Jump to content

Kas notiks ar xx@apollo.lv pēc 15.02.2014?


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

Saņēmu šādu mīlestības vēstuli no Lattelekom....  mainīt paroli un vēl ik menesi maksat protams nevēlos. Kas notiks ja ignorēšu šo, parstās darboties vai kā???

 

Lai Lattelecom klientiem radītu iespēju izmantot modernāku e-pasta pakalpojumu, esam uzsākuši e-pasta uzlabošanu un drīzumā piedāvāsim Jums jaunas funkcijas.

 

Dažas jaunās iespējas: 

- paaugstināta e-pasta darbības stabilitāte; 

- pilnveidota drošība ar daudzlīmeņu drošības mehānismu (vairāklīmeņu ugunsmūris, e-pastu plūsmas kontrole pret pārslodzi, vīrusu un surogātpasta kontrole un citi); 

- e-pasta vide būs piemērota jaunākajām interneta pārlūkprogrammām un mobilajām ierīcēm.

 

Esam jau uzsākuši pakāpenisku pāreju uz jauno e-pasta platformu, tāpēc, lai varētu Jums piedāvāt jaunās iespējas un Jūsu e-pasts strādātu vēl labāk, lūdzam līdz 2014. gada 15. februārim noteikti nomainīt savu e-pasta kastītes paroli Lattelecom e-pasta tīkla vietnē http://webmail.lattelecom.lv/.

 

Ja Jums ir jautājumi, lūdzam rakstīt uz e-pastu: lattelecom@lattelecom.lv

 

Novēlot veiksmīgu sadarbību,

Jūsu Lattelecom

Informācija par Lattelecom e-pasta pakalpojumu:


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    14

  • Pirkss

    29

  • vvv

    10

  • Bonifacijs

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ir redzētas atbildes vēstules no citiem provaideriem, kad kā nepiegādāta epasta iemeslu min bloķētu kontu.

Gan jau šeit būs tāpat: nepiegādāsies vēstules. KAd piekritīsi jaunajiem noteikumiem, sāks piegādāties.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Sanāk ka jātin makšķeres uz  google


No iepriekšējā LTK recedīva par maksas e-mail pirms nu 3-5 gadiem kaut kā pamanījos izvairīties, šie vienkārši piemirsa atslēgt manu pastkastīti, t.i. atslēdza papildus izveidoto pastkastīti bet atstaja manu nu jau gadus 20+ lietoto

Link to comment
Share on other sites

nu vispār jau tur nav teikts, ka pēc 15. datuma tas pasākums nestrādās, ja parole netiks nomainīta. Pazvani uz helpdesku un uzprasi kas būs. tikai nesaki savu konta nosaukumu :D

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
Atverot saiti un lasot uzmanīgi aizdomas par darbaspēju izsauc frāzes "Lai arī turpmāk Tavs e-pasts strādātu kvalitatīvi un bez traucējumiem, 

aicinām līdz 2014.gada 15.februārim nomainīt savu e-pasta kastītes paroli Lattelecom e-pasta tīkla vietnē. 
Lai nomainītu paroli, Tev ir nepieciešams autorizēties savā lietotāja 
kontā, atvērt sadaļu "Iestatījumi", tad atvērt izvēlni "Parole" un aizpildīt nepieciešamo informāciju."

 

un Tev ir iespēja iegūt:

 
  • E-pasta kastītes ar adresi vārds@ ltk.lv;
2.2. Ja lietotājs turpmāk nevēlas lietot e-pastu vai nepiekrīt e-pasta lietošanas
noteikumiem, viĦš var atteikties no e-pasta, nosūtot no attiecīgās e-pasta kastītes
pieprasījuma vēstuli uz Lattelecom Palīdzības dienesta elektroniskā pasta
adresi lattelecom@lattelecom.lv. Pēc attiecīgā pieprasījuma saĦemšanas par
e-pasta sniegšanas pārtraukšanu visi lietotāja personas dati nekavējoties tiek
izdzēsti no Lattelecom datu bāzes.
kā arī noteikumu citāts 4.12. Lietotājs sedz visas tam nepieciešamās ar e-pasta lietošanu saistītās izmaksas.
 
