Jump to content

Kur lai iegādājās alumīnija plāksnīti?


Zoom
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

ja daudz vajaga tad "sapa profiles", LV ir pārstavniecība un atvedīs no EE visu ko vien vajag

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Problēma jau tāda, ka maz. Visi grib pārdot sākot no vilciena sastāva. Vajag 4 plāksnītes. Krūzās, Krautās, Depo neesmu redzējis. Vienīgi atliek metāllūžņi.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu ja Tev derētu 8cm un 2.5mm biezums, tad varētu paskatīties kas man mētajas atlikumos

Link to comment
Share on other sites

 Domāju, ka ''Alfa Metāls'' tāda Al sloksne 100x4(5) varētu būt, tad jau tur pat ar lentzāģi, tev nogrieztu vajadzīgo garumu. Pazvani rītdien viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties Bērzaunes iela 13a liekas, tur tirgo šo to no krāsainā metāla, varbūt atradīsi ko vajag. Vienmēr esmu  tuvumā bijis, bet tā arī nav sanācis tur ieiet,

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tur tirgo arī sapa atgriezumus, iespējams ka kaut ko varetu atrast, bet protams cena par kg būs x1.5

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu tonnu ne tonnu, bet īpaši lēti tas nebūs, alumīnijs ir tāds nu ne īpaši pateicīgs materials, pavisam vienkāršas lietas finalā var kļūt par astronomiskiem cipariem, nu es par to kad sākas apstrāde, metināšana un smukas virsmas iegūsana

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

a 1 cm metinājuma šuves cena būs 5 eur

Link to comment
Share on other sites

Man vajag tikai kā starpliku. Neko nevajadzēs metināt ne pulēt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas bija k-rautā, tādos nelielos gabalos, bet vai tieši 4mm, neatceros.

Vajag pie kādiem reklāmisties paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties Bērzaunes iela 13a

 

Šis būs pareizais variants!

Kantoris slāvu. Ar saziņu valsts valodā grūti. Bet citādi - var visu sarunāt. Protams, ja ieradīsies tur ap 17.00 (darba dienas beigās), tad neviens neko zāģēt negribēs, nāksies izvēlēties no gataviem atgriezumiem (kas varētu būt A4 lapas izmērā). Bet citādi - visu sarunāsi un cena, tiešām būs ap 1-2 EUR par tādu plāksnīti.

 

Tehlat SIA saucas.

Labots - Ghost_az
Link to comment
Share on other sites

Būs jāpaviesojās. Kura tieši tā māja ir? Ieejas durvis. Prasu, lai nav jāklaiņo. Thx

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...