Jump to content

Kas notiks ar xx@apollo.lv pēc 15.02.2014?


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    14

  • Pirkss

    29

  • vvv

    10

  • Bonifacijs

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Viens ieteikums no zinoša cilvēka:

Paskatieties savos LTC līgumos - ja tur ir ierakstītas jūsu @apollo.lv e-pasta adreses - tad līguma ietvaros LTC tās ir jānodrošina par velti arī turpmāk.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pagaidam mana apollo pastkastīte vel darbojas  - gan sūta gan pieņem - es gan nekādīgi pirms tam nereaģeju uz nepiedienīgiem piedāvājumiem veikt kastītes pārreģistrāciju. Tikko ienāca galvā interesanta doma - kastīte tika kādreiz paņemta uz iezvanpieejas telefona nummuru kuru jau gadus 15 nelietoju un va tik tagat nesanāks tā ka tam cilveciņam kas pašlaik lieto to telefona nummuru pēkšņi parādīsies rēķina papildus maksa par pastkastītes nomu - vot tas gan būtu cirks!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

kastīte tika kādreiz paņemta uz iezvanpieejas telefona nummuru kuru jau gadus 15 nelietoju

 

Uz tava vai uz tā cilvēka vārda kas lieto?

Link to comment
Share on other sites

Nu oficiāli jau pastkastes draudēja apklapēt 1. augustā.

no 1 jūlija prasīs naudu, ja būsi pieteicies. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Uz tava vai uz tā cilvēka vārda kas lieto?

 

Kaut kad bija telefona nummurs Liepajā uz mana vārda, tam tika pasūtīts klāt apollo iezvanpieejas internets un ka bonus tam izveidota pastkastīte uzvards@apollo.lv kas tiek lietota nu jau 20 gadus. Pirms gadiem 10 parcelos uz Rīgu un no Liepajas telefona atteicos, taču e-mail adresi turpinaju lietot. 10 gadu laikā bija no Lattelekom dažādi mēģinajumi gan atslegt to kasti, gan naudu paprasīt par lietošanu gan nozaudeto paroļu nedošana. Karoče paroli es pats arī nezinu - sen jau sen ir nozaudeta tā, bet viņu zina TheBat! un tā nu staipu no kompja uz kompja līdzi sev TheBat! backupu kurš zina to paroli šifrētā veidā. Bija uzņemumam Lattelekom pieslēgums telefoni+ internets un vienu brīdi jau neatceros kā tā pastkastīte + vel viena cita pastkastīte arī bija pierauta klat pie tā pieslēguma un par viņu bija jāmaksā, mani tas izbesīja un es pasūtīju to Lattelekom ratā un šie attiecīgi norubija telefonus internetu un to vienu papildus pastkastīti, taču tā vecā man par lielu prieku turpinaja strādāt. Nu attiecīgi atliek vien domat ka viņa vēl joprojam ir kaut kā piesaistīta tam vecajam Liepajas telefona nummuram. Pasu telefona nummuru nu jau vairs pat neatceros un nav ne jausmas kas un vai viņu lieto. Nu kaut kā tā....

 

Tā nu gaidu kas nu būs, es jau biju sapratis ka ar pirmo jūliju atslēgs

Link to comment
Share on other sites

vai tad iezvanpieeja bija piesieta konkrētam numuram? Man gan domāt ka nē... Iekš to Lattelekom visi pakalpojumi piesienas klientam. Es ar biju piereģistrējis iezvanpieeju un attiecīgi arī pastkastīti @apollo.lv Starp citu, pastkasti lietoju līdz pat šim laikam, diezgan normāla adrese - mansvārds@apollo.lv Gāja laiks, iezvanpieeja sen kā vēsturē, izmantoju DSL (optika privātmāju rajonā nespīd), kautkāda šaize notika ar pastkasti - netieku tai klāt no web kaut pass zināms... zvanu (ne tagad, labu laiku atpakaļ) uz LTC, tie saka ka nav tādas pastkastes... Kā nav, vienkārši pad***uši datus... Nu neko, caur POP (outlook) strādā, nu i labi... maksāt netaisos. Visiem adrešu grāmatā jau izsūtīju brīdinājumu par e-pasta adreses maiņu uz gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Šifrētājiem - PGP un mierīgāk gulēsiet naktī.