Novēlot veiksmīgu sadarbību,
Jūsu Lattelecom
Informācija par Lattelecom e-pasta pakalpojumu:

LTK helpdesks parbaudīja manu pacietību līdz baltkvelei ar aicinājumiem  spiest taustiņus 1-4 visādu opciju izvēlei, bet nu finalā dabuju ziņu ka pamazām pariet uz xx@ltk.lv  un ka parreģistrēšanās nozīmē arī pāreju uz @ltk.lv un ja paroli nenomainīs tad viss raustīšoties un normāli nestrādāšot!!!!

Nu ja meitene neko nesajauca, tad vieglas smiltis @apollo.lv!!!!!! :skull:  :scout_en:       :jester:       :offtopic:  viva la google

Labots - Bonifacijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

viss raustīšoties un normāli nestrādāšot!!!!

izklausās pēc muldēšanas, lai tik tu sabītos un mainītu to paroli :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

http://forums.lattelecom.lv/svarigi-nomainiet-pasta-paroli-t4799.html?sid=9f9cca4ecf8daaba42cb1b138e1a0dc7

LTC saka, ka paroles maiņa nepieciešama lai varētu atsekot kurš lieto to e-pastu un kurš nē.

No drošības viedokļa - paroles IR ik pa laikam jāpamaina. Nekādu iemeslu histērijai neredzu.

Jāmaksā esot tikai pārsniedzot zināmu apjonu (to 1GB?).

Tā kā esošajiem klientiem nav jāiespringst, pie tam - ja visas vēstules ar POP3 izgrābj, kādi tur apjomi?

Link to comment
Share on other sites

Man šajā sakarā visvairāk nepatīk domēna maiņa no apollo.lv uz ltk.lv. Kā nekā 100+1 dažādi konti sareģistrēti ar to apollo.lv e-pastu. Un ģimenē tiek izmantotas 4 gab. apollo pasta kastītes. Tad man tagad sanāks, ka viss jāpārreģistrē uz jauno e-pasta adresi? Sviests!!!

Un cik ilgi uz jauno kastīti pāradresēsies vēstules, kas sūtītas uz veco e-pastu?

 

Ceru ka būs arī pozitīvas lietas:

1. Nākotnē pienāks mazāk spama;

2. Beidzot varbūt arī caur GPRS sāks darboties viņu smtp serveris, citādi pašlaik murgs ar e-pastu sūtīšanu no telefona.


 

 

ja visas vēstules ar POP3 izgrābj, kādi tur apjomi?

Tas ir reāli iespējams tad, ja e-pastu lasi tikai no viena konkrēta datora. Bet kurš gan vairs mūsdienās tā dara? +vēl čakars ar e-pastu atjaunošanu pie kompja pārinstalēšanas.


Vēl - izskatās, ka LTC e-pasts jebkurā gadījumā pavisam tuvā nākotnē būs maksas pakalpojums.

Link to comment
Share on other sites

Kādas vēl ir labas alternatīvas bezmaksas e-pastam, bez gmail?

- inbox.lv - visiem zināms, bet šad tad gļukojošs, vismaz kādu laiku atpakaļ.

- hotmail.lv - microsoft piedāvātais e-pasts;

- me.com - apple piedāvātais e-pasts;

-...

 

Kādas atsauksmes, salīdzinājumi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda vaina gmail`am? Baidies par "privacy"?!

Vaina nav, bet neba viņs vienīgā opcija. Citiem, piemēram, nav andrīša trubas un g-maila, bet pie win8 instalācijas ir nācies piespiedu kārtā tikt pie @hotmail.lv konta, varbūt ka var iztikt arī ar to?

