Jump to content

Win7 x64 pieinstalēt IE11


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tātad instalējam uz Windows 7 x64 offline instalieri IE11x64. Kas notiks ar x86 IE uz dotā PC? Tas arī tiks atjaunināts uz 11 versiju? Vai arī vajadzēs instalēt IE11x86 ?

Link to comment
Share on other sites

snukurins, ē khm - mani interesē kuras lapas gļuko ie11 ?  un cik ir daudz - 3, 7 vai 121 pārbaudīta? un vai pati lapa ir korekti uzbūvēta? es apzinos, ka uzdodu dumjus jautājumus - piedodiet, es jau eju tur kur pasūtījāt :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ok ViLx. Kas notiks ja Win7 x64 OS mēģinās likt virsū IE11x86 instalieri?

Izvelsies ar kļūdu, vai atjauninās tikai x86 IE ?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Man nav kur likt, jo Win7 sen vairs nav, bet vajag saprast kas notiks pie dažādiem scenārijiem. Resursu kur pacelt VM ar pašlaik nav lai aprobētu praktiski visādus variantus.

Link to comment
Share on other sites

@@snukurins, un tiešām.. pārbaudīju.. W7 64bit.. IE11 ar pēdējiem atjauninājumiem.. iezīmējot rāda izvēli citēt/kopēt niku, bet teksta laukā nekas neparādās.. kā arī copy/paste nedarbojas.

 

Bet tā kā ikdienā lietoju FF/Chrome, tad nav aktuāli.. IE vajadzīgās lapas darbojas

Link to comment
Share on other sites

 

 

un tiešām.. pārbaudīju.. W7 64bit.. IE11 ar pēdējiem atjauninājumiem.. iezīmējot rāda izvēli citēt/kopēt niku, bet teksta laukā nekas neparādās.. kā arī copy/paste nedarbojas.

Tas pats arī uz W8.1 64bit, izvēlnes rāda, bet bet nevar nokopēt, uz Operas viss normāli 

Link to comment
Share on other sites

Ja darbs ar kaut kādām valsts iestāžu lapām, kas tjip IE paredzētas, tad arī 11 versija vairāk nestrādā kā strādā.

Link to comment
Share on other sites

un tiešām.. pārbaudīju.. W7 64bit.. IE11 ar pēdējiem atjauninājumiem.. iezīmējot rāda izvēli citēt/kopēt niku, bet teksta laukā nekas neparādās.. kā arī copy/paste nedarbojas. Tas pats arī uz W8.1 64bit, izvēlnes rāda, bet bet nevar nokopēt, uz Operas viss normāli

pārbaudīju vēlreiz uz abiem pc . viens win 8 , otrs 7 , abi 64. uz abiem strādā. jums kreisas kastes , ar kreisiem IE :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

pārbaudīju vēlreiz uz abiem pc . viens win 8 , otrs 7 , abi 64. uz abiem strādā. jums kreisas kastes , ar kreisiem IE
 

Paskatijos vēlreiz, nokopēt var, bet paste nevar. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...