Jump to content

Okartei jauns tarifu plāns - Okartes standarts


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Man planšetei vajag internetu, "nedaudz" kādi 500mb. Okartei priekš manis kaut kas būtu? Cik es pats pētīju, tad tur man nav nekas izdevīgs. Netaisos maksāt vairākus eur mēnesī, lai labi ja 5x mēnesī palietotu netu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja grib lietot paaris reizes meenesii tad okartei ir tarifu plaans o dati. Tur gan maksa ir 1sant/1MB, taa ka par 500MB saskries kaut kas. Veel ir iespeeja pasuutiit 1GB uz nedeelju par 1LS.

 

Fruzz, registreeta Okarte ir taada pat priekshapmaksa, tikai piemeeram ja tu sim karti nozaudee, tev nav jaaatceras visaadi pin kodi, pietiek ar tiesiibaam vai pasi.

Link to comment
Share on other sites

skatos zz tagad ir 15gb uz 30dienam pa 10eiro.

vai 25gb uz 60dienam pa 20jevro.

 

diezgan normali...

Link to comment
Share on other sites

 

 

skatos zz tagad ir 15gb uz 30dienam pa 10eiro. vai 25gb uz 60dienam pa 20jevro.

 

kaut kaada nelogjika... 2 x 10 euro izdevigaak nekaa 20 uzreiz, tuulinj un tagad, nevis x2 kaut kad, varbuut...

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
kaut kaada nelogjika... 2 x 10 euro izdevigaak nekaa 20 uzreiz, tuulinj un tagad, nevis x2 kaut kad, varbuut...

 

Ah.. un ja kāds palūkotu uz "mazo grupu" tad mati būtu gaisā. Bet nē. :D Cik mācīsi citiem,bet neviens nerēķina. ZZ mazie datu tarifi 100% lētāki kā lielie. (100% tas tā simbolam)

 

Karoče(īsāk sakot) 15GB=10euro=30d,bet 25GB=20euro=60d šito visi "acīgie" pamana. Bet,ko jūs teiktu,ja ir kāds tarifs lētāks(komplekta ietvaros) kā abi pārējie? 

1.5GB=7d=3euro

2.20GB=28d=12euro

3.40GB=56d=24Euro

starpība 2euro,dati par 5GB vairāk. :)

 

 

protams kādam vajaga 60d un 30d

tad 30d=25GB=13.50euro

un 60d=50GB=27.00euro

Attiecīgi +3,5Euro mēnesī par 10GB

*nav tāda tarifa 3.5euro par 10GB.  :D

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ah.. un ja kāds palūkotu uz "mazo grupu" tad mati būtu gaisā. Bet nē. :D Cik mācīsi citiem,bet neviens nerēķina. ZZ mazie datu tarifi 100% lētāki kā lielie. (100% tas tā simbolam)

 

kas rekjina, kas nerekjina, tie GB tacu lidz ar terminju dzeeshas. es nespeju iztereet 1GB dienaa, bet piesleegties gribeesu arii riit, pariit,  varbuut aizpariit, treshdien nu tocho. varbuut pat 3. naktii. hvz cik atjaunoshanas chekus glaabaat pa rokai.

katru dienu pirkt 1GB par 1euro jo leeti GB?

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

tie GB tacu lidz ar terminju dzeeshas. es nespeju iztereet 1GB dienaa
Cik atceros,ja pēdējā dienā pirms termiņa ieskaita naudu,tad GB summējas,ja kkas nav mainīts. Telefona datiem tā ir. 
Link to comment
Share on other sites

Sagādāju okarti.

 

Pieslēdzu gan to standartu (tarifs palika ovienādais) + okarte nedeelja sms+dati. Ceru, ka vairāk kā 3euro nedēļā nebūs. :D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ceru, ka vairāk kā 3euro nedēļā nebūs

 

Būs 3,41. Trīs būtu ar tarifu plānu Odati + Stadarts ar nosacijumu, ka pa nedēļu vairāk kā 70MB nenotērēsi. 40 centi jau nav mirstamā kaite :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...