Link to comment
Share on other sites

20 gb inboxā bez emocijām griežas jau nto gadu, probzas retu reizi pāris stundas kaut kas pagļuko ....

Link to comment
Share on other sites

@@ivo, man pašam ir Nokia Lumia (Windows Phone 8) Gmail lieliski strādā un ir integrēts. Nav vajadzīgi nekādi papildus softi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gmail lieliski strādā un ir integrēts.

To, ka gmail strādā, to jau visi zina. Jautājums bija par hotmail.lv 

Link to comment
Share on other sites

Tāda hotmail.lv NAV :) ir hotmail.com

 

senā vēsturē bija viens no maniem pirmajiem meiliem.. savu mūžu vairs neesmu lietojis.. lietoju faktiski tikai gmail un darbam darba meilu.

Link to comment
Share on other sites

par hotmail.lv man saka - Network Error (dns_unresolved_hostname)

Your requested host "www.hotmail.lv" could not be resolved by DNS.

Link to comment
Share on other sites

Tāda hotmail.lv NAV ir hotmail.com

 

 

Tiešām?

post-57831-0-92537700-1392371090_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekā jēdzīgāka par GMail nav manīts, ir savas stulbības, bet izsecinot visu, GMails man šķita mazākais no ļaunumiem.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

lietoju inbox.lv - riebjas, jo manas vienkāršās e-pasta kastītes nosaukuma dēļ (armand@in) nāk regulārs spams. Esmu zvanījis, rakstījis šiem, bet šie pasaka, ka nevar neko īsti līdzēt, jo e-pasts ir pārāk vienkāršs.

mainīt negrasos, jo tiem kam vajag ir zināms... citādi inbox nav slikts.

 

darba mailserveri izmantot nešķiet tik ērti...

Link to comment
Share on other sites

@@ivo, tas hotmail.lv vien tas pats .com vai outlook.lv/com ir.. virtuāls domēns tik pat labi tajā MS var reģistrēties ar savu @inbox.lv kontu :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāda hotmail.lv NAV ir hotmail.com     Tiešām?
 

 Hotmail bija senāk. Tagad tādu izveidot vairs nevar, jāveido outlook, bet senāk bija iespēja veidot, un, kas patika, ar lv galā. Ir man viens epasts @hotmail.lv, strādā un, domāju, strādās vēl ilgi.

 No bezmaksas epastiem inbox.lv nav tā sliktākā izvēle. Vēstuļu pielikumu max lielums - 50 MB, gmail mazāk. Pastkastītes lielums - 20 GB, gmail mazāk. Vienīgais, tās reklāmas un reklāmas spama tur par daudz, bet, ja pierod, netraucē. Zinu, čakarējas kolēģis ar tvnet pastu, bieži kaut ko sūtu pielikumā, šis nesaņem.

Link to comment
Share on other sites

@@vvv, liela jau atšķirība.. šobrīd gmail jau 15gb.. turklāt par pievienojamo failu izmēru.. jā.. no datora 25MB, bet ieliekot google drive var līdz pat 10gb pievienot

 

https://support.google.com/mail/answer/2480713

 

Ja pievienojat failus no datora, to lielums nedrīkst pārsniegt 25 MB. Pievienojot failus no Diska, varat pievienot līdz pat 10 GB lielu failu.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojot failus no Diska, varat pievienot līdz pat 10 GB lielu failu

 Bet tomēr, ja es no sava @inbox.lv sūtu, piemēram 40 MB lielu failu uz @inbox.lv, tad otrā galā saņem to failu. Tas pats fails uz @gmail.com, nesaņem otrā galā neko. Man tik atnāk paziņojums, ka otrā galā vēstuli nesaņēma. 

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

es atvainojos, bet kurš sūta 40mb pa meilu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet kurš sūta 40mb pa meilu?

