Jump to content

Olimpiāde 2014


Aivic
 Share

Recommended Posts

Meklēju iespējas sekot līdzi Soču olimpiādei HD kvalitātē. Atceros, ka pirms 2 gadiem Sky IT bija 10 speciāli kanāli šim notikumam, bet tas vairs zināmu iemeslu dēļ nav pieejams. Kādas alternatīvas, kur skatīties? Padalieties. Par Viasat esmu lietas kursā, bet to atstāju kā pēdējo variantu.

Link to comment
Share on other sites

Par parastajiem kanāliem esmu caurmērā informēts, bet vairāk interesē specializētie, kuri rādīs pilnīgi visas disciplīnas un tad var izvēlēties, ko skatīties, bet ar šiem FTA un tamlīdzīgiem bieži vien ir tā, ka 10 kanāli, bet visi rāda vienu un to pašu - tad ,protams, pietiek ar 1, ja nav speciālas valodas prasības :)

Link to comment
Share on other sites

Gan jau internetā uzpeldēs informācija par SAT fidiem, kur ir tiešā translācija. Tikai tur parasti ir PRO formāts un ne ar kuru katru uztvērēju to signālu var paņemt.

Link to comment
Share on other sites

Es ar labprāt iespamošu te.

 

Kā ar interneta tiešraidē? Pietiktu arī ar SD.

 

Iepriekšējās spēles bij ļoti labs saits eurovisionsports, kas praktiski visu rādīja vienlaicīgi padsmit kanālos. Bet cik uzraku uz šīm spēlēm EU vairs nav iepirkusi tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Tiesības netika piešķirtas EBU (kas iepriekš nodrošināja to saitu un izplatīja tās visām Eiropas sabiedriskajām televīzijām), tāpēc visticamāk, visi oficiālie strīmi šogad būs geo-blocked.

Link to comment
Share on other sites

Cik tad bitraits būs viašrotam? Kautkā baigi labo kvalitāti neesmu redzējis. Friči vismaz raida ļoti kvalitatīvu bildi.

Link to comment
Share on other sites

Viasat HD jau nav medus pieejams. Bet parakstīties viņu verdzībai tīri dēl olimpiādes arī negribas. 

Link to comment
Share on other sites

Viasat HD medus ir pieejams, bet dārgs, kā arī Rīgā man Siriusam ir koki priekšā, tāpēc meklēju citas alternatīvas. Kurš zina kas notiek ar Sky UK, SKY DE - tie neceps kāds speciālus kanālus par godu šim notikumam? Pats brīvdienās tikai varēšu pārbaudīt.

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pa Krievijas 1. sporta kanālu tieši patreiz iet spēļu tiešraide HD kvalitātē. Kvalitāte ir ļoti laba.

Link to comment
Share on other sites

Lai netaisītu jaunu tēmu, jautāšu šeit.

Vai kāds ir atradis, kādu labu Android aplikāciju ar kuru varētu labi sekot līdzi gan rezultātiem gan programmai par attiecīgo dienu. Ideāli, ja varētu vēl LV izfiltrēt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveidoju Soču Olimpisko spēļu hokeja turnīra kalendārus! Kalendārus var lietot arī kā ekrāntapetes!

http://failiem.lv/u/djarnny

 

Es pats vienu izprintēju uz A4 lapas un ielaminēju. Izskatās pa pirmo un ērti būs lietot hokeja grupu spēlēm! :)

Link to comment
Share on other sites

Kurš man var palīdzēt? Man vajag noripot rītdienas olimpisko spēļu atklāšanu HD kvalitātē. ENG vai, sliktākajā gadījumā RU valodā. Samaksāšu!

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Atklāšanu varēs torentos novilkt bez kādām problēmām un HD kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Kam nav pieejams :pooh_honey: tas var ieskatīties kartina.tv tur tagad akcija no 06.02-11.02 skatīšanās bez abonēšanas.

