Jump to content

Vai komponentes ies kopā?


Fungry
 Share

Recommended Posts

Uzreiz atvainojos, ja zemāk būs kāds glups jautājums, neesmu eksperts, tāpēc vēršos pie zinošākiem cilvēkiem.

 

~ 140 euro Core i5 4570 BX80646I54570 BOX

~ 40 euro Toshiba DT01ACA100 3.5" 1TB 7200rpm 32MB SATAIII

~ 90 euro ASUS GTX650TI-PH-1GD5 / GeForce GTX 650 Ti / PCI-E 3.0 / GDDR5 1GB / 128-bit / Memo 5400 MHz /D-Sub / 2xDVI-D /HDMI / HDCP

~ 35 euro 4GB DDR3 Ballistix Smart Tracer UDIMM 240pin with LEDs, DDR3-1600, PC3-12800, CL8, 1.5V

~ 27 euro Elite 371 Midl Tower Chassis, black w/o PSU, mATX/ATX

~ 20 euro Power supply ATX PSU 500W V2.03 P4 CE PFC PSU (SILENT/ 12cm fan) Black Painting

~ 40 euro H81M-A / Intel H81 / 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3, Dual channel / Multi-VGA output support : HDMI/DVI/RGB ports / Expansion: 1 x PCIe x16, 2 x PCIe 2.0 x1 / 2 x SATA 6Gb/s / 2 x SATA 3Gb/s / Realtek 8111G , 1 x Gigabit LAN / Realtek ALC887 8-Ch HD / 2x USB3.0 /8x USB2.0 / uATX

~ 130 euro VX238H 23" WIDE LED FHD LCD/ 0.2652/ 1920x1080/ 80M:1/ 1ms (gray to gray)/ H=170 V=160/ 250cdq/ D-Sub/ DVI-D(via cable)/ 2xHDMI/ Tilt / Slim / Black

 

kopā 522 euro.

 

Ko jūs domājiet par šādu komplektu? Viss ies kopā nebūs nekādu konfliktu, videokartei vietas būs? Varbūt es esmu kaut ko aizmirsis paņemt, kas man varētu būt nepieciešams pilnīgai datora funkcionēšanai(diskdzinis, pele un taustiņbliezis ir)? Kā arī varbūt varat ieteikt kaut ko, kas būtu varbūt jāpamaina nedaudz, lai būtu labāk, bet lai ar visu monitoru būtu tajos 500 euro robežās.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Tev daudzām lietām nav norādīts ražotājs.

 

Cietais disks būtu jāmaina uz kādu Western digital blue vai Seagate ražojumu, uz barošanas bloku nevajag taupīt, vislabāk būtu kāds, piemēram,  Corsair ražojums ~ 400-500w. Tāpat 650 ti vietā es ņemtu 750 ti, kas ir daudz jaunāka, energo efektīvāka un ātrāka.

 

Galvenais jautājums būtu - kam tev dators domāts, jo tas pa lielam maina ļoti daudz ko.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

27 euro Elite 371 Midl Tower Chassis, black w/o PSU, mATX/ATX ~ 20 euro Power supply ATX PSU 500W V2.03 P4 CE PFC PSU (SILENT/ 12cm fan) Black Painting ~ 40 euro H81M-A / Intel H81 / 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3, Dual channel / Multi-VGA output

Šos gan nomaini. 

Link to comment
Share on other sites

 

Cietais disks būtu jāmaina uz kādu Western digital blue vai Seagate ražojumu, uz barošanas bloku nevajag taupīt, vislabāk būtu kāds, piemēram,  Corsair ražojums ~ 400-500w. Tāpat 650 ti vietā es ņemtu 750 ti, kas ir daudz jaunāka, energo efektīvāka un ātrāka.

 

Galvenais jautājums būtu - kam tev dators domāts, jo tas pa lielam maina ļoti daudz ko.

~ 37 euro Western Di WD5000AAKX 500GB 7200rpm 16MB SATA 6.0 GB/s

~ 35 euro Fortron FSP HEXA 500W ATX v2.3/ Dual +12V Rails/ Silent 120mm FAN/ High efficiency >80%/ Active PFC PSU

Kas vainas iepriekšējam PSU?

Mainot videokarti uz 750 uzreiz 40 euro lec klāt, bet vairāk par 500 Euro neizspiedīšu no maciņa

 

dators būs kādai spēlei brīvajā laikā, foto apstrādei un parastai lietošanai.

