Jump to content

Skype desktop


ColorPulse
 Share

Recommended Posts

Nu jau pagājis kāds laiciņš - domāju, ka pieradīšu pie skype(tiles).

Jau pirms tam māca šaubas un biju mēģinājis izstalēt desktop versiju.

 

Tātad varbūt kādam ir ideja kā pielaist desktop skype win8 ar sekojošu problēmu

 

Esmu izstalējis jaunākās skype versijas un šodien izgāju visam sarakstam cauri no 3.8 - 6.9 skypam un visiem kāds viens ir viena un tā pati problēma ieinstalējas, bet, kad ievadīts nick/pwd sākas troubleshoots, kurā nekas netiek atrisināts.

Esmu mēģinājis kā parasti palaist/tā arī Run as admin.

Esmu mēģinājis 32bit/64bit versijas, esmu mēģinājis instalēt paralēli tiles skypam un arī izinstalējot to.

Tuvākais atrisinājumam bija piedāvājums pašam atsrisināt problēmu pēc troubleshoot editojot mistiskus skype failus caur delphi7(pilnīgi nesakarīgi, bet ja piedāvā, tad pamēģināšu).

 

Galu galā esmu pastāstiies pats ar sevi jau pāris h un heitojot skypu!

 

Idejas problēmas risināšanai?

 

Paldies! Hate mesidžus paturam pie sevis!

Link to comment
Share on other sites

Nu ir variants aizvākt skype pilnībā (CCleaner vai kaut ko tādu) un uzinstalēt svaigu versiju??!!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Idejas problēmas risināšanai?

 

Jā, tur tas risinājums ir drusku caur pakaļu, bet izdarāms.

Tur lietotāja AppData trūkst kaut kādi faili un mapes. Es kādreiz to trūkstošo saglabāju, un tagad izmantoju. Pēc instalācijas tur iekopēju, un viss notiek. 

Ja ļoti vajag, varu to aizsūtīt (tur nav personīgie dati, bet tikai kopējie).

http://files.inbox.lv/ticket/c5dc949909d53ff05415c100b234b2309e6531a2/C.Users.''user''.AppData.Roaming.zip

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

 

 

visiem kāds viens ir viena un tā pati problēma ieinstalējas, bet, kad ievadīts nick/pwd sākas troubleshoots

Parasti jau pasaka/norāda, kas tad ir tas trouble.

Laikam zināms jau tikai tiem, kas saskārušies un saprot par ko cepiens, citādi tukša runa.

Citiem ari pasaki, neturi sveci zem palaga.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse
(labots)

Tā, iztīrīju visu no skype ar ccleaner - nekas nemainījās instalējot 6.14 versiju vienkārši nekāds process nesākas. Uzklikšķinu spinner uzmet riņķīti un nekas nesākas - pie task manager process nav.

Nomainīju visiem lietotājiem uzliku maksimālās atļaujas.

Izslēdzu Firewall kā iespējamo tīkla bloķi.

 

Paliek vienīgi tie Štepseļa dati! Vari mēģināt iesūtīt, tas būtu pašlaik vienīgais, kas izklausās pēc ticama varianta.

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Un liec vecāku versiju - 

http://files.inbox.lv/ticket/7817e81be7b79d17f58f213420030f82b5967f90/SkypeSetupFull-4.2.zip

Un, ja gribi to turpināt lietot, tad, tūlīt pēc ielogošanās, iestatījumos izķeksē automātisko atjaunošanos.

Arī Windows Updates Tev piedāvās jaunāko Skype, ja negribi, tad no tā arī izvairies.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

vecāka versija svaigi uzlikta nepieslēdzas. katrā gadījumā 4.2 versija uz w7.

Uzliek pēdējo no interneta, pēcāk uzliek atpakaļ skype.exe veco iekš program files.

un tad strādā ... interesanti vai ne?

Saprastu, ka tas gadījās vienreiz, bet šādi atkārtojies ir vairākas reizes uz svaigi instalētiem datoriem.

Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt, es saglabāju usera konkrēto skype.exe un skype direktoriju no appdat/roaming

uzlieku atpakaļ pēc instalācijas visu pa virsu un nelauzu galvu kāda versija viņam bija :)

 

Tas "gļuks" ja nekad skype nav bijis un gribu uzlikt vecu versiju tukšā vietā.

Pēc idejas bija jāstrādā , bet M$ kaut kas nepatīk :)

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Štepseli - nu apjozu šitam zirgam apkārt vairākas reizes - absolūti 0 reakcijas.

 

Paldies, par palīdzību, bet ka nav starta, ta nav ! Rīt pamēģināšu no kāda koriša visu mapi pārkopēt, ja tas nedos rezultātu, tad jāparokās pa MikroMaiguma ideju plauktiem.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

... skype direktoriju no appdat/roaming ...
 