Labots - jankoboy
Link to comment
Share on other sites

Vai kaadam nav info, uz kura transpondera ir dziivo tie Viasat OS HD kanaali. SD izdevaas noskeneet, bet tos HD kkaa nevaru atrast.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurš man var palīdzēt? Man vajag noripot rītdienas olimpisko spēļu atklāšanu HD kvalitātē. ENG vai, sliktākajā gadījumā RU valodā. Samaksāšu!

 

Varu atsūtīt Tev ielūgumu uz Sporta Torrenta trakeri, kur noteikti tiks ielikta olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija.

Tur tiek ielikti arī pilnībā visi NHL sezonas mači..

 

P.S. Pievienoju klāt pāris jaunas olimpiskā hokeja kalendāra versijas..

http://failiem.lv/u/djarnny

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz salīdzināju HD kanālus skatoties spēļu atklāšanu.

1. Viasat HD4 ~15Mbit/s

2. TV2 Norge HD ~13Mbit/s

2.Visi krievu HD ~12Mbit/s

3.ZDF HD ~13Mbit/s

4. Šveices HD ~12Mbit/s

Link to comment
Share on other sites

HeHe, LTV 7 izgāzās uzreiz ar pirmo Latvijas sportista tiešraidi..

Rastorgujevam otrā šaušana, bet šie palaiž reklāmu!

Livescorā lieliski taja brīdi rādija, ka pēc 10-20 sekundēm Rastorgujevam jāšauj..

Labi, ka laikā pārslēdzos uz VSB un visu redzēju bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Tak guļus (1. šautuve) nesašāva vienu.

Ā, fu, skatos, ka šie otro šaušanu nav rādījuši. Pats pa ārzemēm skatījos. Tāpat Jānis 9 vainīgs.

Labots - auzijs
Link to comment
Share on other sites

Skatos, brīnos (uz komentiem).

 

Vai ta vislabāk nav skatīties tās valsts TV, kur viss notiek? Redzēju Bjerndālena smīniņu pirmajā šautuvē, otrajā jau plats smaids. Redzēju mūsu puiša nelaimi pirmajā un veiksmi otrajā šautuvē. Bez reklāmām.

 

Veči, ir taču internets, ir taču LiveTv.....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vainīgs, vainīgs !!!!! Kāds teica - vainīgs, značit - vainīgs.

 

Te man kāds biedrs uzvaicāja - kā lai redz kaut ko konkrētu, gudriniek.... Atradās links.

 

Nevīžoju lasīt Foruma noteikumus līdz aknai. Jautājums tāds - vai šeit drīkst publicēt savstarpēji interesējošus linkus uz Olimpiādes TV translācijām?

 

Ja drīkst, tad kādā formā - šādi: sop://broker.sopcast.com:3912/150378, vai kaut kā cenzēti?

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka der. Bet banānu dabūt neder...... Autortiesības, Jauki.


Sūds ar visiem banāniem un pirtiņām.....

 

Reku skuķi skrien uz dēlīšiem un šauj kaut ko - sop://broker.sopcast.com:3912/147066

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nedaudz salīdzināju HD kanālus skatoties spēļu atklāšanu. 1. Viasat HD4 ~15Mbit/s 2. TV2 Norge HD ~13Mbit/s 2.Visi krievu HD ~12Mbit/s 3.ZDF HD ~13Mbit/s 4. Šveices HD ~12Mbit/s

 

Krievu HD Sport un Sport1 7,5 MBit/s

Link to comment
Share on other sites

Te skrien ar slidām  -  sop://broker.sopcast.com:3912/150378

Te braukājas ar ragutiņām - sop://broker.sopcast.com:3912/148400

 

P.s. vairs nebraukājas - grūsta akmeņus.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zin - pa kuriem HD kanāliem uz 13E un 5E Hotbird rādīs hokeja spēli LAT : SUI ? Ir peejams medus..

Labots - Trust008
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...