 

 

Pievienots Pirms 5 minūtēm Fungry, 18 Mar 2014 - 00:03, teica: 27 euro Elite 371 Midl Tower Chassis, black w/o PSU, mATX/ATX ~ 20 euro Power supply ATX PSU 500W V2.03 P4 CE PFC PSU (SILENT/ 12cm fan) Black Painting ~ 40 euro H81M-A / Intel H81 / 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3, Dual channel / Multi-VGA output Šos gan nomaini.

 

Kas vainas mātesplatei un korpusam?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Korpusu var atrast ar "cable management'u" un plati ar labāku barošanu.Pie tevis minētajām cenām būs jāpiemet pāris eiriki MB.Protams,viss griezīsies arī tāpat bez nekādām problēmām-attiecībā uz tevis izvēlēto MB.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

~ 35 euro Fortron FSP HEXA 500W ATX v2.3/ Dual +12V Rails/ Silent 120mm FAN/ High efficiency >80%/ Active PFC PSU

 

šo barošanu būs okey?

Link to comment
Share on other sites

HeHe112

 

 

Corsair ražojums ~ 400-500w.

 

 

Man kā reize ir Corsair CX-500,  noteikti autoram iesaku 

 

Kas vainas iepriekšējam PSU?

 

 

Tev liekas prātīgi sistēmu uzticēt 20 eiro vērtam baroklim?  NEKAD MŪŽA SISTĒMU NEUZTICI LĒTIEM BAROKĻIEM, kur nu vel no pašiem lētākajiem.

 

Manu sistēmu uztur baroklis par ~55 eirām kas ir vidējais gals, tāka apdomā, vai tiešām ir vērts taupīt uz barokļa ja viņs atbild par visam komponentēm? ;)

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Mainot videokarti uz 750 uzreiz 40 euro lec klāt, bet vairāk par 500 Euro neizspiedīšu no maciņa

 

Ja tāda atšķirība, tad gan paliec pie 650 ti.

 

Bilžu apstrādei es iesaku monitoru ar IPS matricu, jo tiem ar krāsām ir daudz lielāka precizitāte. Man pašam viens ir uz foto/video apstrādi.

 

 

 

~ 35 euro Fortron FSP HEXA 500W ATX v2.3/ Dual +12V Rails/ Silent 120mm FAN/ High efficiency >80%/ Active PFC PSU šo barošanu būs okey?

 

Ļoti labs baroklis. Labāks par 20 eiro variantu, ar kuru vari visu sistēmu nosvilināt.

 

 

 

Kas vainas mātesplatei un korpusam?

 

Mātesplatei vaina nekāda, korpuss ir individuāla lieta, ja vien visas komponentes saiet tajā iekšā.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Corsair ražojums

 

 

Tu gribēji teikt- kāds Coršair rebrandējums, ja?

 

Autor: sorry, ja palaidu garām, bet kādas darbības ar šo kasti tiks veiktas?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Autor: sorry, ja palaidu garām, bet kādas darbības ar šo kasti tiks veiktas?
Noteikti vēlēšos kādu spēli uzspēlēt. apstrādāt foto, kā arī kā parastam lietotājam

 

 

Fungry, 18 Mar 2014 - 00:26, teica: Mainot videokarti uz 750 uzreiz 40 euro lec klāt, bet vairāk par 500 Euro neizspiedīšu no maciņa Ja tāda atšķirība, tad gan paliec pie 650 ti. Bilžu apstrādei es iesaku monitoru ar IPS matricu, jo tiem ar krāsām ir daudz lielāka precizitāte. Man pašam viens ir uz foto/video apstrādi. Fungry, 18 Mar 2014 - 01:31, teica: ~ 35 euro Fortron FSP HEXA 500W ATX v2.3/ Dual +12V Rails/ Silent 120mm FAN/ High efficiency >80%/ Active PFC PSU šo barošanu būs okey? Ļoti labs baroklis. Labāks par 20 eiro variantu, ar kuru vari visu sistēmu nosvilināt. Fungry, 18 Mar 2014 - 00:26, teica: Kas vainas mātesplatei un korpusam? Mātesplatei vaina nekāda, korpuss ir individuāla lieta, ja vien visas komponentes saiet tajā iekšā.
Tad reāli nomainot cieto disku uz Western Di WD5000AAKX 500GB 7200rpm 16MB SATA 6.0 GB/s  un baroki Fortron FSP HEXA 500W ATX v2.3/ Dual +12V Rails/ Silent 120mm FAN/ High efficiency >80%/ Active PFC PSU

būs viss labi?