 

Par apollo.lv pastakastēm. - No vienas puses jau pareizi, kāpēc uzturēt tiem, kas neizmanto LTC tīklu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
(labots)
vai tad iezvanpieeja bija piesieta konkrētam numuram?

 

Nezinu, neinteresējos tai laikā kā tieši tas tika darīts - bij jāiet uz Lattelekom pasūtīt kā konkrētā telefona nummura abonentam internets, viņi atnāca un izvilka vadus līdz vajadzīgajai vietai, tad bij laikam no viņiem jāņem modems, kaut gan man liekas ka man bij pašam savs modems - tik sen tas bija ka neatceros vairs konkrēti, nu un rezultātā telefona rēķinā naca klāt cipars par nointernetētajam minūtēm

 

Sanāk ka bij piesaistīts telefona nummuram....

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

es iekš LTC jau vairāk par 30 gadiem strādāju, neatceros ka iezvanpieejas modēmus kādam būtu uzstādījuši. pie tam ar vadu pievilkšanu. Ja nu klients piesaka montiera izsaukumu, ir tāda opcija...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Eh tas bij tik sen....  bija man internets arī ko kaut kāda kantora pagrabstava uz pasta ielas vēl ostkoms vai ka nu tas toreiz saucās - pilnīgi iespējams ka kads no tiem kadu savu vadu man pa istabu vilka untieši tas ir atmiņā iespiedies kaut kā

Link to comment
Share on other sites

Jaunākajā Playboy numurā ir intervija ar Gulbi.

Brrr... palaidiet viņu pie vēl lielākas teikšanas un LV būs tikai 1 interneta, optikas, televīzijas un mobilā telefona provaideris - Lattelecom.

Link to comment
Share on other sites

Jaunākajā Playboy numurā ir intervija ar Gulbi. Brrr... palaidiet viņu pie vēl lielākas teikšanas un LV būs tikai 1 interneta, optikas, televīzijas un mobilā telefona provaideris - Lattelecom.

 

Bet tāds tak ir visu uzņēmēju sapnis - būt monopola stāvoklī. :)

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

@@Fruzz, pa lielam tur, kur ir LTC.. konkurence jamam ir nu ļoti ļoti minimāla.. vienīgais, kas LTC sit mīnusā ir pakalpojuma cena, bet, ja trāpās akcijā vai kā citādi.. tad ir ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bonifacijs
 2014.07.26., 22:44:20: FETCH - Connecting to POP3 server pop.apollo.lv on port 110

 2014.07.26., 22:44:20: FETCH - connected to POP3 server

!2014.07.26., 22:44:21: FETCH - Server reports error. The response is: -ERR Wrong username/password pair

 

 

Atā, atā apollo! I`ll will be (never) back!

Link to comment
Share on other sites

Man vienam klientam Pop pazuda jau pirms kāda mēneša, negribēju baigi iedziļināties, bet izskatās, ka

 

 

Ja izmanto AccountType:POP3, pie incomingmailserver norādi: pop.ltk.lv.
Ja izmanto AccountType: IMAP, pie incomingmailserver norādi: imap.ltk.lv.
Outgoing mail server (SMTP): smtp.ltk.lv (darbojas tikai Lattelecom interneta ietvaros; citu pakalpojumu sniedzēju

 

varētu līdzēt ;)

 

http://palidziba.lattelecom.lv/lat/palidziba_majai/internets/epasts/konfiguracija/28042-ka-nokonfiguret-imicrosoft-outlook-2010i?full=1

 

tpū, nezinu gan, vai tas strādās uz vecajiem Apollo meiliem vēl, jebšu tikai tiem, kas būs pārreģistrējušies.

 

Man gan webmail.lattelecom.lv viss notiek. Ak jā, klientam bija  @apollo.lv

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ou, būs jānoprovē ieteiktie parametri, jo kas zina, varbūt nostrādā un nebūs maniem turku, vāciešu un ķīniešu draugiem jāklārē par e-mail maiņu - šamējie ir tik konservatīvi ka var mierīgi gadiem sūtīt uz neeksistējošu pastkasti savus ziņojumus. Brīžiem tas ir pat šokējoši ka šamējie apsola pa 10x izlabot visās savās datubāzēs emailu uz jaunu un vienalga zvana un žēlojas kāpēc neatbildu uz viņu emailu

