Jump to content

Acer Aspire 4520 wifi problēma


Graadinsh
 Share

Recommended Posts

Pirms kāda laika parinstalēju datoru (acer aspire 4520, win xp sp3), uzinstalēju wifi adapterim (atheros AR5007EG) draiverus, bet network listā tāpat tukšums, atmetu ar roku un nečakarējos vairāk, jo tad nebija nepieciešams wifi, bet tagad pārvācoties uz jauno dzīvokli ir nepieciešamība pēc tā. Esmu izmēģinājis dažādus draiverus, wifi antena ir ieslēgta, kāds nezin kas varētu būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Kaapeec jaainstalee dazhaadi draiveri? Jaasaka Betona vaardiem: Nes pie speciaalista.

 Jaainstalee tikai tie draiveri, kas ir razhotaaja maajas lapaa. Ar esmu atskatiijies uz "datorspeciem", kas instalee visu peec kaartas un ar to sabojaa tikai visu pasaakumu. 

 Ko saka kaut vai Device Manager?

Link to comment
Share on other sites

kukkuru

Atvainojos par dumju jautājumu, bet vai datoram gadījumā nav fiziskā vifi ieslēgšanas poga?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Acer Aspire 4520 vai Acer Aspire 4520G ..... ?  Acer lapā divi Wireless LAN - Atheros un Broadcom   .... tiešām Atheros ? Windows XP 32-bit draiveri no Acer lapas vai no nezkurienes? Kas ir network list!? (man grūti iedomāties) Vai tas bezvadu tīkls pie, kura vajg pieslēgties no citām ierīcēm ir pieejams? Device Manager kas atrodams? Win XP SP3 instalācija taisna vai šķība? Īsi sakot - pie meistara un miers, nav ko mocīties ....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...