 

Kā arī vai šīs detaļas ies viena ar otru kopā un nebūs nekādu pārsteigumu?

 

Pēc kādas šēmas man būtu jāskatās, kas jāsalīdzina, lai zinātu, ka korpusā ies visas detaļas?

 

Paldies par atsaucību

Link to comment
Share on other sites

intervall

Viss būs ok.

Korpusu tad nepaņem mazāku par mATX.Jāņem atx vai mATX,lai viss "ieietu".Barokli vari ņemt arī FSP HE-400

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi spēlēt, būtu prātīgāk skatīties uz FX 6300 pusi. + 970 chipseta plate, kurai būs vairāk fīčas, nekā tādai h61. CPU mūsdienīgās spēlēs būs nedaudz vājāks par 4570, bet būs iespēja klokot un arī ietaupīsi pāris desmitus eur, kurus vari ielikt labākā video kartē, kas tiešām noderētu 1080p geimošanai.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ja gribi spēlēt, būtu prātīgāk skatīties uz FX 6300 pusi. + 970 chipseta plate

Nu i' Tu "pjornul" :D 

Link to comment
Share on other sites

HeHe112

Manējais fx-6300 ir bišk mazjaudīgāks par šo  i5 4570(protams ja bišk oc tad šis i5 tiek samizots)  un vel par 40-50 eiro lētāks ;)

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

vispār psu labāk ņemt ar modulāriem kabeļiem + tajā cenu segmentā jau iet daudz maz normāli barokļi.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Ja gribi spēlēt, būtu prātīgāk skatīties uz FX 6300 pusi. + 970 chipseta plate, kurai būs vairāk fīčas, nekā tādai h61. CPU mūsdienīgās spēlēs būs nedaudz vājāks par 4570, bet būs iespēja klokot un arī ietaupīsi pāris desmitus eur, kurus vari ielikt labākā video kartē, kas tiešām noderētu 1080p geimošanai.

 

Cilvēkam ir arī foto apstrāde, kur FX ir krietni vājāks procesors par šito i5. Piedevām viņš ņem h81 plati, nevis h61, tāpēc arī tīri jēgas no FX būtu tikai lielāks strāvas patēriņš + vajadzēs labāku dzesētāju piepirkt. Vai tas ir labums - diez vai.

Link to comment
Share on other sites

kāda starpība - h61 vai h81, draza tā vai tā.

 

 

 

foto apstrāde

 

 

foto apstrāde mūsdienās izpaušas tā - ieejam reizi nedēļā PS un uzliek filtru savai jaunajai oranžā.sūda, twitter, instagram bildei? Jauki, jauki.

 

Lai pērk, ko grib. Tas, ka tu(un 95% no pārējā foruma zvēriem) mums tāds inteļ fanboyinsh, tas visiem tāpat ir skaidrs.

 

Saki gan vienu tu man, ja dzesētāju nāksies piepirkt labāku tāpat, tad kam īsti tas stock sūds tur ir paradzēts? Lai vairāk vietu aizņemtu kastē? Nevajag daudz gvelzt, ok, puis? (:

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
kāda starpība - h61 vai h81, draza tā vai tā.

 

Nez kāpēc draza?? Par drazu varētu nosaukt neefektīvus dzelžus.

 

Zini, ir cilvēki, kam foto apstrāde izpaužas kā liels daudzums bilžu Lightroom 4 vai 5, kur svarīgs ātrums un efektivitāte, tur gigaherziem nav īpašas nozīmes. Neesmu Intel fanboys, vienkārši nevēlos nekādus kompromisus, kas jāpieņem ar AMD.

 

Pats labi zini, ka AMD stock dzesētāji ir "lieliski". Saku no pieredzes - AMD FX 8230 manām vajadzībām bija lēnāks, karstāks un skaļāks (stock dzese) par manu pašreizējo sistēmu. Atgriezu atpakaļ veikalā pēc nedēļas.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Šajā kastē cik es saprotu man vajadzētu visam ietilpt, pareizi?

