Jump to content

Okartei jauns tarifu plāns - Okartes standarts


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti tautieši! Beidzot tas ir noticis. LMT piedāvā savu "Brīvību" arī priekšapmaksas Okartei. Maksā 2Eur nedēļā un runā neierobežoti un visiem tīkliem, nevis 4 populārākajiem. Pie kam, ja pa nedēļu nerunā nemaz (šaubos vai tiešām tā mēdz būt), tad maksa iekasēta netiek, kas ir ļoti taisnīgi no LMT puses. Piemēram, ja būsi runājis tikai 5 minūtes tad maksa tiek iekasēta par piecām minūtēm atbilstoši vienam no trim izvēlētajiem pamata tarifu plāniem - Omūsējais, Ovienādais vai Odati. Mēnesī tarifu plāns sanāk 8Eur, kas ir pat lētāk par pašu Brīvību, toties bez interneta, jo tas jāpērk atsevišķi. :pooh_honey:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pietiek vienu reizi piezvanīt, piemēram, uz Bērnu slimnīcas uzņemšanas nodaļu un pagaidīt 15 minūtes savienojumu, kad, saņemot rēķinu, sāc saprast kāda ir atšķirība starp populārākajiem un VISIEM tīkliem.

 

Kā jau e=d minēja, tas pagaidām tur ir lielākais bonuss. 

 

Žēl, ka ar datu plāniem kā vienmēr bēdīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pašam ir Brīvība.. un mājās ir mazulis.. un tā kā daudzām iestādēm ir NEpopulārākie operatori, tad tā tiešām ir laba un noderīga štelle.. nu.. 15 minūtes nav nācies gaidīt.. turklāt.. ja jau nepacietība, tad ir alternatīva.. pieraksts aizsūtot epastu :)

 

Jebkurā gadījumā, katram jāizvērtē.. vai pietiek ar populārakajiem tīkliem vai vajag arī tos visus :)

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka LMT domā par saviem priekšapmaksas klientiem.

Es kā LMT Okartes lietotājs turpināšu lietot ONedēļu par 1.42EUR nedēļā, jo man pilnīgi pietiek ar tām 150 vienībām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Negribu nevienu aizvainot, bet nu priekš kam mūsdienās sevi bezjēdzīgi ierobežot un lietot priekšapmaksas kartes, ja par kapeikām ir pieejami normāli pieslēgumi...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kur tu tur redzi ierobežošanu? Iemet mēneša sākumā kartē 10 eiro un viss notiek automātiski. Starpība tik tāda, ka ir laba sajūta, jo rēķins jau apmaksāts! Okartes standarts pēc būtības ir tā pati Brīvība, tikai par zemāku maksu un bez interneta!

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet nu priekš kam mūsdienās sevi bezjēdzīgi ierobežot un lietot priekšapmaksas kartes

 

priekšapmaksas kartē nav iespējams iztērēt vairāk naudas nekā tur ir iekšā. tā saucamajos normālajos pieslēgumos var iebraukt ļoti smukos rēķinos. piemēram, bērnam, tieši tāpēc pērku okarti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es kā LMT Okartes lietotājs turpināšu lietot ONedēļu par 1.42EUR nedēļā

 

okartes standarts ir bezmaksas piedāvājums, kas piedāvā ierobežot nedēļas sarunu izmaksas.

Ja Tev ir okarte, tad to ir vēts pieslēgt. Gan kādreiz noderēs.

 

Pieslēgšanai nepieciešams zināt okartes numuru un būt facebook vai draugiem lietotājam.

https://www.lmt.lv/lv/okartes-standarts

Link to comment
Share on other sites

Kā īsti ir ar avansa derīguma termiņu?Ja norunāju 5 centus nedēļā, vai ar to pietiks ,lai saņemtu ienākošos zvanus visu nedēļu?

Ja norunā mazāk nekā € 2, maksā tikai tik, cik reāli iztērēji

Nav ne pieslēgšanas, ne abonēšanas maksas!

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pieslēgšanai nepieciešams zināt okartes numuru un būt facebook vai draugiem lietotājam.

 

vai arī bez draugiem.lv un facebook, jebkurā LMT klientu centrā

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā īsti ir ar avansa derīguma termiņu?Ja norunāju 5 centus nedēļā, vai ar to pietiks ,lai saņemtu ienākošos zvanus visu nedēļu?

 

Ja lietošanas termiņš ir tālā nākotnē, tad zvanus līdz šai tālajai nākotnei varēs saņemt, norunājot pat nulle centus dienā/nedēļā/mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

 

 

būt facebook vai draugiem lietotājam.

