Jump to content

WiFi noverošanas kameras, kas ielādē ierakstus internetā


Krablis
 Share

Recommended Posts

Veletos uzzinat vairak info par WiFi noverosanas kameram.


Luuk, ko es mekleeju:
1) Kamerai jabut nelielai, viegli parvietojamai un grozaamai (kad es pamestu dzivokli, es kameru paveerstu uz dzivokla iekshpusi, kad butu maajaas, paveerstu to uz loga aarpusi).
2) Nepieciesams, lai kamera ar WiFi palidzibu sutitu ierakstus uz manu maajas datoru un tad shos ierakstu backups nosutitu uz interneta vietni
3) Nepieciesams, lai es varetu pievienoties shai interneta vietnei no jebkuras vietas un apskatities, ko raada kamera.

Kopa planoju dzivokla visos sturos izvietot 3 shadas kameras.

Ta ka apkartne dazreiz klaino huligani un visadi shaubigi individi, kas demole maju, tad shis kameras palidzetu no dzivokla iekshpuses piefikseet visu, kas notiek pagalma un tad ierakstus varetu nodot attiecigajam iestadem.

Kad pats nebutu majas, tad papildus drosibai kameras pagrieztu, lai taas filmee dzivokla iekspusi.

Cik varetu izmaksat shads risinajums un pie kuras kompanijas man veersties? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naktij vajag IR prožektorus, tad arī redzēs visu ko vajag. Bet loģiskāk būtu likt atsevišķas kameras ārā un atsevišķas iekšā - atkristu grozīšanas problēma - huļigāni jau pa dienu arī vazājas, nekas negarantē, ka tev tā iekšas kamera būs pagriezta tieši tajā brīdī, kur vajadzīgs...

 

Saprotu, ka nepieciešamas kameras ar PTZ funkciju, lēti nebūs, it īpaši ja grib sakarīgu kvalitāti.  - aptuvenais cipars manā skatījumā  ar visiem IR prožektoriem var uzaugt pat līdz 1000 eur :)

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa, caur logu neko neredzeet naktii. Taa ka jaaliek viena ir aaraa. Otra lai filmee aardurvis. Ja jau tik traki taa gribi.

 P.S. Ja zaglji atnaaks, tad vinji aizstieps tev arii kompi ar visiem ierakstiem. Taapeec ir izdomaatas atseviskjas kastes, kas raksta visu notiekosho. Attaalinaata piekljuve buus atkariiga no tava neta pisleeguma.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad shos ierakstu backups nosutitu uz interneta vietni

Grisha - uzmanīgi izlasi ko Krablis vēlas! :) 

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, arhiivus jau laikam viss vienkaarshaak buutu sinhronizeet kaadaa maakonii. Nav jau ne jausmas par atora tehnisko pusi, taa ka ziileeshana vien sanaak. 

 No kurienes, uz kurieni. Vajag ierakstus skatiities onlainaa? Ierakstaa? 

 Ja tomeer izmanto kompi, tad njem kaadu Cloud servisu, kuri tagad populaari. Sinhronizees darus ar tavu kompi. Visumaa gan neatbalstu kompja lietoshanu noveeroshanas kameraam, vinju ir gruutaak pasleept no citu aciim un tas buus viena no pirmajaam lietaam, kuru zaglji pakjers, neko npaspees uzlaadeet netaa. 

 Protams, ja ir iespeeja kaadu kompi nosleept no aciim, tad ok. Ikdienas ompis tam nederees. 

 Visumaa, jaa, buus diezgan jaaiegulda nauda, lai smuki to pavilktu. LJap, ljap nederees, jo nebuus jeega. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...