Jump to content

Pārdodu unikālu netbuku Nokia Booklet 3G (+SSD 128gb)


Vaards

Recommended Posts

Pārdodu unikālu ultrabuku ļoti labā stāvoklī: Nokia Booklet 3G. Cena: 200 EUR

Interesantākās īpašības:
- Vizuāli fantastiski smuks viengabala alumīnija korpusa darinājums. Atšķīrās no Ultrabukiem ar trīsreiz augstāku cenu, jo tēmēja uz Macbook Air plauktiņu.
- Alumīnija viengabala korpusam ir savs tehnisks risinājums - tam pievienota dzesēšana un attiecīgi nav neviena ventilatora. Darbojas superklusi.
- Iebūvēts GPS uztvērējs un arī 3G SIM kartes modēms.
-  Vēl ir HDMI ports, SD atimņas kartes var iespraust un trīs USB porti.
-  Velk līdz pat 12h.
-  Esmu tam ielicis 128gb Samsung 1.8 SSD. ;-)

Cena pēdējā. Fastprais, kā teikt.

P.s. Man tādi ir divi (otru, ar ieplīsušu ekrānu un ne-ssd disku, arī varētu pārdot - to esmu vairāk nojājis, jo izmantoju kā " kačalku", kas kādreiz bija pieslēgts cauru dienu un nakti netam un visādiem ēzelīšiem - kamēr sēdēju uz superlēna neta. Par cik maziņš un kluss, elektrību neēd - lieliski izmantojams tādam "serverim").

Link to comment
viesturs0711

Kompis perfecto. Viens no maniem favorite. Būtu vajadzība un lieks kāposts, paņemtu! Veiksmi tirgošanā! :)

Link to comment

Arī tāds ir, win7 bremzējas, win xp iet ok

protams kvalitāte ir loti laba :D

Labots - ardisb
Link to comment

Korpuss ir viena lieta, otra kas viņam iekšā. Un iekšā ir mega lēns intel atom procis. Tas procis bija tormazss jau iznākšanas brīdī, nemaz jau nerunājot par mūsdienām.

Domāju ka cena stipri par lielu ņemot vērā pc vecumu (5 gadi) un lēno cpu.

 

Tā kā ielikts ssd - max 150 eur varētu būt cena.

  • Patīk 1
Link to comment
martinno

Nu... unikāls tikai ar to, ka Nokia ražojums. Vizuāli arī vairs diez ko neizskatās...

 

Tas tā, offtopicā...

Unikāls, imho, ir šāds te brīnums (ar;i 2009. gada modelis, toties izskats tāds, līdz kuram vēl šodien reti kurš ir nonācis)

 

adamo-onyx.jpg

  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Unikāls, imho, ir šāds te brīnums (ar;i 2009. gada modelis, toties izskats tāds, līdz kuram vēl šodien reti kurš ir nonācis)


Šis ir parasts sūdiņš. Tobrīd tādi ultrabuki jau bija vairāki Envy, Edge u.c. Jo cītīgi sekoju līdzi plānajam galam, bet tie visi neapmierināja manas vēlmes. Pirmais, kas parādījās ņemams - Asus Ux31a (ar IPS ekrānu!). Tādu arī nopirku gandrīz divus gadus atpakaļ.

 

 

Viņam ar to 1gb ram'a nav par īsu priekš w7?


Paīsi ir.
Ir citi, kas uzliek Linuxsus, XP - tad nav problēmu.

Konkrētajam eksmeplāram esmu windowsam 7 nogriezis vairumu lieko funkciju, kas ēd operatīvo atmiņu. Attiecīgi ir diezgan lietojams webā sēdēšanai - dēļ savas formas diezgan ērts.

Man kādreiz feini noderēja ko uz darbu " nedarbiem" ņemt līdzi dokumentu mapītē (par cik nemanāms un neliels) un mierīgi iet no SIM kartes.
Link to comment

 

 

Air'u sāka ražot 2008. gadā...


Airs vēl tagad ir pilnīgs mēsls (bez normāla ekrāna ar 1920 punktiņiem un IPS ekrānu). :D
Link to comment
androidz

 

 

Asus Ux31a

Un maksāja ~ 900 lvl, ja pareizi atceros. Nakuj to salīdzināt ar netbūk ar atom procesoru.

  • Patīk 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 6 years later...
25.05.2016. , 09:39, pokemon teica:

sito interesanti tad izdevas pardot ?

Jā. 
Šiem izrādījās "collectible value", jo abus nopirka somu klienti ebajā.
Sūtīšanas izmaksas biju uzlicis kārtīgas, laikam 59 USD per item. 

http://prntscr.com/NRzI9jDxhLQw

Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

... 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...