Jump to content

Atsauksmes par "Renovators"


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Instruments, kā tāds, labs un ērts, bet lai pirktu Topžopā (noteikti no alibaba par 20$ var dabūt)...

Ja saimniecība plaša, pašam patīk darboties un visi pamatinstrumenti ir, tad var pirkt arī multitooli, bet pazīstama ražotāja.

Te bij apskats  konkrētajam verķim http://2bis2.ru/otzyv-ob-elektroinstrumente-renovator/

 

P.S. Nedaudz kļūdijos 30$ ar visu komplektāciju http://www.alibaba.com/product-detail/Hot-selling-home-renovation-tools_154337392.html

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Top Shops baigi reklame to renovatoru

 

Makita

Bosch

Pa lēto

 

izvēlies kāds patīk un kādu vari atļauties... bet pats galvenais IZSLĒDZ TELEVIZORU!

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

Gluži ne pa tēmu, bet man sāpe, kas nosacīti saistīta ar top-shop preci.

 

Mamma, protams, nevienam neko nejautājot, paņēmusi sev to tvaika tīrīšanas ierīci no top-shopa.

Atnāca - protams, baigais sūds.

14 dienu laikā var dot atpakaļ - to arī darīs, ja došu kādu alternatīvu.

 

Tad nu uzgāju tādu Kärcher SC 952

Ir lietojams? Ir alternatīvas +- tajā cenā?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Pēc tās renovator reklāmas sapratu, ka bezmazvai var everestu nolīdzināt no zemes virmas un i to vēl darbosies, lai noslīpētu 4 galdus

Link to comment
Share on other sites

banu vajag par tādu topiku. ieliec bildi un aprakstu kas tas ir par sūdu. normāli cilvēki crapshopus neskatās un nezina. vai ej uz cāli prasīt par tv reklamētiem sūdiem.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Da tak iemet googlē un visu redzēsi, un tikai nevajag tēlot invalīdus, kas neko nevar atrast un topika autoram jāieliek bilde

Link to comment
Share on other sites

<offtopic - Domugrauds - vai tik neesi aizpētījies pats jau līdz tai robežai? kam vajag to info - man vai autoram? /offtopic/>

 

Man ir īpašumā līdzīgs agregāts no Bosch. Pielietojums šim rīkam tomēr ir ļoti specifisks. Pamatā der tad, ja vajag tiešām kaut ko salabot, kur problēmas ar klāt tikšanu. Reāli izmantoju labi ja reizi pa 2-3 mēnešiem. Man gan ir kaudze visādu citādu instrumentu arī šķūnītī.

Vēl tiem verķiem ir kaut kādi 3 dažādi montāžas varianti, kuri nav savā starpā savietojami.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Man te tas renovators maksa padsmit eiro kautkaadaa kreisajaa sadziives tehnikas veikalaa. Vienkarsi skatos ka LV topshops prasa gandriiz 100 eiro pa to ierici. Ir man gan slipmasina, gan lobziks, gan dremelis, bet sitas jau reeklaamaa sola ka var pat naglas griezt un ko tik vel ne, domaju jauzprasa.

Tiesa, kas teica par bildem un linkiem gan jaatvainojas, jo rakstu no iPad IPB aplikaacijas, taapeec nav man tada iespeja.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Vispaar nav gan. Esi zinosaaks - paraadi.

P.s.- mazliet gan Tev atmina sascobijusies, nemaz tik sen tas veikals nav ciet, Krasta Elkor neklasificeejaas kaa lielveikals.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

pa padsmit eiro tu varēsi nopirkt sūdu, ar ko nagus pievīlēt. bet tas arī var būt noderīgs, varbūt (ļoti varbūt) nākošreiz mācēsi topiku noformēt .

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Un kas tur iisti nenoformeets? Varbuut veel reklaamas linku uz topshopu ielikt? Varbuut ielikt youtube visu to garo puuslotaaju reklaamu un linku seit?

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tur jau taa lieta. Saubos ka kaads speciaali seez un skataas tos teleshopus, sodien pat baroju beernu un fönaa tv , tur arii to reklaamu redzeeju un atcereejos ka te taadu hlamu tirgo pa 19 eiro.

Link to comment
Share on other sites

Noderīgs tūlis specifiskiem darbiem, piemēram izzāģēt vitruves skapīša sienā caurumu, lai vadu ar kontaktdakšu dabūtu cauri, nejaucot nost to skapi ar izlietni n'shit. Ar citiem instrumentiem to arī varētu izdarīt, bet pišuks būtu nesamērojami lielāks.

 

Man gan ir zaļais bošs, nevis topika vaininieks renovators. Galvenais, lai konkrētam aparātam varētu dabūt piepirkt klāt vajadzīgos asmeņus, no tā paša vai cita ražotāja

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Vēl tiem verķiem ir kaut kādi 3 dažādi montāžas varianti, kuri nav savā starpā savietojami.

 

Esot kaut kāda pāreja, lai var savietot ar citiem. Ar tiem topshopiem ir cita problēma - ja tu reiz kaut ko esi pasūtījis, viņi tev visu laiku uzbāžas ar visādiem piedāvājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...