Jump to content

Tāmes kalkulatora izveide web lapā (haltūra)


andrai2
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Būtu nepieciešams izveidot tāmes kalkulatora iekš web lapas (lapa bāzēta joomla 2.5)

 

Kalkulators ir excel tabula, kas sarēķina izmaksas celtniecības pakalpojumam, darbības (summa un reizinājums)

 

Attiecīgi tas darbiņš ir pārcelt 1pret1 excel tabulu uz weblapu

 

Pielikumā pievienoju kā eventuāli tabula izskatās (jpg fails, excel neļauj uploudot)

 

Ja kādam ir interese dabūt kādas naudiņas, labprāt saņemtu PM ziņu ar cenu piedāvājumu, pretī atsūtītu tad excel failu!

 

Paldies!

post-84534-0-90551100-1395089136_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tur kaut kur ailīte cilvēkstundas pazudušas, neparedzētie izdevumi...... tev to tāmes metu vispirms vajag pabeigt un tad likt apskatei :)  un izmantošanai

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

 

 

cilvēkstundas pazudušas, neparedzētie izdevumi.

Cilvēkstundas nebūtu tas trakākais, trūkst visu pārējo virsizdevumu (materiālu sagāde, plānotā peļņa, uzņēmēja virsizdevumi, sociālais un pvn's). 

Ja tas viss jau iekšā, tad potenciālais klients neiebrauks, kāpēc Jums izmaksas par vienu vai otru pozīciju būs dārgākas par konkurentu piedāvājumu, vai arī piemēram: bus kautkādas koka konstrukciju izbūve un jums koks kubā maksās ~190eur, jo iekļaujas visi virsizdevumi, bet cilvēciņš painteresēsies pa gateriem un šie to kubu koka piedāvās pa ~150eur, kā Tu domā, cik ļoti viņam gribēsies vēl pētīt to Jūsu tāmīti?

Link to comment
Share on other sites

Ja nepamanīji Atkarīgais tad ieliku daudzpunkti pa vidu lai nav viss jāuzskaita.

Es pats tās tāmes cenšos izkidāt līdz pašam sīkumam lai cilvis var iebraukt  pašos sīkumos ,kas saistīti ar būvniecību. Vislabāk man patīk punkt neparedzētie izdevumi, tos vienmēr cenšas delitēt.... Transporta izdevumi arī cilvēkiem ir pārsteigums- būvmateriāli taču paši atlido uz objektu :taunt:

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Neparedzētie ir fuflo, tam ir domāti papilddarbi.

Ko darīsi, ja nu pēkšņi no pirksta izzīstais neparedzēto darbu cipars izrādīsies par mazu?

 

P.S. Mana kristāla bumba neparādīja, ko Tu biji domājis ar tiem punktiem.

Link to comment
Share on other sites

Tak neiet runa par tāmi kā tādu, bet par konkrētā gabala pārcelšanu.


Tak andrai2 neprasīja, lai pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā sastādīt tāmi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...