Jump to content

Monitora frekvences celšana


Toļiks
 Share

Recommended Posts

pāris monitoros

Kuri tie ir ?  Overklokot monitorus kaut kas neredzēts.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ir,ir tāda lieta. Bet jēga nekāda. Tik uz dažām kartēm tas ir atbalstīts un tāpat diezinvai tu izspiedīsi no kartes vairāk kadrus, kā tev monitors spēj pavilkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kāds ir mēģinājis overklokot 60hz monitoru ? Veicot tādus eksperimentus nevar nokaut monitoru ?


Laikam jau nav vērts riskēt...

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Gan jau var overklokpt arī poda skalojamās kastes mehānismu, tikai kapēc to darīt? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kas tur diži ātrāk nebūs, tikai izšļakstīsies viss pa apkārtni un būs lielāks ūdens patēriņa rēķins. Ķipa, kā ar Karčeru sūdu noskalot?

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds ir mēģinājis overklokot 60hz monitoru ? Veicot tādus eksperimentus nevar nokaut monitoru ? Laikam jau nav vērts riskēt...
 

Kāds monis? Ja natīvā izšķirtspēja ir 1080p, var pamēģināt, kādu refreshu var izspiest uz 720p, un tad jau var spriest, vai 1080p vispār ir vērts mēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Lcd jau defaultais ir 72 hz, man ctr monitors labākais esmu pacēlis rezolūciju uz 1280 x 960 un 70 hz vismaz acīm bildes labāk izskatās tieši foto. tur bija rā'ditas custum rezulūcijas videoklipā, vari pats pacelt izšķirtspēju un hercus domāju ka mana 70 hz esot pietiekami. teikt overclokot ir nepariezi, man tur izvēl;ēs rakstīt lieto tādu ko var parādit. tā sakot nav oc.

Link to comment
Share on other sites

 Bet pamatjautājums - kāda mārrutka pēc LCD būtu vajadzīgs vairāk par 60 - 72 Hz ???  Jā, CRT saprotama lieta, pašam pēdējie CRT bija uz 85 un 100Hz, lai acis nečakarētu, bet LCD tam nav nekādas nozīmes. 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kā nav, bet kā tad mārketings? 100 hz monis vienmēr būs labāks kā 90 hz, lielāks aifons noteikti būs labāks par iepriekšējo mazo un Ilzes mati izskatās tik smuki, tāpēc, ka viņai ir JAUNAIS šampūns. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāda mārrutka pēc LCD būtu vajadzīgs vairāk par 60 - 72 Hz
 

Kurš gan negribētu darboties ar, piemēram, 120Hz refreshu 60Hz vietā? Pat peles pavicināšana uz darbvirsmas izskatās tīkamāk.

Cita lieta ir tas, vai par šādu atšķirību ir jāmaksā, vai kā citādi nākas uz ko kompensēt, un ja tā, tad cik daudz.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tikai izšļakstīsies viss pa apkārtni un būs lielāks ūdens patēriņa rēķins.

nevajag jau pilnā ručkā dod klāt. pietiks ar kādiem 5-8% jaudas klāt un būs kruta. ātrākais pods ciemā, jopcek!11

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Kā tur Einšteins teica?

Visums un cilvēku stulbums ir bezgalīgs, bet par to pirmo viņš laikam nebija pārliecināts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Jebkurā veida OC (CPU,GPU u.c.) samazina komponenšu mūžu un palielina risku kad kaut kas nodegs, tad rēķinies ar to.

 

 Par monitoru OC, cik ir lasīts tad ne visiem tas ir iespējams.

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

pašam pēdējie CRT bija uz 85 un 100Hz, lai acis nečakarētu, bet LCD tam nav nekādas nozīmes. 
 

 

Tīri tehniski esmu redzējis scenāriju, kurā LCD herciem tomēr ir nozīme. Horizontālas, blīvas strīpiņas uz veblapas fona. Uz 60Hz strīpiņas mirgo, uz 70Hz viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...