mazo skiivi iet griezdamies! :)

Labi jau labi, tas tomeer ir pagaidu variants. Kabelji arii taa ir tikai pagaidaam, jo maaja tiks siltinaata.

post-681-0-30754200-1395096867_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man ir 120cm ar 4 galvām, parasti ir OK, bet kā laiks sliktāks tā pazūd signāls.

Plānoju likt 90cm tikai priekš 36E

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

2Aivis2: Tā mazā laikam ir no UK atbraukusi! Smuka sat-saimniecība. Tikai nevaru saprast kā tu 28,2*E skaties.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Aivis2

triis schiivji vienaa virzienaa?!?!

par galvinjaam ar vairaakaam izejaam nekas nav dzirdeets

 

par 36E shaubas maac ka S2 frekvences nepazuud pie mazaakajiem maakoniishiem

Link to comment
Share on other sites

:) Jaa, mazais skiivis kopaa ar lielaako ir atbraucis no UK. Galvas sobriid nav pie rokas ar vairaakaam izejaam, bet tas viss tiks mainiits. Par 28.2.. taa iisti neesmu domaajis (UK jau atskatiijos), bet nu drosi vien ka vel gribeeshu pielikt. Nelaime veel taa ka man ar 4 izeju galvaam nepietiks jo maajaa ir 4 dziivoklji un 3jos no tiem ir vajadziigs pa divaam istabaam. Galvas ar 8 izejaam tomeer ir stipri par daargaam. 36.0E sobriid 10:45 (HD Kino2) raada uz Sunray4 11.70dB, Animal Planet HD - 13.20dB, HD Kino - 9.40dB

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

Man pirms vairākiem gadiem bija 64cm šķīvis. Ar S2 frekvencēm īpašas problēmas nebija. Protams, ja gāza kā ar spaiņiem tad sāka raustīties, bet pie mums jau tik bieži tā nelīst.

Viena no vājākajām S2 frekvencēm ir tā, uz kuras sēž HD Kino kanāls.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nedēļas laikā 3 reizes nākas regulēt LNB jo pazūd ntv+ kanāli uz frekvenci 12073 L 25700 3/4. Noregulē, viss labi rāda, otrā dienā atkal pārāk vājš signāls, pārregulē, 2 dienas paiet un atkal mistiki pazūd..

Link to comment
Share on other sites

Skrūves kārtīgi pievelc? Varbūt kronšteins pie sienas nav stabils.Siena pie kā stiprina kārtīga(nav sapuvis šķūnis)?

Link to comment
Share on other sites

kreiček

man ssita bija ar 7e digiturk, izradijas ka f konektors loorgajas, ik reizi ka vēš uzpuuta, f konektors dancoja, tapec par 0 gaaja

Link to comment
Share on other sites

Šķīvis baro 6LNB un uz tām neizjūt pārmaiņas. Acīmredzot kā jau B7 minēja, tā ir viena no vājākajām frekvencēm. Un tāka galvas pozīcija nav centrā, tad uz pat uz niecīgām izmaiņām signāls krasi reaģē. Pieļauju pat domu, saulainā dienā metāla stiprinājumi uzsilst un mazliet izmainās un ar to pietiek. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, tā izskatās, ka LNB čikojās. Atlaidu  stiprinājumu, pagrozīju, bet signāla nav. Un te pēkšņi atkal uzleca signāls, praktiski nofiksēju tai pašā pozīcijā, kurā jau LNB bija un tagad signāls iet, tik jautājums cik ilgi.

Labots - heatley
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Vari jau pamēģināt patīrīt kabeli, varbūt gals kas ieiet LNB ir oksidējies, ja nepalīdz, tad galva vainīga. Man pašam ir bijuši abi varianti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jurkins19702

vai kāds ir mēģinājis uztvert uz 36e   Al Jazeera HD,CNC.Lider TV .....,vārdu sakot vājo signālu? Ja ir tad kāds ir signāla stiprums?

Link to comment
Share on other sites

selection

IR man Al Jazeera HD,CNC bet signals raustas loti no 30%-10% tas zemgale 80cm skivis ,un nav speciali temets uz siem kanaliem.

Link to comment
Share on other sites

Al Jazeera HD taču vertikālā polarizācija, tur jau cirkulārā galva nederēs.

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...