 

BitFenix Alpha Merc, Midl tower, black, 4 x USB 2.0, black inside, w/o PSU, mATX / ATX

 

Kas ir ar vadiem, kas savieno komponentes, tie droši vien ir jāiegādājas atsevišķi

Link to comment
Share on other sites

Tad mans gala variants varētu izskatīties apmēram šādi:

 

~ 140 euro Core i5 4570 BX80646I54570 BOX

~ 37 euro Western Di WD5000AAKX 500GB 7200rpm 16MB SATA 6.0 GB/s

~ 90 euro ASUS GTX650TI-PH-1GD5 / GeForce GTX 650 Ti / PCI-E 3.0 / GDDR5 1GB / 128-bit / Memo 5400 MHz /D-Sub / 2xDVI-D /HDMI / HDCP

~ 35 euro 4GB DDR3 Ballistix Smart Tracer UDIMM 240pin with LEDs, DDR3-1600, PC3-12800, CL8, 1.5V

~ 27 euro BitFenix Alpha Merc, Midl tower, black, 4 x USB 2.0, black inside, w/o PSU, mATX / ATX

~ 35 euro Fortron FSP HEXA 500W ATX v2.3/ Dual +12V Rails/ Silent 120mm FAN/ High efficiency >80%/ Active PFC PSU

~ 40 euro H81M-A / Intel H81 / 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3, Dual channel / Multi-VGA output support : HDMI/DVI/RGB ports / Expansion: 1 x PCIe x16, 2 x PCIe 2.0 x1 / 2 x SATA 6Gb/s / 2 x SATA 3Gb/s / Realtek 8111G , 1 x Gigabit LAN / Realtek ALC887 8-Ch HD / 2x USB3.0 /8x USB2.0 / uATX

 

kopā 400 euro

 

Cerams, ka kādam noderēs. Ceru, ka viss arī ir čotka un neko neesmu aizmirsis

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Cerams, ka kādam noderēs. Ceru, ka viss arī ir čotka un neko neesmu aizmirsis

 

Viss čotka. Tikai monitoru neesi minējis. Tas jau ir nopirkts vai tikai tiks skatīts??

Link to comment
Share on other sites

Tomijs123

@@Fungry, Varbūt vari padalīties, kur tik saldas cenas pieejamas komponentēm?  

 

 

 

140 euro Core i5 4570 BX80646I54570 BOX
 Box'am nāk līdz dzese?
Link to comment
Share on other sites

HeHe112

 

 

tāpēc arī tīri jēgas no FX būtu tikai lielāks strāvas patēriņš + vajadzēs labāku dzesētāju piepirkt.
 

sho es saucu par totālu būlshitu... fx ar stock dzesi ir par 10c(fx-6300 62c   i5-72c :hunter:  ) vēsāks ka šis mēsla i5 ;)
strāvu spēlēs vairāk ēdis i5 jo max tdp fx ir vairāk par 9w kas ir smiekligs daudzums, katrā ziņa spēlēs fx noslogotiba iet no 50%-75% turpreti i5 ir lielaka noslogotima lidz ar to tērēs vairāk tāpēc nevajag citiem batonus ausīs spraust ka amd ir elektrības ēdāji tie ir murgi
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
sho es saucu par totālu būlshitu... fx ar stock dzesi ir par 10c(fx-6300 62c i5-72c ) vēsāks ka šis mēsla i5 strāvu spēlēs vairāk ēdis i5 jo max tdp fx ir vairāk par 9w kas ir smiekligs daudzums, katrā ziņa spēlēs fx noslogotiba iet no 50%-75% turpreti i5 ir lielaka noslogotima lidz ar to tērēs vairāk tāpēc nevajag citiem batonus ausīs spraust ka amd ir elektrības ēdāji tie ir murgi

 

Esi salīdzinājis vienu pret otru?? Es salīdzināju FX 8230 un tagad manu Xeon. Vienādos uzdevumos FX noslodze uz 50%, Xeon uz 70%, bet kodolu skaits uz pusi mazāks. Un Xeon uzdevumu paveica ātrāk. Temperatūras ziņā Xeons nekad nav ticis pāri 60 grādiem, pat zem stresa testiem. AMD man bija ~82 grādi pie Prime 95. Abiem stock dzese (AMD bija skaļāka), tas pats korpuss un tie paši ventilatori. Nezinu no kurienes savus ciparus izrāvi.

 

Intel darbu paveiks ātrāk, jo tas pilnvērtīgāk izmantos kodola jaudu, nevis turēs 6 kodolus uz 50%. Spēlēs atšķirība būs par labu i5.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir 8320, kopā ar dzesi sanāk lētāk par 1230 v2. Temps zem 60C stresa testos, @4.6. Spēlēs reti sasniedz 48C uz tiem pašiem 4.6. Ja runā par spēlēm, tad tavs CPU nav pat stock i7 2600 līmenī.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Mans fx6300, neiet pāri 62c pat uzklokots līdz 4.5 Ghz, un iemesls ir elementārs, tā ir maksimālā pieļaujamā robeža FX procesoriem. Tā ka nosaukt šo procesoru par karstu nevar.