 

Kādēļ šāda absurda prasība? Reklāmas nolūkiem?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tādas absurdas prasības nav ja pieslēdz standartu klientu centrā!

Link to comment
Share on other sites

Jā, Viestur, es tavu komentāru #11 izlasīju. :whistle2:  Un tomēr, mans jautājums paliek spēkā.

Link to comment
Share on other sites

@@Koalīcija, domāju, ka tas ir papildus ērtībai, lai nebūtu jāiet uz KAC tiem, kuri vēlas to pieslēgt, tiesa nesaprotu, kāpēc nevarēja uztaisīt, ka var pieslēgt, izmantojot mans.lmt.lv vidi. Bet tāpat sākumā bija arī ar Brīvību, vajadzēja sms nosūtīt vai tml.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik maksā sarunu minūte okarte ar onedeļu sms+dati?

 

Man reāli ar privāto tālruni internets un sms tik arī iet, sarunas mazāk (jo tam jau ir darba tālrunis) :)

lmt mājaslapā nevaru ieraudzīt.

 

Būtu par vienu līgumu mazāk.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

@@Fruzz, atkarībā kādu tarifu esi pieslēdzis..

 

pati onedēļa web+dati maksā 1.41€/ned. = bezlimita sms + 1GB

 

+ sarunām vari pieslēgt to Okartes standartu..

 

Tarifu plānu izmaksas - https://www.lmt.lv/lv/okartes-tarifu-plani

 

Ja iekļaujies 150min uz pop tīkliem, tad vari mēģināt pieslēgt onedēļa visiem 1.42€/ned

 

tātad.. kopumā 2.83€/ned. jeb 11.32€/mēn par bezlimita sms.. 600 minūtēm un 4G mēnesī..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

a kur palika ODati tarifs? tarifos neredzu, bet itkā to tarifu es vēl lietoju (manslmt tā rāda).

un kā ar to okartes internetu, kas maksā 1 sant par megabaitu? tas arī pazudīs?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
a kur palika ODati tarifs? tarifos neredzu, bet itkā to tarifu es vēl lietoju (manslmt tā rāda)

 

Kā jau minēju tas izvēlētais tarifs paliek spēkā. Okartes standarts ir kā aploks, kur ganās viens no tarifu plāniem, tur var ganīties gan arī kāda no o nedēļām,pēc izvēles (protams par papildus samaksu). Kaut vai piemēram sms+web lai varētu pa nedēļu lietot 1GB interneta! Fīča tāda, ka aploks nelaiž šos brīnumus aizganīties tālāk pa 2 Euro + maksa par o nedēļu, nedēļā.

 

 

 

un kā ar to okartes internetu, kas maksā 1 sant par megabaitu? tas arī pazudīs?

 

Protams, tas paliek spēkā!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs. savādāk sāka uztraukt ka vienā brīdī tikšu iemests kādā no jaunajiem tarifiem un zaudēšu 1sant/MB iespēju, jo viņu lapā vairs neredzu savu tarifu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

tātad.. kopumā 2.83€/ned. jeb 11.32€/mēn par bezlimita sms.. 600 minūtēm un 4G mēnesī..

 

Man savādāk sanāca - 3,42€ nedēļā un 13,68€ mēnesī, pie kam tur vairs nebūs 600 minūtes,bet gan neierobežots minūšu skaits, jo minūtes un SMS bez limita ir jau by default iekš okartes standarta! Tādejādi jēga no SMS+Web ir tikai dēļ 4GB interneta mēnesī, kas izmaksā 5,68€. Pieslēgumam gan tik lēti nebūs tie 4GB, jo tur cena ir 8€ pa 2 GB.

Link to comment
Share on other sites

Man drīz beigsies Tele2 līgums kur es šobrīd maksāju 9,89 euro (privātais nr)

 

Izlietojums dati ir ~2gb, sms ~120, sarunas ~30min mēnesī. Tas tā vidēji iet.

 

Apmaksātu darbs vēl datus varētu privāto nr atslēgt :D

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Touareg kādu datu plānu lieto un cik kopā menesī sanāk?

Datus nelietoju, jo mājās, darbā ir wi-fi.

 

 

okartes standarts ir bezmaksas piedāvājums, kas piedāvā ierobežot nedēļas sarunu izmaksas. Ja Tev ir okarte, tad to ir vēts pieslēgt. Gan kādreiz noderēs.

