Jump to content

Recommended Posts

Sveiki! 
Šajā forumā nevarēju atrast neko par šo tēmu, tāpēc rakstu šeit - varbūt tas, kam ir interese, sadzirdēs.

 

Mani interesē Ebay unlimited konti - meklēju kādu, kas nodarbojas ar interneta pārdošanu vai pats kaut ko taisa un pārdod ebay. Man ir produkcija, ko es pats taisu un meklēju kādu, kurš būtu ieinteresēts par 20% no darījumu apjoma pārdot šīs preces savā Ebay veikalā.

Izskatīšu visus piedāvājumus un noteikti vienosimies par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem. Rakstiet man personīgi! Uz epasta adresi vinylgraf2014@gmail.com

 

Gaidu tos, kuri grib nopelnīt!

 

 

Izskatīšu arī visus šāda Ebay unlimited konta pirkšanas piedāvājumus. Ja Tev ir konts, kurā var bez ierobežojuma likt listingus, esmu ieinteresēts - varēsim vienoties!

Labots - DriverX
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja Tev ir konts, kurā var bez ierobežojuma likt listingus, esmu ieinteresēts - varēsim vienoties!
Kas tiks pārdots? Pēc sadaļas programmatūra un operētājsistēmas.Vai šuj ādas pletnes un tirgosi? Ir konts,bet ir svarīgi zināt par kādu preci iet runa,jo jebko noteikti nav interese tirgot tikai dēļ naudas.
Link to comment
Share on other sites

Tobiš, meklē muļķi, kas ar savu paipalu un sekojoši - bankas kontu - atbildēs par Taviem brāķiem un nepiegādēm?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

10000,- euro iesākumā no tevis un daram tad pēc tava plāna autor.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jā interesē, kas tiks tirgots. Ja mēnesī sanāks pārdot vienu "blūzīti", tad pat cigaretēm nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Ta viss biznes liekas beidzās pāris minūtes pēc biznesa partera partneru meklēšanas.

 

DriverXPievienojās: 27 Feb 2014
atrodas ārpus foruma Pēdējās aktivitātes Feb 27 2014 12:24
Link to comment
Share on other sites

Ja jau prece tik laba to unlimited ātri pats sasniegtu, pie kam drīkst būt vairāki konti. Drīzāk jau tirgoti tiks kādi jauni aifoni par lētām naudām cik nu $ limitā var ielikt un ātri izņemt, kurus pircēji tā arī nesagaidīs. Vajadzīgs jau Ebay konts, Paypal konts droši vien būs autora, pareizāk sakot Sašas no stacijas.

Link to comment
Share on other sites

Tik traki gan nebija, sarakstījos ar topika autoru. Visa diskusija aprāvās brīdī, kad ieminējos par PVN un vai autors ir rēķinājies arī ar Ebay/paypal komisijas maksu, no tā brīža arī nekādu ziņu neesmu saņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...