Jump to content

Plug and play monitor


Klintaaa
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man ir radusies problēma, manā rīcībā ir ticis dators - dell latitude d620 ar video karti intel 945gm
Cs ir maz fps, esmu mēģinājusi gan dažadus config failus lai palielinātu fps, gan pati rakstijusi rate, fps_max utt.
Nekas nelīdz, fps kad tuvumā neviena nav ir aptuveni 20, kad kāds ir blakus tas ir 10, vai pat zem tā.
Parastajos cs serveros fps ir mazliet augstāks, 30, 40, zombijos tas ir pārāk zems.

Choke ir ap 100 visu laiku, cik zinu tas ir labojams ar configa rediģēšanu.

 

59qad29mqvtt2r57quv.jpg

 

Man uzrāda, ka ir plug and play monitor, bet, lai nebremzētu, vajadzīgs multiple monitor režīms, kā to panākt?

 

mdhr0mfp8ci3ybggputz.jpg

 

htft0xo0ao54rh31wwf.jpg

Link to comment
Share on other sites

intervall

ar to integrēto VGA neko vairāk nedabūsi.


Pašu cs'u vari mēģināt pārslēgt uz software režīmu un 16 bitiem,mazliet iegūsi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo viens seši uz tādiem dzelžiem jāiet uz urrā.
īsti tā nav, hvz kas par triku, bet pat tai idiotiskajai "2 kastes/siena/siena/trepes" grafikai ar modiem neiet labi, man uz i3 un hd 5470 ir kaut kādi mistiski fps dropi. 
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu nezinu, ar geforce 2 un wine uz 3 pentījuma izspiedu stabilus 30 fps pirms gadiem 10. 

Nezinu kas tie par modiem, bet tīram 1.6 jāiet ir bez problēmām. 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Fuj, caurspīdīgo tekstūru particle efekti nekad nav bijuši abi :D

 

Zinu, kas ir war3, bet arī tas nesagādāja pārāk lielas problēmas. 

Protams, ja nepārvarama vēlme spēlēt war3 uz tādiem dzelžiem, gan jau atradīsi kādu komandu, kas to attiecīgo vizualizāciju dizeiblo. 

Link to comment
Share on other sites

cs izšķirtspējas 800x600 16biti opengl

Parastajos serveros ir kādi 40-50fps, zombiju modā ir zem 20, pārsvarā ap 10fps.

Varbūt kāds var paskaidrot kas īsti ir tas plug and play un vai viņš var traucēt kādā veidā fps.

Cik esmu dzirdējusi tad viņam ir jābūt uz cita pieslēguma.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Varbūt kāds var paskaidrot kas īsti ir tas plug and play un vai viņš var traucēt kādā veidā fps.

Plug and play vienkārši rāda tad, kad kompis neatpazīst monitoru, FPS tas nekādā veidā netraucē (vienīgi var būt grūtības uzlikt ekrānam vajadzīgo izšķirtspēju vai refresh rate, bet tam ar spēles fps nav nekāda sakara) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...