Jump to content

Rūteru savienojumi


STOBRS
 Share

Recommended Posts

čau domubiedri.

 man mājās ir 3 rūteri , viens rūteris ir galvenais (host) , kurš dod signālu otram rūterim ( tam rūterim ir uzlikts dd-wrt firmware un viņš darbojas kā repeater). Tomēr trešo rūteri bija doma sataisīt , kā repeateri arī , lai ķertu signālu no otrā rūtera un dotu tālāk. 

 Jautājumi sekojoši : Trešam rūterim ir jēga likt dd-wrt vai kādu openwrt un tas palīdzētu viņam izpildīt to funkciju , ko es vēlos?  Vai to varēs izdarīt tikai izmantojot LAN vadu? (no otrā rūtera uz trešo)

1 rūteris : WR740N

2 rūteris : WR841N V8.4

3 rūteris : WR841N V8.3

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

trešo rūteri bija doma sataisīt , kā repeateri

 

Kas tev traucē to izdarīt???

Link to comment
Share on other sites

Taisi atkārtotājos kaut vai caur katriem 5 metriem, kas tevi traucē. Un nekādus tev dd-wrt tev nevajag. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izmēģini ar stock tplink firmwari uz trešā rūtera. Ja nesanāk, tad liec WRT. Neatceros vai WDS tplinkiem strādāja savā starpā vai ar jebkādiem modeļiem.

Un priekš skeptiķiem - man ir gandrīz identiska situācija, kur ar šiem pašiem TPlinkiem ķeru 50Mbps no blakus mājas, lai nebūtu par 2 pieslēgumiem jāmaksā. Tas ir 3x lētāk nekā pirkt pa 50ls/gb huawei veidīgās antenas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

STOBRS

jema , kā lai es sataisu atkārtotāju , ja nav uzlikts dd-wrt? ar defaulto firmware nevar to izdarīt , cik zinu. 

 mullja , stock tplink firmware ir tas pats ,kas dd-wrt?  un jā , problēma tāda ka nevaru uzlikt dd-wrt , jo raksta ka neder. 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tavā gadījumā jēdzīgākais variants būtu abus liekos rūterus pielikt pie vada kā access point, likt repīteri aiz repītera ir muļķīgi kaut vai tā iemesla dēļ, ka katrs repīteris samazina klienta wi-fi ātrumu apmēram 2 reizes. Un kaut kā atminos, ka agrīnajos tplink modeļos bija stock firmvārē iespēja mainīt rūtera konfigurāciju uz repīteri/tiltu/kotikvēlne, tagad izskatās ka šo fīču ir apgraizījuši.

Link to comment
Share on other sites

STOBRS

 ņemšu vērā.  tagad ir skaidrs par stock firmware. 

 bet tomēr , kā domājat, ja uzlikšu openwrt , tad manu domu varēs realizēt? 

Link to comment
Share on other sites

STOBRS

jautājums paliek aktuāls  

 

bet tomēr , kā domājat, ja uzlikšu openwrt , tad manu domu varēs realizēt? 

izlasīju internetā , ka dd-wrt WR841N nevarēs uzlikt , krešo.  kaut gan rāda , ka atbalsta dd-wrt

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Marts 9, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 9, 2014 - Herņa

Moš paprovē oninēt?

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...