Link to comment
Share on other sites

Man pašam šitais vijebons sagādā zināmas neērtības, jo daudz kur nopietnās lietās esmu reģistrējies ar savu orižinal mailu, kas bija e-apollo.lv 

Kas to vairs lai atceras un iespēj visos nepieciešamajos forumos nomainīt meilu / paroles atiestatīšanas meilu.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā tas apollo tika vienmēr uztverts kā galvenais un oficiālais email, kā savas dzīvesvietas adrese...  tikko iedomājos par draugiem.lv   heh jāskrien mainīt parametri


Par laimi draugi ir vienīgai soctīkls kurā esmu reģistrējies :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai visi konti ir pārvietoti, bet man šonedēļ nācās pārregulēt ienākošo servera adresi uz mail.online.lv (uz šejieni arī redirektē webmail.lattelecom.lv). Un pie username arī liku klāt "@apollo.lv". Varbūt kādam noder.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Paldies, beigsies vilnis un aizbrauks viesi, ķeršos klāt visu ieteikto izmēģināt. A to kamēr fonā auro TV, un pilns namelis viesu vieglā žvingulī......

Link to comment
Share on other sites

Manam klientam savukārt negāja prom maili. Saņemt varēja.

Link to comment
Share on other sites

man vienmēr šķitis ka pilnais "username" ir Tavs e-pasts, tipo ieleja@apollo.lv

par piecciparu skaitli dzirdu pirmo reizi.

Kad taisīja man LTC to pasta adresi kādus gadus 7-8 atpakaļ arī tāpat bija.

 

Pasta serveru adreses kādu laiku atpakaļ mainījās, webmail.lattelecom.lv lapā precīzi uzrakstīts:

 

E-pasta programmatūras iestatījumi:
SMTP: smtp.ltk.lv
POP: pop.ltk.lv
IMAP: imap.ltk.lv

 

Piebildīšu, ka POP serveris beidzot atbalsta SSL/TLS.

IMAPam un SMTP SSL/TLS atbalsta esamību vēl neesmu pārbaudījis.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Ja jau tie uzstaadiijumi straadaa tikai vinju tiiklaa, tad jau sanaak diezgan stulbi. Aizieshu pie kaiminja, kam cits nets, nevareeshu nosuutiit veestuli... .

 PAsham gan ir savs domeens, kursh piesiets pie mail.live.com . Choms reiz ieteica, tagad laikam vairs nevarot regjistreeties.  Tomeer spamam visi apollo un inboxi noder. Nezinu vairs par apollo, bet inbox tieshaam ir bijis tikai spamam, pat nerunaajot ka vinji jau pashi spamo... 

Link to comment
Share on other sites

Tu zini daudz provaiderus, kuru atļauj piekļuvi saviem SMTP serveriem no citiem tīkliem?

Google ļauj, tiesa kriptēti un caur autenticēšanos.

Savam telefonam esmu norādījis googles SMTP un viss darbojas.

Link to comment
Share on other sites

kasis1000

liela muiza ja jau TVNET's sen ka nopircis APOLLO. Tad labak lietot GMAIL.

Labots - kasis1000
Link to comment
Share on other sites

webmail.lattelecom.lv ir precizējums:

 

Uzmanību ! Ir mainīta autorizācijas kārtība.
Autorizējoties E-pastā lietojiet pilno e-pasta adresi pievienojot arī domēnu.
Piemēram : Jānis.Bērziņš@apollo.lv

 

Vari lietot arī LTC SMTP serveri ārpus LTC tīkla. Autorizējoties, protams:

 

Incoming Mail (IMAP) Server:
imap.online.lv
Use SSL: Yes
Port: 993

Incoming Mail (POP3) Server :
pop.online.lv
Use SSL: Yes
Port: 995

Outgoing Mail (SMTP) Server:
smtp.online.lv
Use Authentication: Yes
Port for TLS/STARTTLS: 587
Port for SSL: 465

 

Tie, kam nav nepieciešama autentificēšanās, var turpināt lietot smtp.ltk.lv.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Njāāā, izmēģināju visu ieteikto, neiet parole+login pāris un viss, karoče mani beidzot ir nodeletējuši. Nu neko - zdrastje Google

Link to comment
Share on other sites

@@Rizla, un ko man tur bija jāizlasa? kāds sakars office 365 small business ar tēmu?!