 Ļoti daudzi sūta, un ļoti bieži sūta. Fotogrāfijas. 10 bildes, un, skaties, jau par daudz. Ar dokumentiem, protams, tur nevajag tos lielos pielikumus.

Link to comment
Share on other sites

spamam- reģistrēties visur- inbox.lv

nopietnākai privātai sarakstei- gmail

darbam- darba mails, kas arī dzīvo googlē

Link to comment
Share on other sites

@@vvv, neesmu mēģinājis gmailā tādas izvirtības, bet man šķiet, ka meilā tiek nosūtīts links un cilvēks no tava gdraiva to pielikumu lejupielādē.

Link to comment
Share on other sites

 CAP, arī inboxā ir inbox faili. Augšuplādēju lielus failus, līdz 2 GB (neatceros precīzi cik) caur pastkastīti, tad saņēmējam tiek aizsūtīta saite, caur kuru viņš lejuplādē to failu. Darbojas ne tikai no @inbox.lv uz @inbox.lv, var sūtīt jebkam.

 Par izvirtību to galīgi nevajadzētu saukt. Izmantoju ļoti bieži tām pašām fotogrāfijām. Notiek pasākums, līdzi fotoaparāts, fotogrāfēju, bilžu kopējais lielums saskrien simtos MB. Tūlīt viens, otrs, trešais klāt - atsūti man bildes. Kāpēc ne. Vakarā atbraucu mājās, ielieku bildes no fotoaparāta datorā, sazipoju mapē, augšuplādēju inbox failos, aizsūtu visiem interesentiem uz epastu saiti. Kur vēl labāk, kur vēl operatīvāk.

 Gmailam, laikam, tas pats princips.

Link to comment
Share on other sites

 

 

reģistrēties visur- inbox.lv

 

priekš reģistrācijām labāk 10minutemail.net

Link to comment
Share on other sites

 

 

ielieku bildes no fotoaparāta datorā, sazipoju mapē, augšuplādēju inbox failos

Pārāk daudzi šitā dara, kā rezultātā tās bildes ir nebaudāmas - šķības, daļa tumšas miglainas, pa 3 stipri līdzīgām utt.

Normāla lietu secība ir šāda - ielieku datorā, atlasu tās, kuras izdevušās un būtu rādāmas citiem (parasti kāda 1/5 daļa no visām), veicu pirmapstrādi - iztaisnoju, saregulēju gaišumus, krāsas, līmeņus utt, noeksportēju optimālā izšķirtspējā un TIKAI TAD augšuplādēju kaut kur un dodu to linku citiem lai skatās.

Link to comment
Share on other sites

inbox.lv lietoju tikai spamam. Nekas cits tur arii nav nekad bijis.

 Normaaliem kontaktiem ir savs domeens.

 Biju jau aizmirsis ka eksistee taads apollo, kur nu veel epasti tur.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

ivo, protams. Kaut kāda pirmā, ātrā rediģēšana notiek. Cik labām bildēm jābūt, lai var sūtīt citiem, ir pavisam cits stāsts. Ja par epasta pakalpojumiem, inbox.lv nav slikts. Arī "normāliem kontaktiem".

Link to comment
Share on other sites

Vot mana pārdoma:

kad bija populāri šitie provaideriskie e-pasti, man jau tad bija nelāga aizdoma, ka tā nav laba opcija - kas notiek, ja provaideri nomaina?

Vienmēr pareizākais ir bijis lietot to, ko lieto vairākums un kas specializējas e-pastiem - bet i tad, one.lv aizvērās, mail.lv jau otrā vai trešā inkarnācija, utt.

