Jump to content

Control panel/programms and features instalēto programmu pazušana


NaurisM
 Share

Recommended Posts

Labdrīt, tikko pārinstalēju pc, operētājsistēma ir windows 7, un uzinstalēju 8 windowsa start menu. Pēc kā arī man liekas, ka sākās probēmas.

 

Nevar artast nevienu programmu startmenu,

Un tās arī pazudušas no control panel saraksta.

 

Taču palaist programmas var atverot instalācijas direktoriju un palaižot programmas ikonu.

 

Gribēju uzzināt vai kāds ir saskāries ar kaut ko līdzīgu un varbūt arī kāds zin problēmas risinājumu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par winwdows 8 start menu uz windows 7? Un kāpēc tu neuzinstalēji vienkārši windows 8?

Paskaties vai tiešām shortcuti neatrodas te "C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs"

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

ir windows 7, un uzinstalēju 8 windowsa start menu
ap 2005, kad parādījās vistas beta un alfa versijas, tad entuziasti sāka cept visādus windows xp, kas izskatās pēc windows vista, tagad laikam šis ir sācies. Ja jau tik ļoti patīk tas mēsls w8, tad kamdēļ neliec to uzreiz.

uz redzēšanos.

Link to comment
Share on other sites

Nospiežot "Windows" taustiņu uz klavas nekas nenotiek? W8 tā ir tā poga, kas atver visu to palaišanas paneli.

Link to comment
Share on other sites

uzinstalēju 8 windowsa start menu.

Kur dabūji to ?

Kā zini,kā tam jaizskatās :)?

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Direktorijā C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs ir tikai tukšas mapes. Windows 8 neinstalēju, jo manam pc nav draiveru priekš 8 windows. 

Vispār atbildes ir izmelošas, ja nezinat atbildi tad arī nerakstam neskādas stulbības, kaut arī tiešām šodien tak 1 aprīlis :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Direktorijā C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs ir tikai tukšas mapes. Windows 8 neinstalēju, jo manam pc nav draiveru priekš 8 windows.  Vispār atbildes ir izmelošas, ja nezinat atbildi tad arī nerakstam neskādas stulbības, kaut arī tiešām šodien tak 1 aprīlis

 

Šito lasot smejos vēderu turēdams.

 

Tu nevari paskaidrot ko esi uzinstalējis, rakstīšanas stils ir pamatskolas līmenī, bet mums jārisina kreisas instalācijas problēmas.

 

 

 

Gribēju uzzināt vai kāds ir saskāries ar kaut ko līdzīgu un varbūt arī kāds zin problēmas risinājumu?

 

Neviens ar tādām stulbībām šeit nenodarbojas. Cilvēki liek Windows 8 un 8.1 Windows 7 starta pogu virsū, bet ne otrādi. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Labdrīt, tikko pārinstalēju pc, operētājsistēma ir windows 7, un uzinstalēju 8 windowsa start menu. Pēc kā arī man liekas, ka sākās probēmas.

 

Tu jau pats atbildēji uz savu jautājumu. Vāc to crap'u nost un dzīvo vesels. Ja nesanāk aizvākt tradicionālā veidā, tad mēģini ar system restore, iekš safe mode! Ja gribi W8 tad mēģinilikt tīru un neszāļotu instalu, kā arī draiverus skaties pie dzelžu ražotājiem! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šito lasot smejos vēderu turēdams.   Tu nevari paskaidrot ko esi uzinstalējis, rakstīšanas stils ir pamatskolas līmenī, bet mums jārisina kreisas instalācijas problēmas.

 

Neraktu jau ne kādu sacerējumu, un janevēlies tad neraksti neko :D Es jau jautāju vai kāds ar ko tādu ir saskāries, instelēju es vairākus mēslus, īsti pēc kura no viņiem man viss pazuda nav ne jausma. 

 

Iepriekš jau biju uzlicis w8, taču kā jau teicu, ja kādam grūti ar lasīšanu sokās, tad vēl vienu reizi atkārtošu, manam pc nav pieejami driveri priekš w8.

 

Nekas jau īsti nav noticis tikai pazuduši šorkati, nākošreiz apskatīšos ko instalēju :))

 

P.S. paldies viesiem par atbildēm :D 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Iepriekš jau biju uzlicis w8, taču kā jau teicu, ja kādam grūti ar lasīšanu sokās, tad vēl vienu reizi atkārtošu, manam pc nav pieejami driveri priekš w8.

 

Kārtīgi meklēji? Un jā es izlasiju, ka esi licis W8 bet it kā nav draiveru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

manam pc nav pieejami driveri priekš w8.

 

Nu bet vai bija kas tāds, kas negāja ar Windows 8?? Caur Device manager neatrada nekādus draiverus??

 

Esmu Windows 8 uzlicis uz 12 gadus veca datora, kam support nebija vairāk kā XP un viss gāja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kārtīgi meklēji? Un jā es izlasiju, ka esi licis W8 bet it kā nav draiveru.

 

Dators it kā daudz maz strādāja, taču pogas, kas atbildēja par klaviatūras apgaismojumu, skaņu, ekrāna spilgtumu negāja.

 

Draiverus meklēju pie samsung supporta, kas teica, lai instelējot līdzīga modeļa draiverus. Varbūt ja būtu mēģinājis vienu pēc otra arī kaut kas izdotos. Vieglāks variants W7. :) 

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Kas tas par winwdows 8 start menu uz windows 7?

 

http://www.askvg.com/transform-windows-7-into-windows-8-vnext-without-using-customization-pack/

http://windows8startmenu.codeplex.com/

instelēju es vairākus mēslus, īsti pēc kura no viņiem man viss pazuda nav ne jausma.

Divi varianti

Vairākas menuškas aka "tēmu pakas" uz viena datora,win 7 vidē? Cerams tev recovery strādā. Nekad nevajag laist 101 tēmu kopā. šitā var mierīgi nokaut windowsu - tā ir pieredze,kad paziņa uzlika 2 Full tēmas(boot skin,win skin,toolbar ...) uz 1 datora - vienīgais,kas strādāja uz "desktopa"? mirgoja displejs. :D  

 

Ja,vienīgi nav kādi vīrusi daļu nonesuši. (Maliware bytes)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...