Jā, būs gan jāpieslēdz, jo tieši tā kā saki šis ''2€ standarts'' irbezmaksas piedāvājums un darbojas kā sava veida drošības barjera tai pat laikā nemainot manus šī brīža tarifus un to nosacījumus.

Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, 1.41+1.42 = cik? :) onedēļa visiem + onedēļa sms+web (150min,unlimited sms, 1GB dati)... Nu jā, tu jau vari tipa pieslēgt to standartu, tad max būs 2+1.41 = 3.41€/ned. par bezlimita zvaniem+sms (uz visiem tīkliem) + 1GB dati..

 

p.s. tai pašai zivei bez datiem ar unlimited sms un zvaniem ir 3.99€, ar 500MB = 7.11€. Sanāk, ja nelieto datus, tad ZZ ir izdevīgāka, ja lieto datus, tad Okarte kļūst izdevīgāka.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

@viesturs0711, 1.41+1.42 = cik? :) onedēļa visiem + onedēļa sms+web (150min,unlimited sms, 1GB dati)

 

Šajā gadijumā tev nebūs Okartes standarts bet gan 2 Onedēļas kopā savienotas,kur pirmajai ir iespēja zvanīt tikai uz 4 populārākajiem tīkliem. Ja tu zvani tikai uz populārākajiem tīkliem tad sākumā tiek tērētas O nedēļa vienības un kad tās beidzas, tiek sākta skaitīšana no nulles līdz max 2€, jo maksa par Onedēļu tiek iekasēta papildus klāt 2€ standartam. Ja zvani uz citiem tīkliem, tad Onedēļa visiem nebūtu jāizvēlas, bet jāatstāj Standarts + "O nedēļa sms + web"!


Neliels salīdzinājums!

 

LMT pieslēgums Brīvība

 

Pieslēguma maksa -         9,95€

Internets telefonā 4GB - 10,99€

Kopā -                            20,94€

 

LMT Okartes standarts

 

Mēneša maksa -              8,00€ (4x pa 2€)

Internets telefonā 4GB -  5,68€ (4x pa 1,42€ onedēļa sms+web)

Kopā -                           13,68€

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, bet Tu lasi, ko es rakstīju?! :) Es jau minēju, ka ir 2 varianti. Ir variants Onedēļa+onedēļa vai okartes standarts+onedēļa

 

Ak jā, dati+sms ir 1.41 nevis 1.42€ :)

 

Runājot par Brīvība.. par tiem 4GB.. tā cena ir spēkā saglabājot ātrumu, ja ātrumu nevajag, tad var jau iekļauties tajos pašos 9.95€, pirmie 50MB iekļauti + pēc tam lēnos un bezmaksas MB tērēt..

Link to comment
Share on other sites

Vispār ir apriebusies tā smalkā cilvēku čakarēšana, sadalot visu pa nedēļām. Nu nav tas okartes standarts €8 mēnesī, nav. Vienīgais mēnesis, kurā ir 4 nedēļas, ir februāris un arī ne katru gadu. Ja sarēķina precīzi, tad sanāk gandrīz €8,7 mēnesī. Tas pats, protams, attiecas uz visām tām sms+web nedēļām utt.

Link to comment
Share on other sites

Oki.. varam darīt sekojoši.. Brīvība mēnesī maksā 9.95€ jeb gadā 119.4€. Pieņemsim, ka gadā ir 365 dienas, tad vidēji dienā sanāk 0.327€

Okartes standarts 2€/7 dienas = 0.286€, gadā korekta summa sanāk 104.29€/12=8.69€  , tātad.. jebkurā gadījumā letāk kā Brīvība :)

 

Tiesa ir vismaz 3 būtiskas atšķirības starp Okartes standartu un Brīvību.

 

1) Brīvībai Tu jebkurā gadījumā maksā mēnesī tos 9.95€;

2) Okartei tu maksā tik cik izlieto, bet ne vairāk par tiem 2€/ned.

3) Brīvībai ir iekļauti 50MB, Okartei nav.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es jau arī neapgalvoju, ka kaut kas ir izdevīgāks vai neizdevīgāks, tikai norādu uz to, ka, nomuldot maksimumu ar okartes standartu, tie nebūs €8 mēnesī un tas, ko ir sarēķinājis viesturs0711, nav pareizi, ja salīdzina pa mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es jau arī neapgalvoju, ka kaut kas ir izdevīgāks vai neizdevīgāks, tikai norādu uz to, ka, nomuldot maksimumu ar okartes standartu, tie nebūs €8 mēnesī un tas, ko ir sarēķinājis viesturs0711

okarte ieviesa jaunu piedāvājumu, bet Tu to izmantoji viesturs0711 apgānīšanai. malacis.

