Jump to content

Opel salona apgaismojuma slēdzis


postal1188
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Iegādājos 1995 gada opel astra, bet pirmo reizi mūžā ieraudziju tādu intresantu lietu kā salona gaismas slēdža neesamību! vai arī es to nespēju uziet!

Ja kāds zin kur šis slēdzis ir noslēpts tad lūdzu atklājiet man ar!

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos  tad gaismas slēdzi paraujot uz āru ieslēdzās salona apgaismojums, tik sen bija tāds auto kad jau piemirsies  :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Un es biju pārliecināts, ka manai Zafra-i nav salona gaismas slēdža. Hmm.

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka autiņiem nav jūzera manuāļa. Tīri jābrīnās, kā cilvēki iemācās apmainīt akumulatoru un riteņus.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Jā es arī pagājušovasar brīnijos kā var manā opelī ieslēgt gaismu līdz draugs pateica ka es esmu muļķis un parāva gaismu slēdzi uz āru :D

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Nu pēc Ratz un arla tekstiem autors noteikti tā arī gudrāks nepaliktu - kā lai parauj kādu gaismas slēdzi uz āru, ja to slēdzi nemaz atrast nevar..

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pat manam pirmajam opelim vēl bija 'paraušana uz āru'... '87 gada Omegai.

 

upd.

ah, topika saimniekam '95 astra.. arī senils braucamais.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

1.Nu reizēm rezerves slēdzis slēpjas zem šofera beņķa, jāskrūvē nost un jāpēta.

2.ja tur nav jāieskatās zem rezerves rata, varbūt vadi pārbersti.

3.ja tas nelīdz nomainam visus drošinātājus.

4.ja vē nav mainam motoru.

5. ja arī tas nelīdz, provējam uz šofera pusi pavilkt slēdzi ar ko ieslēdz tuvās gaismas.

6. nu ja tas arī nelīdz lasam user manuāli

7. nu ja arī līdz šim neviens punkts nav palīdzējis mainam mašīnas īpašnieku!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es ar savu Astru pusgadu nobraucu, nevarēju salona gaismas slēdzi atrast. Beigās metu kaunu pie malas un pajautāju gudrākam cilvēkam  :biggrin:  Tagad liekas tik elementāri, bet nezinātājs nu nekādi nevar izdomāt, ka tuvo gaismu slēdzis jāvelk uz āru. Vēl jau arī atpakaļgaitā ne visi māk Opeļiem ielikt  :mrgreen2: 

Link to comment
Share on other sites

Drauga vektrai, kkāda 97 gada laikam, arī nenormāli tizli, lai salona gaismu ieslēgtu jāparauj gabarītu,tuvo gaismu slēdzi, ibio, nevarēja kā lielākaji daļai atsevišķu pogu :D tam pašam vw kkādam tāda veidā ieslēdz migliniekus, bet nē, opelim šita vajadzēja.., sacepos baigi par to toreiz kad uzzināju kā to var izdarīt, jo ļoti nočakarējos ar meklēšanu :D

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Paldies par atbildēm :) tiešām tuvo gaismu slēdža pavilkšana uz āru ieslēdz salona apgaismojumu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

tuvo gaismu slēdzi pavelkot uz āru, būs gaisma salonā

Kaut ko tik debīlu tikai opel inženieri ir spējīgi izdomāt. Paldies dievam, man nekad nav bijis neviens opelis un ceru ka arī nebūs. 


 

 

Žēl, ka autiņiem nav jūzera manuāļa.

VIL, vai pērkot lietotu auto vienmēr ir līdzi user manuālis? Pie tam viņi skenēti netā ar uguni nav atrodami dažiem auto. Piemēram es savam Pajero III neveiksmīgi kādu 1/2 gadu meklēju, tā i neatradu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

User manual autiņiem var dabūt krievu trekeros

Servisa manuāļi gan tur biezā slānī, usermanuāļi - figu 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
atkarigais

Izspārdīšu sprāgonīti.

Tieku ik pa laikam pie zafiras ar šitādu slēdzi, bet slēdzot uz tuvajām ir nekontakts pakustinot tik var normāli ieslēgt un gaismas šad tad mirgo nedaudz.

Jaftājums: šitiem ir tāda slimība un vajag patīrīt kontaktus, vai labāk paņemt šrotā citu ar cerību, ka būs labs?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...