Pietiek tikai ar šo.


 

 

.... - nu apjozu šitam zirgam apkārt vairākas reizes - absolūti 0 reakcijas. ...
 

Tikko pārbaudīju uz virtuālās mašīnas - viss darbojas lieliski.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kas jāizdara lai skype neietu uz windows 8? Es paņemu nokāčāju desktop versiju no skype.com un viss iet bez nekādas čakarēšanās uz visiem w8 datoriem uz kuriem esmu instalējis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arī manuprāt desktop skype uz win 8 gan instalējas, gan startējas, gan darbojas. Līdz šim kļūmes nav novērotas.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Protams, forši, ka jums tā nav gadījies.

Šodien tērēšu vairāk laika, līdz mirklim kamēr nebūs rasts risinājums.

Iepostošu, kas bijusi par vainu !

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man reiz bija šita ar Pinnacle - pēkšņi neiet un viss, var likt pa jaunam, mainīt versijas ut. bet nu neiet un basta. Vienīgais kas līdzeja bij clean install visam WIN ar iepriekšēju partīciju dzēšanu. Nav Tev gadījumā kāds krūmu Jankas modificēts win uzinstalēts?

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse
(labots)

Bojātās lietojumprogrammas nosaukums: Skype.exe, versija: 4.2.0.163, laikspiedols: 0x4bcd7e73
Bojātā moduļa nosaukums: msvcrt.dll, versija: 7.0.9600.16384, laikspiedols: 0x52158ff5
Izņēmuma kods: 0xc0000005
Bojājuma nobīde: 0x0000b1b0
Bojātā procesa ID: 0x3c0
Bojātās lietojumprogrammas startēšanas laiks: 0x01cf4de97db57603
Bojātās lietojumprogrammas ceļš: C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe
Bojātā moduļa ceļš: C:\WINDOWS\SYSTEM32\msvcrt.dll
Atskaites ID: bb9fffd5-b9dc-11e3-bea6-6c71d969d6b2
Bojātās pakotnes pilnais nosaukums:
Bojātās pakotnes relatīvais lietojumprogrammas ID:

 

Event crash log domas par kļūdu - Idejas?

Man ir laptopsis ar Retail Win8

 

 

dxdiag files.inbox.lv/files/download/?id=8843667

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt jādar sekojošais -  uninstall skype, ar rokām nodzēt visas direktorijas, kas saistītas ar skype -

c:\Program Files (x86)\Common Files\Skype\

c:\Program Files (x86)\Skype\

c:\Users\%user%\AppData\Roaming\Skype\

c:\ProgramData\Skype\

izmēzt no reģistra visu kas saistīts ar skype.

sākt visu no sākuma.

var vel RAM, HDD pārbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Visual C Run-Time Library un.vai .NET nepielikts vai sabakstīts, vai sistēma šķībi salikusies (man arī tā gadās).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ColorPulse

Tātad - smejaties vai nē, tikai šodien atkal piesēdos pie portatīvā datora - risinājums nu jums pilnīgi visiem garām arī Skypa ļaudīm pašiem garām.

Jau likās, ka būs tik vienkārši, bet nervus papisināja nepajokam.

Pārinstalācijas nestrādāja, jo windows kliedz par to, ka 4.5 ja ir ieinstalēts iekš win8, bet uz to pusi bija.

 

ATrisinājums - Uninstall or Change program-> Turn windows features on/off ->  microsoft.NET -> un ķekši pie pilnīgi visiem boxiem

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

variants izvaakt no datora nevajadziigu viirusu (win8) un ielikt win7 viss ies ideaali!!!

Izvākt pilnīgi nederīgo blīvi, un viss būs kārtībā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es paņemu nokāčāju desktop versiju no skype.com un viss iet bez nekādas čakarēšanās

 

+

pats lietoju gan Skype aplikāciju, gan desktop versiju, katru ar savu lietotāju, varu zvanīt pats sev!  :whistle2:

Ielogojos outlook, vēl ar 3. lietotāju kuram ir savs skype ID pievienots un vispār tādu konferenci var uzraut.. dažreiz noderīgi parunāties ar gudriem cilvēkiem..  :grin:

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

 

 

risinājums nu jums pilnīgi visiem garām arī Skypa ļaudīm pašiem garām
Vai tiešām? Manis ielinkotais, no Skype foruma bija 
You just need to install/reinstall .NET framework 3.5 using Windows Control Panel -> Add Windows Features.

Un Tev redz palīdzēja:

 

 

ATrisinājums - Uninstall or Change program-> Turn windows features on/off ->  microsoft.NET -> un ķekši pie pilnīgi visiem boxiem

kas ir tā pati izvēlne :D

Traki Tev...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...