Man pirm 2 mēnešiem bija izvēle 4470k vai FX. bija nepieciešams procesors ar atvērtu reizinātāju un atbilstoša plate un es izvēlējos FX tāpēc, ka par to pašu naudu varēju nopirkt daudz labāku plati un dzesētāju, kamēr ar i5 mana cenu kategorija sanāca tikai procesors un dārga, bet sūdiga Asrock plate ar Z chipsetu. Manuprāt tieši ņemot i5 ir jāiet uz kompromisiem.

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Ja runā par spēlēm, tad tavs CPU nav pat stock i7 2600 līmenī.

 

Darbstacijas procesoram ir citi mērķi, spēlēt spēles var mierīgi.

 

 

 

bija nepieciešams procesors ar atvērtu reizinātāju un atbilstoša plate

 

Cita lieta, jo plate vien ar Z maksā dārgi. Tagad, ar Haswell par B75 var overclockot, taka cita lieta.

 

Necepjās, katrs pērk ko uzskata sev par vajadzīgāku. Autors ir izvēlējies i5, lai pie tā paliek, ja vien ar benchmarkiem varat pierādīt, ka vērtīgāks būsFX procis.

Link to comment
Share on other sites

Man te nevienam nekas nav jāpierda. Ej sēdi savā intel fanuklubā un esi laimīgs, es neiešu nevienam kaut kādu taisnību pierādīt. Nav te nekādi krusta kari, kā dažs labs rubenis ir iedomājies ((:

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

HeHe112

 

 

Esi salīdzinājis vienu pret otru??


Ko man tur līdzināt es zinu cik un kā ir spējigs mans fx-6300  

paskaties intel raksta tam i5 darba temperaturu 72c un fx-6300 darba temperatura 62c

fx procesori tiešām nav karsti, teiktu intel procesori līdzīgas jaudās ir daudz karstāki nu kā jau teikt šis procesors ir karstāks par fx .

elektrības patēriņs nav lielāks, šo jēdzienu lieto lai noliktu amd bet nu jā tā nav patiesība, jo citu argumentu nav :) (protams ja nesalīdzinām tiešam ekonomiskos intel procesorus ar edošajiem amd kā to citi vienmēr dara) lidzigiem pec jauda amd un intel procesoriem pateriņs + - vienāds

Tātad fx jaudā tāds pats kā šis i5 tikai visa sakne ir tā ka fx var oc vēl un 50eiro lētaks;)
 
Link to comment
Share on other sites

intervall
fx procesori tiešām nav karsti

Ja nemaldos,tad FX gandrīz visiem robeža ir 75C,bet Intelim 100-105C. FX82xx arī ir ļoti karsti ar stoku.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

HeHe112

 

 

Ja nemaldos,tad FX gandrīz visiem robeža ir 75C,bet Intelim 100-105C. FX82xx arī ir ļoti karsti ar stoku.
 


fx-6300 lai sadzītu 75c butu janoņem dzese nost :D savadak nejiespējami
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Ko man tur līdzināt es zinu cik un kā ir spējigs mans fx-6300   paskaties intel raksta tam i5 darba temperaturu 72c un fx-6300 darba temperatura 62c fx procesori tiešām nav karsti, teiktu intel procesori līdzīgas jaudās ir daudz karstāki nu kā jau teikt šis procesors ir karstāks par fx . elektrības patēriņs nav lielāks, šo jēdzienu lieto lai noliktu amd bet nu jā tā nav patiesība, jo citu argumentu nav (protams ja nesalīdzinām tiešam ekonomiskos intel procesorus ar edošajiem amd kā to citi vienmēr dara) lidzigiem pec jauda amd un intel procesoriem pateriņs + - vienāds Tātad fx jaudā tāds pats kā šis i5 tikai visa sakne ir tā ka fx var oc vēl un 50eiro lētaks;)

 

Bet tev nav bijis tātad i5, tu balsties uz cipariem ja??  Nu kā vēlies, es tev varu tikai savu pieredzi izstāstīt, kāda man bija burtiski dažas nedēļas atpakaļ. FX proci ar mātespalti atdevu i-veikalam atpakaļ un paņēmu Xeon. Katram savs.