Link to comment
Share on other sites

@@Rizla,ja neesi dzirdējis no augusta @apollo.lv e-pasta adreses ir vai nu par naudu (1.50€ par pastkasti) vai arī slēgtas.

Par to ir šī tēma. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu bet par maksu ir sakariigaaki servis kur ir verts maksaat. Par to bija mana doma izsakot Office 365 servisu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es vienlaikus lietoju arī xxx@pronets.lv - nav ne matu sliktaka par apollo un ja nemaldos tad veselas 2 tadas adreses dod katram pronets interneta abonentam bez maksas

Link to comment
Share on other sites

a ko dara pronets abonenti, kad tiem kaut kādu apstākļu dēļ jāmaina provaideris? Kož elkoņos un mēģina atcerēties visas vietas kur tie reģistrējuši savu e-pastu? 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man liidziigi sanaaca ka o2 paartrauca epasta servisu jo nerentabli bija. Un tad nu naacaas mekleet un mainiit visur kur biju saregjistreejis. Par laimi daudz ne bet nu diezgan svariigaas lapaas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

a ko dara pronets abonenti, kad tiem kaut kādu apstākļu dēļ jāmaina provaideris?

 

Nu šitais mani nedaudz kretinē. Nu ok esmu pronets klients 10 gadus un iespejams ka kadreiz butu ari uz laiku izvelejies kadu citu provaideri, jo musu mājā  ir ne mazak kā 10 provaideri un katru otro mēnesi sūta piedāvājumu medusmaizes. Nu jā piedavajumi pa laikam mēdz būt nudien saldi, bet nu maksimums uz 3 mēneši, a tālāk tas pats vien ir kas pronetam, tā kā kaut epasta vien dēļ neesmu ne reizes neko mainījis, bet nu tie ir vien 10 gadi pret 20+ gadiem apollo adreses un protams ka ir nepatīkami ka kaut kas ir jāmaina 


Ceru ka neviens tā pa īstam neļaunosies ja šeit pat vien paprasīšu tādu kā padomu kā man tālāk būt.

 

Karoče tiek lietotas 2 e-mail adreses ar The Bat uz 2 kompjiem dažādās vietās, viens no kompjiem pilda vairāk kā tāda backup funkciju izmantotais protokols ir pop, bet ar iestādītu The Bat opciju nenodzēst pēdējās 30 dienas mailus no servera - tb tāda kā imap imitācija - 2 kompji saglabā itvisus saņemtos e-mailus, taču nosūtīt un saglabāt nosūtītos var tikkai galvenais.

 

Problēma - tiks lietotas 2 e-mail adreses xxx@pronets.lv un xxx@google.com - ir vēlme lai abām pasta kastēm viss darbojas ka augstāk aprakstīts + uz samsung S3 ir iespēja redzēt abu e-mail ienākošos pastus un ir iespēja arī atbildēt uz tiem, un tas pie nosacījuma ka telefonā parasti tiek izmantots no pronets mājas rūtera wifi + tele2 mobīlais internets, taču īstā problema ir ceļojot kad ir jebkurš wifi viesnīcā jebkurā pasaules valstī. Tiem kas tankā - tele2 nenodrošina smtp serveri jau pāris gadus

 

Vārdu sakot es gribētu teorētiski lietot uz sava telefona The Bat! android versiju kas e-mail saglabā kopā ar visiem pielikumiem savā šifrētaja zonā uz telefona atmiņas - tb, emailus ar pielikumiem var lasīt arī tad ja nav interneta pieejas, gribētu ka android programma mācetu nokačāt e-mailus no servera tos nenodzēšot no tā lai sinhronizetos ar 2 PC

 

Karoče palidziet izveleties atbilstošu e-mail programmu uz android u sakonfigurēt tā lao tas strādā - es apzinos vien to ka tas ir kaut kā jāizfunktierē caur google account

Maksas programmas der, ikmēneša abonēšanas maksa neder

 

Der ieteikumi kā panākt vēlamo rezultatu savādāk, nu nezinu/neesmu īsti izdomājis kā

Link to comment
Share on other sites

Kas tu kaut kāds Lembergs ka visu tik dikti šifrē? Esmu pārliecināts, ka visiem ir vienalga par tavām sarakstēm un mierīgi pietiktu arī ar to pašu divpakāpju verifikāciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...