Jump to content

Win7 update problēma (iespējams arī Win8)


Stasss
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

 

Jau kādu laiku sāk nomocīt šī problēma - domāju Jums arī! ( Maybe varbūt es vienīgais tads) :)

 

Pēc jaunām Win7 instalācijām, liekot virsū update, itkā viss notiek skaisti un jauki..Līdz restarta kad visi update paliek pie viena un tā paša - Failure configuring Windows updates. Reverting changes...

Rezultātā nekādi updeiti netiek uzlikti, un pec laicinja atkal viss atkartojas, updeiti atkal instalējas, restarts, un Failure configuring Windows updates. Reverting changes.. 

WTF?

Sākumā domāju ka tikai man vienai kastei šis viss, bet nāk otrā, trešā, atkal tas pats.

Googlēju, bet tur ieteiktie varianti neko nemaina.

 

Tapēc jautājums, kā tiekam gala ar šo?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man Windows 8 pat tik tālu netiek. Itkā uzliek visus update, bet beigās izmet kļūdu un lai mēģina vēlreiz. Iepriekš viss bija labi, bet tagad jau kādu labu laiku šī problēma pastāv. 

Link to comment
Share on other sites

Pagājšgad, kādu laiku atpakaļ bija probza ar vienu MS ofice apdeitu. Visu laiku rotēja, bet neuzlikās. Atslēdzot to konkrēto apdeitu probza pazuda.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ofiice apdeits šoreiz laikam nederēs, jo ir mēģināts gan ar Ofiisu 2010, gan 2013, gan vispār bez!

 

M@R$$ - pašlaik to esmu izdarījis priekš savas kastes, bet tas domāju - nav problēmas risinājums, un diez vai pareizi ir dzīvot bez apdeitiem!

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Man 7niex nogāja 4 gadus bez neviena updeita ;) nogāzu tikai sakarā ar SSD maiņu ;) tagad sp1 un jau gads bez neviena apdeita ;) Čakarēt ejošas lietas ir bezjēdzīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

intervall

Nav bijis līdz šim nekādu problēmu,šajās brīvdienās trim dažādām kastēm liku,visi jauninājumi uzliekas bez problēmām.Vienīgais,atjauninu manuāli-esmu atslēdzis,lai jaunina automātiski.Pēc update agent uzstādīšanas restartēju,jo bez restarta gan bieži daudzi jauninājumi neuzliekas.Neko citu maģisku nedaru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
intervall

Kā uzzināt,kurš apdeits kauj nost draiverus?Ir kāds veids,kā to pārbaudīt?

Kauj nost vga,sata,MEI(pci simple communications) draiverus.

Atrisināju caur pakaļu-ar vecākiem draiveriem nekādu problēmu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Paceļu tēmu, jo tikko saskāros ar diviem windows 7 ar identisku problēmu kā autoram. 

 Otrais ir svaigi instalēts un nav pat MS Ofice instalēts.

 Varbūt ir uzradies beidzot risinājums?

 Pie stage 3 uzkaras.

Diemžēl dažiem nevar nekādīgi ieskaidrot ka tie apdeiti nav vajadzīgi... .  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Diemžēl dažiem nevar nekādīgi ieskaidrot ka tie apdeiti nav vajadzīgi

 

Es viens no tiem, bet patlaban viss notiek. Toreiz, jā, nācās ar labo peles klikšķi atslēgt ieciklējušos Office apdeitu.

Link to comment
Share on other sites

Klientiem gan apdeitus salieku, bet pašam ir pofig, drīzāk nav apdeitu, kā ir.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Varbūt ir uzradies beidzot risinājums?

Pēc meklēšanas,update agent instalēšanas restartē(jauninājumus vēl neliec)?Nelīdz? 

Prasās sivēnam sp2,nebūtu jāčakarējas...

Link to comment
Share on other sites

Elementāri. Ja neuzliekas kāds, tad atvelku no microsoft un uzinstalēju manuāli. Kas galēji neuzliekas ignorēju, pēc laika paši pieregulējas. Ja jau win 8 variācijas manuprāt ir programmētas pavirši (programmētāji vairs neprot elementāru un pašsaprotamu lietu - attēlot kā notiek process, tā vietā tiek atrādīts melns ekrāns; vēl kuriozs - ziņo, ka notiek darbības ar account, bet kuru - tas ir noslēpums utt utml), tad nav brīnums, ka arī updates pēdējā laikā tiek sagatavotas pavirši.

Link to comment
Share on other sites

Pats win7 ir legāls. Šādi joki bija, kad vajadzēja downgreidot no win8 uz "kreiso" win7 HP Pavilionam. Ir 4 gab. updeiti, kas izsauc šādu problēmu. Nāksies tev likt manuāli updeitus, sākumā NET framew...tad win security ar "attacer" saturu

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Kopš pāris reizes darbā sastapos ar šitiem niķiem, lietoju RT7lite un updates integrēju. No problem since...

Link to comment
Share on other sites

intervall

Mazliet muļķīgs jautājums-pie pirmajiem updeitiem,neliekot virsū .net framework 3.5.1 jauninājumus,bet uzliekot uzreiz .net 4.5.1 pēc tam piedāvās jauninājumus 3.5.1?


Jautāju,jo uzliekot ms.net framework 4 ,3.5.1 piedāvā.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Windows 7 (Sp1) problēma ar jaunināšanu  - reverting changes - novērota pat absolūti legālās instalācijās.

Interesanti, ka ultimatīvajai vistai (Sp2) līdzīgu problēmu nav, tur process norit ātri un bez aizķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...