 
Link to comment
Share on other sites

Nevienu es neesmu apgānījis. Ja gribi kādu vainot, tad vaino alkatīgo LMT, kurš izmanto to, ka parasti tiek pieņemts, ka 1 mēnesis = 4 nedēļas. Savukārt tas, ko tu pats dari, ir mēģinājums visu reducēt līdz personīgiem apvainojumiem - pirmā pazīme, ka trūkst jebkādu argumentu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

nu skaidrs. savādāk sāka uztraukt ka vienā brīdī tikšu iemests kādā no jaunajiem tarifiem un zaudēšu 1sant/MB iespēju, jo viņu lapā vairs neredzu savu tarifu.

 

Par šo komentāru ir vēl viena piebilde:

 

LMT mājas lapā tarifu plāns Odati (ar izdevīgu maksu par MB, kas ir 1 sant/MB) vairs netiek uzrādīts. LMT saka, ka neesot bijis populārs! Palikuši ir tikai 2 atlikušie tarifu plāni, Omūsējais un Ovienādais. Tomēr tarifu plāns Odati ir aktīvs visiem, kas to lieto un tāds arī paliks uz nezināmu laiku! Tarifu plānu Odati joprojām var pieslēgt jebkurai Okartei. Sūti kodu D uz numuru 29202010. Maksa par pieslēgšanu 50 santīmi (0,71€)!

 

Kur ir sāls tarifā Odati? Ja piemēram tu iztērē katru dienu pa vienam megabaitam 5 dienu garumā, tad ar Odati tarifu plānu tev summa par izlietotajiem MB būs 5 santīmi. Savukārt ar abiem pārējiem tarifiem summa vienā gadijumā būs 2,50 Ls un otrā gadijumā 1,25 LS.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur ir sāls tarifā Odati? Ja piemēram tu iztērē katru dienu pa vienam megabaitam 5 dienu garumā, tad ar Odati tarifu plānu tev summa par izlietotajiem MB būs 5 santīmi. Savukārt ar abiem pārējiem tarifiem summa vienā gadijumā būs 2,50 Ls un otrā gadijumā 1,25 LS.

 

Lietoju kaut kādu LMT jubilejas Okarti, ar kuru LMT/Amigo tīklā sarunas ir bez maksas. Un tā kā vēl pagaidām lielākā daļa nummuru uz kuriem regulāri zvanu ir LMT, tad man nav izdevīgi citi tarifu plāni, jo kamēr nav vasara tikmēr mobilo internetu lietoju maz (pamazām gan tauta sāk izklīst uz bite un tele2 visādu iemeslu dēļ).

Parasti ar 3Ls varu izvilkt ap 2 mēnešiem - kad beidzas avansa derīguma termiņš. Protams jāpasakās arī wifi, ko dažādās vietās izmantoju.

Vislabākais tarifs man būtu bijis Bite 3,49Ls, 350minūtes un 350MB mēnesī, bet to viņi pārtrauca pirms paspēju pie viņiem pāriet.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

[..] un būt facebook vai draugiem lietotājam.
Vilni - pasaki savam mārketinga/pārdošanas departamentam, ka viņi ir galvu saspieduši, jo tikai tādi var izdomāt obligātu autorizāciju cau rādu no soctīkliem, nevis bankas/eID kā normālas iestādes.

 

No otras puses - runa tak ir par priekšapmaksas karti - tās tik un tā lielākoties izmanto studenteļi, kas tajos soctīklos sēž sienu un nakti. Varbūt pareizi vien ir...

Link to comment
Share on other sites

Priekšapmaksas lietotāji izmanto sociālos tīklus.Tādēļ vienas pogas nospiešana datorā šiem ļaudīm nesagādā problēmas.

Uz veikalu jaunieši diezin vai speciāli nāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@VIL, kāpēc nevarēja iespējot šo "standartu" arī manslmt?! To gan nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salīdzināju ar Tele2 variantu, kurš būs man pēc līguma beigām. Kopā tas sastāda 4,27 (pieslēgums) + 7,04 (dati 2gb) = 11.31EUR.

 

Ir nianse Tele2 ar zvaniem par kuriem netiek aprēķināta maksa. Tie ir tikai uz Tele2, LMT, Bite, Lattelecom tīkliem.

 

Es jau vienā reizē paspēju piekasīt 4,25EUR pie rēķina klāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...