Tādā ziņā patīk Igaunijas risinājums: vards.uzvards@eesti.ee, kas pārforvardē kur vien vēlies - too var norādīt. Un tad nu var reģistrēties ar šo visur kur vajag :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

un tāpat nevajag lietot darba meilu privātām vajadzībām

Pilnīga taisnība. Kur garantija, ka būsi tajā darbā visu laiku. Man pazīstams viens čoms, kas katrreiz kā jaunu darbu dabū, tā paziņo savu jauno epasta adresi. Smuki jau izskatās tas viņa @solīdadarbavieta.lv(com), bet galu galā, es atkal smīnu par šo, kad man zvana un stāsta par savu jauno epasta kontaktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Tā pat vien

Pakustināšu vecu tēmu.

Šodien saņēmu vēstuli no Lattelecom:

 

Godātais klient!

Paldies, ka saziņai izmantojat Lattelecom pakalpojumus. Lai arī turpmāk nodrošinātu tikai kvalitatīvus pakalpojumus, esam paplašinājuši funkcionalitāti elektroniskā pasta pakalpojumam.

Turpmāk E-pasta kastīte Jums nodrošinās ērtāku, drošāku un arī plašāku funkcionalitāti:
- stabilāku e-pasta darbību;
pilnveidotu drošību ar daudzlīmeņu drošības mehānismu (vairāklīmeņu ugunsmūris, e-pastu plūsmas kontrole pret pārslodzi, vīrusu un surogātpasta kontrole un citi);
e-pasta vide būs piemērota jaunākajām interneta pārlūkprogrammām un mobilajām ierīcēm.

Vairāk par e-pasta kastītes jauno funkcionalitāti lasiet šeit

Līdz ar to, sākot ar 2014. gada 1. jūliju, elektroniskā pasta pakalpojums @apollo.lv būs piedāvājumā tikai par maksu. Pakalpojuma abonēšanas maksa būs 1,45 EUR/mēnesī (bez PVN), pilna maksa ar PVN - 1,75 EUR/mēnesī.

Ja pašlaik izmantojat Lattelecom e-pasta kastīti un plānojat to izmantot arī turpmāk par abonēšanas maksu, lūdzam par to informēt līdz 2014. gada 1. augustam, rakstot uz adresi lattelecom@lattelecom.lv. Ja nesaņemsim informāciju, e-pasta kastītes darbība tiks pārtraukta.

Sazinoties ar mums, lūdzam paziņot savu klienta numuru un e-pasta kastītes/šu nosaukumus, kuru/as plānojat izmantot.

Papildus jautājumus uzdodiet, rakstot e-pastu uz lattelecom@lattelecom.lv

Jums ir iespējas, saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma un noslēgtā elektronisko sakaru pakalpojumu līguma noteikumiem, viena mēneša laikā no šīs vēstules saņemšanas dienas, izbeigt līgumu par pakalpojumu bez līgumsoda piemērošanas.

Cieņā,

Elīna Abika
Privāto klientu daļas direktore
SIA Lattelecom

 
Tātad, no 1.jūlija epasti, kuros ir domēns @apollo.lv būšot tikai par maksu (privātpersonām 1,75 Eur/mēn).
Šķirties no ierastās lietiņas nebūs viegli, bet maksāt nevēlos.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es arī tādu saņēmu. Nu ko būs jāceļ pastkastes prom. Nevēlos maksāt 2x1.75 (mums ir divas - man un sievai) par servisu, kuru katrs, sevi cienošs provaideris nodrošina par velti.

Nu labi, ineta pieslēguma maksā ieskaitīts.

Pie tam ar tik derdzīgu web interfeisu 90-vidus acid stilā.

Intreresanti ka jaunās e-pasta adreses būs @online.lv

@apollo.lv vispār nebūs?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu. Es to uzjautāju LTC, vai sanāk ka pēc 1.jūlija visas @apollo pārveidos par @online.lv vai kā.

Man bija tādas aizdomas ka tas notiks - ja jau LTC pārdeva visu apollo.lv cik tad ilgi viņi varēs paturēt @apollo.lv e-pasta adreses?

Tas tomēr svešs domēns, par to iespējams jāmaksā un apollo.lv var būt pašiem savi plāni uz tām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...