 

 

 

Man te nevienam nekas nav jāpierda. Ej sēdi savā intel fanuklubā un esi laimīgs, es neiešu nevienam kaut kādu taisnību pierādīt. Nav te nekādi krusta kari, kā dažs labs rubenis ir iedomājies ((:

 

Es sēžu pie sava pc un daru darbu, kas man jādara. Tu jau esi tas, kurš nevar izlasīt pat autora tekstu, bet uzreiz bāzies ar FX virsū, ka tas bija jāņem. Vari argumentēti pierādīt kāpēc?? Cena i5 procesoram autoram acīmredzami apmierina.

Link to comment
Share on other sites

No Googles neviens nobanots nav, visiem visi benchmarki ir brīvi pieejami. Man nav jāskrien kādam kaut ko pieradīt, nu nepieder man neviena pati AMD vai Intel akcija. Tiešām nekrata, ko tu pērc ((:

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

No Googles neviens nobanots nav, visiem visi benchmarki ir brīvi pieejami. Man nav jāskrien kādam kaut ko pieradīt, nu nepieder man neviena pati AMD vai Intel akcija. Tiešām nekrata, ko tu pērc ((:

 

Es arī nesaku ka kāds ir nobanots un tev galīgi nav jāinteresē ko es lietoju, bet nākošreiz pirms sāc rakstīt savus fanboy tekstus, izlasi ko diskusijas autors ir gribējis un iemet google salīdzinājumu. Tad sapratīsi, kāpēc nav vērts tavus tekstus lasīt. 

 

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/core-i5-4670k-4670-4570-4430_5.html#sect0

Link to comment
Share on other sites

HeHe112
Bet tev nav bijis tātad i5, tu balsties uz cipariem ja??  Nu kā vēlies, es tev varu tikai savu pieredzi izstāstīt, kāda man bija burtiski dažas nedēļas atpakaļ. FX proci ar mātespalti atdevu i-veikalam atpakaļ un paņēmu Xeon. Katram savs.

 

a tu izskatas balsties tikai uz savām domām, ja apgalvo ka amd cepas un ir karsti laigan ir preteji + vislaik par patēriņu elektrības kas ari tā nav ? es vismaz pēc majaslapu datiem (kas ir officialie ) vados nevis no pirksta izzīstiem faktiem 

 

protams fakts ka intel uz minigamēm ir labaks ir skaidrs bet labāks tas robežojas ar to ka maksā daudz dargāk ;)

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

a tu izskatas balsties tikai uz savām domām, ja apgalvo ka amd cepas un ir karsti laigan ir preteji + vislaik par patēriņu elektrības kas ari tā nav ? es vismaz pēc majaslapu datiem (kas ir officialie ) vados nevis no pirksta izzīstiem faktiem 

 

Reāla pieredze par 99% vienādos apstākļos. Patērēto elektrību skatījos pēc TDP.

 

Es neticu oficiālajām Intel un AMD mājaslapām, vados pēc pieejamiem benchmarkiem, kur neatkarīgi darboņi testē vienu pret otru. 

 

 

 

protams fakts ka intel uz minigamēm ir labaks

 

99% spēļu tu sauc par minigamēm?? 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

sho es saucu par totālu būlshitu... fx ar stock dzesi ir par 10c(fx-6300 62c i5-72c :hunter: ) vēsāks ka šis mēsla i5 ;)

 

totāls bullšits ir pamatojoties uz proču maksimālo pieļaujamo temperatūru izteikt spriedumus par to reālo darba temperatūru un vēl jo vairāk stock dzeses skaļumu/klusumu

Link to comment
Share on other sites

HeHe112

 

 

kur neatkarīgi darboņi testē vienu pret otru. 


kāpēc neatkarīgi? lai viņi darbotos vajag sponsorus lidz ar to viņi ir atkarīgi un ietekmējami

 

totāls bullšits ir pamatojoties uz proču maksimālo pieļaujamo temperatūru izteikt spriedumus par to reālo darba temperatūru un vēl jo vairāk stock dzeses skaļumu/klusumu
 

pašam ir fx-6300 un tā arī ir viņa 62c darba temperaturā un tam i5 ari ir 72 c darba temperatura, stock dzese bija man klusa vismaz es to nedzirdēju ;)
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

tam i5 ari ir 72 c darba temperatura

 

varbūt pacenties kaut nedaudz iedziļināties pirms drukāt kārtējo bullšitu?

 

 

TCASE
Case Temperature is the maximum temperature allowed at the processor Integrated Heat Spreader (IHS).
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...