Jump to content

Olimpiāde 2014


Aivic
 Share

Recommended Posts

ZiepjuKastes linkus es cenšos laicīgi izmedīt no LiveTv attiecīgā raidījuma komentiem. Tur nemīl komentētājus, kuri dod linkus uz "neoficiāliem" resursiem (t.i. - tādiem, kuru nav LiveTv "pareizajā" sarakstā), tāpēc attiecīgus rakstus dzēš. Lielākoties linki ir uz Krievijas oficiālajiem "rādītājiem"  - pirmo kanālu, sporta kanālu u.t.t. Tādēļ tur redzams tas, ko nu tai brīdī rāda......

 

Debilizatoru izmantoju, ja galīgi nekā cita nav, jo bildes kvalitāte tur tāda-nekāda. Un Krievijas otrais kanāls ar reklāmām. Bet toties droši, ka kaut ko redzēs.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Agris 77 

Kur tu dabūji informāciju ka RSI LA 2 HD rādīs LAT-SUI spēli???

Man vairāk intresē par 6dienu kur varētu redzēt spēli HD no jeb kura sputņika. 

15 February  SWE - LAT

Link to comment
Share on other sites

LAT - SWE var skatīties te  - 0.8W 11293 H tp C6 DVB-S2 8PSK SR 25000 FEC 3/4 TV3 HD. Ar medu problēmām būt nevajadzētu.

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

Var kāds PM iemest info par medu, patreizējais nerauj vaļā nevienu no minētajiem HD kanāliem. Paldies!

Labots - abyss00
Link to comment
Share on other sites

Jūs šeit viens otram galvu jaucat...

Latvija - Šveice HD skatāma tikai:

RTS Deux HD (13E)

HD6 (5E),

kur otrais nedaudz labākā kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Tobrīd

 

Nedomāju ka man bija nepareizs kanāla nosaukums

Tobrīd, kad es uzrakstīju savu repliku, ikviens varēja manus vārdus pārbaudīt, bet tagad neko, vilciens aizgājis... :)  

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku ka RTS Deux HD nerādija. Viss kā parasti, Šveices hokeja izlases spēles tiek rādītas vairākos kanālos, vācu un franču valodā, pirms pāris gadiem bija pat trīs kanālos, plus vēl itāļu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Ziemas olimpiāde paliek arvien seksīgāka. Tas, skatoties sieviešu slēpojumu. Daža laba, ja ļautu, būtu peldkostīmā laikam. :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu ļoti vīlies! Vai arī nemāku atrast?!?
Tiešām nav neviena oficiāla adrese/vieta kur var redzēt Soču olimpiskā hokeja turnīra spēļu labākos momentus vai vismaz vārtus?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka man nāksies 2dienas izšķirošo hokeja spēli vērot caur telefonu..

Ir kāds mēģinājis skatīties RE TV ineta translāciju laikā, kad pa to rāda hokeju tiešraidē?

 

Man te stāsta, ka itkā ineta translācijā esot redzēts uzraksts, ka šobrīd RE TV virszemes tv kanālā rāda hokeja spēli,

bet i-neta translācija rāda tikai šo paziņojumu..

 

Vai tā ir taisnība?

Link to comment
Share on other sites

Agris, tevis nosauktajā kanālā nerādīja nekādu LAT-SUI spēli, bet gan kaut kādu apbalvošanu. Protams laika vairāk jau nebija meklēt, kur ko rāda, tāpēc nācās skatīties vien SD kvalitātē.

Tagad gaidu no Tevis mazu sarakstu ar HD kanāliem uz 5E un 13E, kur rādīs izšķiroso spēli rīt - 18/02. :king2:

Link to comment
Share on other sites

Es spēli skatijos VSB, bet epizodiski ieslēdzu RSI LA2, lai pārliecinātos ka viss kārtībā, rādija. Labi, noiets etaps, tāpat neko vairs nevar mainīt.

 

Šveicei uz 13E ir 6 HD kanāli, http://www.lyngsat.com/packages/srgssr.html iezīmēti zaļā krāsā, kāds, noteikti rādīs, vismaz tā vienmēr ir bijis. Šajā lapā http://tvprogramm.srf.ch/q/start/20/va/2 rakstīts ka spēli rādīs SRF Zvei HD kas ir uz 10971, citu ideju par šiem diviem pavadoņiem nav.

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

 Jā, šo spēli HD rāda 13E - SRF Zvei HD; RTS Deux HD un RSI LA2 HD, 

kā, protams, arī 5E - HD3

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...